BCAA pro holku


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - BCAA pro holku  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> BCAA pro holku
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marki


PříspěvekZaslal: po říjen 14, 2013 12:41 pm    Předmět: BCAA pro holku Odpovědět s citátem

Prosím, poraďte mi nějaký BCAA pro mně, jakožto holku, která denně cvičí ( fitko ted jedu korte, ve dnech volna min.hodina, hod. a půl kardia...)...pokud možno levnější:-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smik


PříspěvekZaslal: po říjen 14, 2013 12:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě celkem dobře fungovali (aspoň myslím ) tyhle.

https://obchod.ronnie.cz/s-4949-compress-bcaa-instant-drink.html

Otázka je co od nich čekáš a proč je chceš. Jestli jsou pro holku nebo ne nevím. Myslím že je to jedno, když tak upravit dávkování.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marki


PříspěvekZaslal: po říjen 14, 2013 1:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nikdy jsem BCAA nebrala, teď jsem zkusila poprvně a za měsíc se mi to celkem dost osvědčilo, konečně nabíram na svalech, páč tý aerobky mám fakt hodně, převážně nalačno ráno, tak k ochraně svalů,mno...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: po říjen 14, 2013 2:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono pro baby bude bcaa nejspis dobre protoze jezdite hodne kardia a palite uz tu trochu svalu co nabirate nejakym doplnkovym cvicenim na strojich ( hovorim obecne )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marki


PříspěvekZaslal: po říjen 14, 2013 2:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kubaz napsal:
Ono pro baby bude bcaa nejspis dobre protoze jezdite hodne kardia a palite uz tu trochu svalu co nabirate nejakym doplnkovym cvicenim na strojich ( hovorim obecne )

jj, aerobka je prostě moje nejoblíbenější činnost ve fitku, i když železu a činkám se taky nebráním
tak jsem chtěla tip konkrétní značky, nemyslim, že potřebuju něco extra, za moc peněz...takže nějaký levnější, ale aby k něčemu byly...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: po říjen 14, 2013 2:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tam zalezi, jestli ti jde treba i o chut, v tom pripade ty insta drinky, od nutrendu, nebo extrifit, proste vybrat neco co cenove vychazi dobre , jestli ti nejde o chut tak tablety/prasek ciste bcaa, opet znova co vychazi cenove nejlepe vybrat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martule


PříspěvekZaslal: po říjen 14, 2013 2:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Marki napsal:
kubaz napsal:
Ono pro baby bude bcaa nejspis dobre protoze jezdite hodne kardia a palite uz tu trochu svalu co nabirate nejakym doplnkovym cvicenim na strojich ( hovorim obecne )

jj, aerobka je prostě moje nejoblíbenější činnost ve fitku, i když železu a činkám se taky nebráním
tak jsem chtěla tip konkrétní značky, nemyslim, že potřebuju něco extra, za moc peněz...takže nějaký levnější, ale aby k něčemu byly ...


to je spojeni slov,ktery u BCAA zrovna dvakrat neplati
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marki


PříspěvekZaslal: po říjen 14, 2013 3:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Marti to máš pravdu, jenže víš jak, když dojedu škodovkou, na co pořizovat mercedes prostě vidím jak to v tomhle průmyslu chodí, všichni všechno dělaj nejvíc pšedimenzovaný a suprový, když to vlastně vůbec nepotřebuješ a stačí ti základ...takže tak... nějaký základní BCAA , který fungujou na to, na co maj, a nejsou natažený proto, že obsahujou milion věcí, byť užitečných, ale navíc...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lord_Ivory


PříspěvekZaslal: po říjen 14, 2013 5:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fungovat ti budou vsechny, pokud uz od vyroby to nebude fail.

Jediny problem vidim v tom, ze pri tve spotrebe jich budes potrebovat celkem dost a to uz cenove nebude moc vyhodne. Pokud mas rada sladke drinky, tak se podivej po instantech (extrifit, nutrend). Mno a pokud mas radeji tabletky, tak se podivej po nejakych cistych. Treba ty velky od extrifitu v 300 tbl. baleni by ti mely vystacit na ten mesic. Nebo zkus Survival.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marki


PříspěvekZaslal: st říjen 16, 2013 8:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to asi vyhrál Scitec, mám nabídku 350 tbl. za 620,-...jak to vidíte, je to dobrý? jen nevím jak s tím dávkováním
užívat by se mělo pět tablet před tréninkem, ale říkám si, jestli pro 50 kg holku to není zbytečně moc ,jestli by mi nestačilo třeba 3 tbl.? tréninky mívám hodinový...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: st říjen 16, 2013 8:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Marki napsal:
Tak to asi vyhrál Scitec, mám nabídku 350 tbl. za 620,-...jak to vidíte, je to dobrý? jen nevím jak s tím dávkováním
užívat by se mělo pět tablet před tréninkem, ale říkám si, jestli pro 50 kg holku to není zbytečně moc ,jestli by mi nestačilo třeba 3 tbl.? tréninky mívám hodinový...


A kolik mg jednotlivých aminokyselin tableta obsahuje?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Marki


PříspěvekZaslal: st říjen 16, 2013 9:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Serving size: 5 tablets
Amount per serving RDA%* Amount per serving RDA%*
L-leucine 2240 mg

L-valine 1120 mg †
L-isoleucine 1120 mg

totok v pěti tabletách...takže vše děleno pěti...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finte


PříspěvekZaslal: st říjen 16, 2013 9:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A co bcaa xpress scitec 500g za 650 +-, davka 5g=5g bcaa
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: st říjen 16, 2013 9:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je neochucená surovina, to není úplně dobrá volba. To už raději to větší aspoň nějak ochucené balení, to se aspoň dá pít.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Marki


PříspěvekZaslal: st říjen 16, 2013 9:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
To je neochucená surovina, to není úplně dobrá volba. To už raději to větší aspoň nějak ochucené balení, to se aspoň dá pít.

to je rakce na ty bcaa xpress scitec 500g?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - BCAA pro holku Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: