koupě mobilu


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - koupě mobilu  Úvodní stránka -> Ostatní -> koupě mobilu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Freimen


PříspěvekZaslal: út říjen 08, 2013 10:37 am    Předmět: koupě mobilu Odpovědět s citátem

Ahoj chlapi, rád bych si opět otevřel poradnu a poprosil Vás o radu. Rád bych si pořídil nový smartphone, strávil jsem už několik dní na mobilmanii (super web), ale stále nevím, co zvolit. Chtěl bych něco kolem 10 - 15 tis, doteď jsem měl Samsung Galaxy Ace, se kterým jsem byl 2 roky velmi spokojený, ale výdrž baterie už je pryč, telefon se kouše a má už pro mě nedostačující kapacitu paměti i rychlost. Automaticky jsem myslel na to zvolit S Galaxy S4 mini, vypadá pěkně, displej 4,3'' , S III je na mě moc velká, mobil chci nosit v kapse u kalhot. Milan Šádek mi ale tvrdí, že jsem blbý, že si nekoupím iPhone, četl jsem různá srovnání, ale těžko si to představit, v čem je ten iOS tak jiný. Samozřejmě 5S vypadá pěkně, ale nemám s tím žádné zkušenosti.

Co naprosto jiní výrobci, Vítek Sahula byl nadšený z toho xiaomi, viděl jsem i nabité telefony od Sony - Xperia Z, nebo ZTE či huawei, prestigio, jeden pěkný jsem viděl gigabyte, ale k tomu fakt nemám důvěru. Co nepřichází v úvahu, tak OS windows phone a dotykové mobily od Nokia či HTC, ty se mi opravdu nelíbí.

Jde mi hlavně o multimediální obsah a sociální sítě. Díky za rady, bez rad minule bych koupil ojeté BMW a teď Vám to psal v vlaku, moc předem díky
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
micus6
Poník


PříspěvekZaslal: út říjen 08, 2013 10:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sorry, ale...doporucuju ti stranku androidforum.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: út říjen 08, 2013 11:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

micus6 napsal:
Sorry, ale...doporucuju ti stranku androidforum.cz

Tam se ale moc nedozvím o praktických aspektech výhod iOS a Androidu, Milan Šádek se jen smál, že až budu mít iPhone, tak to pochopí, ale moc praktických příkladů výhod tohoto systému mi neřekl
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Grimley


PříspěvekZaslal: út říjen 08, 2013 11:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Omrkni ještě smartmania.cz

Jinak k iOS:
Tenhle systém mám na iPadu a jsem s ním spokojenej, jsem zvyklej nahrávat věci přes iTunes. Co se svižnosti systému týká, tak je na tom podobně jako Android ( pozor u Androidu záleží, na který mašině běží - v případě S4 mini šlape). Co se týká intuitivnosti, je lepší iOS, ale pokud nejsi jak moje babička, tak i Android zvládneš :)) (ostatně teď ho máš taky) Vesměs jsou android i iOS velice podobný, ale pozor na výdrž baterie u iPhonu, která mi přijde dost tragická, to můj Note II má 3100mAh a vydrží celej den práce a ještě zbyde cca 30% :)

K tvýmu problému:
Píšeš, že to chceš hlavně na multimedia a soc. sítě. U iPhonu je problém, že se neumí chovat jako klasická flashka, takže veškerej obsah musíš valit buď z cloudu, nebo přes iTunes. Displej má pro mě iPhone malej (o iP 4 radši nemluvě). Myslím, že ta S4 mini není vůbec špatná volba. Já mám Note II - do kapsy se mi vejde a nemůžu si vynachválit ergonomii a přehlednost díky displeji :) iPhone je navíc zbytečně drahej a pokud nemusíš mít nutně v kapse nakousnutý jablíčko a samsung se ti líbí, nevidím důvod proč jít do iPhonu :) (tím ovšem netvrdím, že je apple špatná volba, jak jsem zmínil výše, mám iPad a jsem spokojenej )

Edit: na Notu mám notifikační diodu, kterou myslím i S4 mini má a je to věc k nezaplacení, nemusím rozsvěcet displej a podle barvy poznám, jestli mám přijatou zprávu, jestli píše někdo na fejsu, nebo došel mail / zmeškal jsem hovor
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
John Chipsa


PříspěvekZaslal: út říjen 08, 2013 11:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

čau,

záleží co chceš a co od toho čekáš. Já jsem milovník Samsungu a hlavně andrioda...

Chceš si plochu uspořádat podle sebe? Widgety, záložky na plochu, kalendář na plochu, propojení kalendáře na googlu + telefon je super. Záloha kontaktů přes google, super věc... Prostě jestli si chceš s telefonem "vyhrát" a dolatit ho podle sebe (uživatelské rozhraní, plocha atp...) volil bych androida a samsung

Iphon jsem neměl, ale co jsem si sním hrál, nebyl zlej, ale vadila mě svázanost a nemožnost si telefon ušít na míru. Vzhedem se mě líbil :-) asi tak...

S4,Note 3 atp...ale to je pro Tebe velké.... ale jestli i hodně cestuješ (což podle logu ano..) tak je to pak dost praktická věc a dobrá náhrada notebooku (prp rychlé poznámky atp...) když s ním člověk umí, nechce už nic jiného....

To je můj názor

EDIT: Ten Itunes mě neskutečně sere i na mém (ta malá věc na mp3) Jak píše kolega nademnou :-)


Naposledy upravil John Chipsa dne út říjen 08, 2013 11:18 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spam


PříspěvekZaslal: út říjen 08, 2013 11:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Po mé zkušenosti s Androidem bych kdybych mohl do ničeho jiného než iOS nešel. Každý řekne že se platí za značku atd... to je sice pravda, ale iOS mě přijde mnohem propracovanější. V shopu iOS najdeš aplikace, které zaručeně běží a nejsou jich tam stovky jak na Android a z toho půlka k ničemu/nefunkční.
Hlavně se mě líbí ta jednoduchost iOSU oproti Androidu. V jednoduchosti je síla a tu to platí dvojnásob. Nepotřebuju nějaké rozšířené možnosti u všeho a hrabání se v systému do detailu jak v Androidu.
Co se týká funkcí, tak jsou ty mobily na tom stejně už skoro všechny na trhu...
Jinak taky synchronizace s PC atd.. je u Applu trochu jiná. Je pak výhoda to všechno směřovat na Apple a šlape to jak u ničeho jiného (iPad, iPhone, Mac...)
Těch výhod/nevýhod je mnohem více, jen si teď taky rychle nevzpomenu, ostatní mě doplní.
Je ale pravda že za iPhone dáš cca 15 000,- a za telefon se stejnými funkcemi třeba 11 000,-, ale tak to hold je a já s mojí zkušeností říkám iPhone.
_________________
„Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody“
„Nezáleží na tom čím jsi, ale kdo jsi"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patrikdundych


PříspěvekZaslal: út říjen 08, 2013 11:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sem čerstvym vlastníkem Applu Iphone 5 a v životě nechci jinou značku nebo operační systém ... kdybych měl na výběr tak Android už nikdy možná ještě Windows phone který začínaj pěkně šlapat a mají budoucnost ..Android je taková splácanina . Nebál bych se třeba Nokie 925 která vypadá luxusně má dobrej foťák,displej kvalitní Alu konstrukci kromě zadního krytu z polykarbonátu,to prostředí windows phone mi přijde moc hezký a jednoduchý. Jak píšou nademnou v jednoduchosti je síla..takže v dnešní době nokia lumia 925 nebo Iphone 5
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: út říjen 08, 2013 11:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechci rozjíždět nejakej flame, ale i Android je jednoduchej, klasická argumentace majitelů iOS je, že android je zahlcenej aplikacemi k ničemu, telefony maj nekvalitní zpracování a android je pro geeky. Jelikož ja jsem jak uživatel iOS, tak Androidu, tak tohle všechno mohu s klidným svědomím vyvrátit :) naopak mi přijde, že na Appstore (iPhone) mám problém najít alespoň jednu variantu toho co hledám (hlavně co se tyče sport and health aplikaci) ...každopádně oba systémy jsou stejně kvalitni s tím, ze do Androidu máš možnost (ne nutnost) vrtat a přizpůsobit si svejm potřebám, u iOS je to trochu svázanější tím, jak je to nastavený :)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bara


PříspěvekZaslal: út říjen 08, 2013 11:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem měl lecos a iPhone už nechci nikdy.Má problém s ostatními a výdrž baterie slaboučká.Design usnul a displey malej.Mám Samsung S4 a Note 2 a naprostá spokojenost.Dokonce oba dám do kapsy (Note už trochu natěsno,ale jeho baterie a použití pro internet a podobné je super díky velkému obrazu)
Jinak S3 nosí holky,takže velkej???Ouu

jinak pokud jde o super výkon za nižší cenu,tak ZOPO C2-C3
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
John Chipsa


PříspěvekZaslal: út říjen 08, 2013 11:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bara napsal:
Má problém s ostatními


Toto je dost důležité

Každopádně jsme se dostali tam, jako vždy... 100 cvičenců....100 chutí :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: út říjen 08, 2013 11:40 am    Předmět: . Odpovědět s citátem

Díky, díky, za cenné info, nejvíce mě asi zaujala ta synchronizace, samozřejmě mám a budu mít jen PC s W7, ne apple, takže mám rád to, že dojdu z tréninku, přes BT si stáhnu fotky do PC a udělám zápis atd., on s tím tedy u iOS je problém, koukám že iPhone vlastně ani nemá bluetooth, jaký je tedy běžný způsob konektivity z iPhone na PC přenést v rychlosti fotku bez kabelu?

S těmi aplikacemi jsem si toho také všimnul, na androidu máš desítky možností, ale najít tu kvalitní chvíli trvá, to je pravda.
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
patrikdundych


PříspěvekZaslal: út říjen 08, 2013 11:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ted sem zkousel stahnout fotky z iphonu do pocitace nepotrebujes na to ani itunes a 57 fotek imporotvano do pc behem 10 vterin
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: út říjen 08, 2013 11:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ty jom ten telefon ZOPPO C3 je masakr , není to jen výlisek z umělé hmoty, ty parametry a cena jsou samozřejmě bezkonkurenční

http://www.getsmart.cz/eshop/mobilni-telefony/zopo-c3-detail.html
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
micus6
Poník


PříspěvekZaslal: út říjen 08, 2013 11:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No, bud ses hloouckej nebo naivka. Na foru o telefonech sou taky jen lidi, jen se o to zajimaj VIC...Je to jak kdybych sel na forum na pc ptat se jak hubnout, protoze mi na kulturistickem rekli ze musim zmenit jidlo a me se nechce....


Mam zkusenosti s iphonem 4s a s androidem u cca 20ti telefonu. Jsem androidak, tudiz se da rict ze ma, zkresleny nazor, ale nechapu jak nekdo rekne ze je androidslozitej... pane boze zase snad nebudu platit 15000 za kalkulacku ne?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
John Chipsa


PříspěvekZaslal: út říjen 08, 2013 12:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Freimen napsal:
ty jom ten telefon ZOPPO C3 je masakr , není to jen výlisek z umělé hmoty, ty parametry a cena jsou samozřejmě bezkonkurenční

http://www.getsmart.cz/eshop/mobilni-telefony/zopo-c3-detail.html


Kamarád má THL W8 tu nej. verzi (na netu jí tam nemaj), objednal to z www.aliexpress.com ( tam nakupujeme teď docela dost.. a vyšla na 5500,- a za 7 dní byl doma. Je max spokojen a já se na něj taky chystám... šlape luxusně....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - koupě mobilu Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: