Freimen - příprava


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 16, 17, 18  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Freimen - příprava  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Freimen - příprava
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
seeya


PříspěvekZaslal: so září 21, 2013 3:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

heh, predrazeny tekuty jogurt, nic viac.

za cenu dvoch prtavych 100ml aktimelov si kupim polkilovu holandiu

http://m.sme.sk/?cl=5063923
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: so září 21, 2013 5:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Problém je ale ten, že v podobnej forme sa z toho lactobacila využije minimum a jeho koncentrácia je v jednom actimele smiesna. Tipujem, že ho ale frei pije kvôli chuti aj tak.

přesně tak, po ránu jsem stažený, tak nedám celý bílý jogurt jako ekvivalent, který jinak na noc dávám v přípravě rád, teď zrovna ne, proto tohle, chutná mi to a něco tam je, ale přiznám se, že sám bych si to nikdy nekoupil, ale verča toho má plnou ledničku, takže
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Freimen


PříspěvekZaslal: so září 21, 2013 6:44 pm    Předmět: . Odpovědět s citátem

Dnes jsem udělal pěkný rozhovor s Daliborem, má skvělou formu a 140 kg a je fakt moc fajn. Trénink teď navečer ale byl hodně na krev, už po 200 m mě strašně bolely vzpřimovače a stehna ze včerejšího tréninku, zejména z těch přemístění. Ale silou vůle jsem to odmakal, i když jsem každých 100 m myslel, že končím. Nakonec jsem ale stejně dal poslední kolečko a něco intervalově.

Trénink:

běh 6,4 km , poslední 1,5 - 2 km intervalově chůze a následně běh o střední intenzitě cca 150-200 m
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: so září 21, 2013 8:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Freimen napsal:
Turakam napsal:
Problém je ale ten, že v podobnej forme sa z toho lactobacila využije minimum a jeho koncentrácia je v jednom actimele smiesna. Tipujem, že ho ale frei pije kvôli chuti aj tak.

přesně tak, po ránu jsem stažený, tak nedám celý bílý jogurt jako ekvivalent, který jinak na noc dávám v přípravě rád, teď zrovna ne, proto tohle, chutná mi to a něco tam je, ale přiznám se, že sám bych si to nikdy nekoupil, ale verča toho má plnou ledničku, takže


Jo takhle, tak zadarmo bych to asi taky pil.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: so září 21, 2013 8:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

chudak Verunka
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: ne září 22, 2013 7:49 pm    Předmět: . Odpovědět s citátem

Dnes jsem byl celé odpoledne na soutěži GP Brno, pro mě zajímavé rozhodování medailistů v obou ženských kategoriích, ale stejně jako nerad trénuji dívky, nerozumím ani rozhodování těchto kategorií, takže to je možná způsobené tím. Já byl nechal vyhrát v bikiny třetí a v bodyfitness druhou. Nicméně hezká soutěž v pěkných prostorách, děti to fakt pěkně drželi, stejně jako bikiny se asi hodně mění ve společnosti pohled na tyto kategorie, už to má pěkný spád i atmosféru. Večer už po tmě jsem pak byl od 19 hod dělat WoD, či workout na hřišti Kolečko v Brně, které je přímo postavené pro workout v Králově poli v Brně. Workoutisté jsou ale dost divní, nikdo neodpoví na pozdrav, nepozdraví když pak odcházejí, to mi přijde hodně divné.

Trénink:

angličáky 8x 15, start každých 90s
WoD Iron Cindy
12x 5 shybů, 10 kliků, 15 dřepů , vše za 15 minut

A protože rád dávám i nějakou fotku do logu, aby to tu bylo pestré, tak přikládám z dnešní soutěže, doufám, že můj výraz vezmete s rezervou, Luboš je hooodně široký, působí to až humorně Tu fotku sem dávám, abych pozdravil Bazzyho a moc mu poděkoval, on bude vědět

_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/


Naposledy upravil Freimen dne ne září 22, 2013 8:00 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Turakam


PříspěvekZaslal: ne září 22, 2013 7:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak vieš, to sú ťažký gangsta bros niggas... , a robia WORKOUT!
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TTeDy


PříspěvekZaslal: ne září 22, 2013 10:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj. To hřiště vypadá (na brněnské poměry) jako velmi dobrý počin. Dík, že ses tu o tom zmínil. Sice nejsem workoutista ani gangsta, ale když je to zadarmo, tak to jako správnej Čecháček (nejpozději v tomto týdnu) vyzkouším .

No a abych jen nezasíral, tak pěknej log, hezký fotky, ať se příprava daří.

edit: Byl bys prosím tak hodnej a hodil sem mapu se znakem přesně v místě, kde to je? Na netu mi ty informace o umístění chybí. Díky moc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: po září 23, 2013 7:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hm, pozrel som si posledne strany logu a ten bezpocet fotiek s Moogom....netravite vy chlapci priis casu spolu?

S workoutistami to bude asi ako napisal Turakam, drsnaci no...
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: po září 23, 2013 9:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

AHOLA napsal:
Hm, pozrel som si posledne strany logu a ten bezpocet fotiek s Moogom....netravite vy chlapci priis casu spolu?

S workoutistami to bude asi ako napisal Turakam, drsnaci no...

jj

Jinak s těmi kluky mi to bylo jasné už v průběhu, neodpověděli na pozdrav, bylo 7 večer, 14 stupňů, já 2 trička, ke konci tréninku na to třetí a samozřejmě oni s méně než polovičníma rukama někteří v tílku v té zimě a tmě Pak na to člověk kouká divně, když tu byly články o tom, jak je to oduševnělý sport rozvíjející morální hodnoty vznosně se nazývající kalinestetika
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Bara


PříspěvekZaslal: po září 23, 2013 9:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Freimen napsal:
AHOLA napsal:
Hm, pozrel som si posledne strany logu a ten bezpocet fotiek s Moogom....netravite vy chlapci priis casu spolu?

S workoutistami to bude asi ako napisal Turakam, drsnaci no...

jj, doufám, že mu půjdu za svědka na druhé svatbě Což potěší hlavně Martinu

Jinak s těmi kluky mi to bylo jasné už v průběhu, neodpověděli na pozdrav, bylo 7 večer, 14 stupňů, já 2 trička, ke konci tréninku na to třetí a samozřejmě oni s méně než polovičníma rukama někteří v tílku v té zimě a tmě Pak na to člověk kouká divně, když tu byly články o tom, jak je to oduševnělý sport rozvíjející morální hodnoty vznosně se nazývající kalinestetika

Poloviční ruce než ty?To byly jesle na vycházce,tak se nediv,že nezdravily
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
pocasi


PříspěvekZaslal: po září 23, 2013 9:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

TTeDy napsal:

edit: Byl bys prosím tak hodnej a hodil sem mapu se znakem přesně v místě, kde to je? Na netu mi ty informace o umístění chybí. Díky moc.


je to hriste u ulice Kartouzská vedle veteriny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: po září 23, 2013 9:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nezdravení je bohužel normální. Například jsem nemohl pochopit, proč mě na crossfitových závodech nikdo neodpovídá na pozdrav. A to jsem tam myslím celkem patřil. Holt jiná doba.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: po září 23, 2013 9:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já teda taky nejsem zrovna typ člověka co by zdravil každýho jen protože taky cvičí, ale když už mě někdo pozdraví tak mu ze slušnosti odpovím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bara


PříspěvekZaslal: po září 23, 2013 9:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

daymoon napsal:
Nezdravení je bohužel normální. Například jsem nemohl pochopit, proč mě na crossfitových závodech nikdo neodpovídá na pozdrav. A to jsem tam myslím celkem patřil. Holt jiná doba.

Samolibost lidí roste Ale v Praze v posce se mnou naopak každej chce pokecat a to čumim Jak říkal jeden můj kamarád z Brna...to víš,my brňáci jsme kurvy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Freimen - příprava Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 16, 17, 18  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: