Palmový olej


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Palmový olej  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Palmový olej
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pozemštajn


PříspěvekZaslal: so březen 22, 2014 9:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pr!nc : Použi selský rozum............ NEMUSÍŠ NIČ ZAKLADAŤ NA VIERE, ako to robíš, nakoľko si myslíš, že to čo píše Arkan je hlúposť. Arkan píše PRAVDU. Doslova a dopísmena celý jeho príspevok.
Som zdravý, vidno mi tehličky, mám dostatok energie, nemám zvýšený cholesterol, a to VĎAKA TOMU, že konzumujem stravu bohatú na cholesterol....;-)....V TOM JE TÁ FINTA, kamarát. Čím viac cholesterolu konzumuješ (ALE IDEÁLNE S MINIMOM SACHARIDOV), tým menej ti ho telo vytvára. Zopakujem aj tebe : Denne zjem 300-400g tukov.........vo forme MASLA, MASTI, sem-tam SLANINY. ....... SKÚS PROSTE PRIJAŤ, ŽE NIE VŚETKO ČO SA PÍŠE V ČASOPISOCH, KNIHÁCH, ALEBO SA HOVORÍ V TELKE JE PRAVDA....
A zapoj logiku - nie sú rastlinné tuky skôr pre nejaké vtáky a poľné hlodavce ???? ÁNO....... Či si fakt myslíš, že nejaký repkový, slnečnicový, kukuričný, atď olej je pre človeka LEPŠÍ, než živočíšne tuky ??? ........ Tak si zberaj kukuričné klasy, lúskaj slnečnice, repku, a lysuj to v lyse........... keď to podľa teba človeku viac pristane, než zabiť zviera a skonzumovať jeho tuk ako zdroj energie, či nadojiť mlieko svojmu dobytku a urobiť z toho maslo....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pozemštajn


PříspěvekZaslal: so březen 22, 2014 9:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Problematika tuhých rastlinných tukov (tie jediné z rastlinných vhodné pre človeka, hoci živočíšne budú vždy lepšie...) začala pri demonštrácii nejakého IDIOTA, ktorý povedal asi niečo také : "Pozrite sa na tento palmový či kokosový tuk........ Vytiahli ste ho z kredenca je stuhnutý........... A PRESNE TOTO SA DEJE VO VAŠOM TELE, tuhne vám v tepnách, atď..."

A odvtedy sa to zvykne používať, ale hlupákom akosi U ŠLO, že ľudské telo nemá teplotu 20 stupňov celzia ako býva v kredenci, ale okolo 36,5 stupňov celzia

Ale späť k repkovému, slečnicovému, kokosovému, sójovému (atď) tuku (oleju)........

FAKT SI MYSLÍTE, ŽE NÁM "BOH" DAL ZA POTRAVU ROVNAKÝ ZDROJ TUKU, AKO HRABOŠOVI POĽNÉMU ČI ZOBAVÝM VTÁKOM ???? .....Myslíte že chcel, aby sme sa sr*ali s tými zrnami a semiačkami ????.. To je mi už čo za logika ??? ... AHA, AUTOMATICKY POVAŽUJETE ZA PRAVDU TO, ČO ZVEREJNÍ WHO A VŠETKY INÉ ZDROJE Z NEJ ČERPAJÚCE........
...A ja sa pýtam, PREČO STE TAK NAIVNÍ ?????? ......Keď politici klamú JEDNA RADOSŤ, prečo by to nerobilo ZDRAVOTNÍCTVO ???? ...........
Ako vidím, zaslepenosť ešte stále vládne nášmu svetu, oči otvoril málokto.....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
arkan


PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2014 7:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Další problém je ve špatném poměru omega 6 ku omega 3 MK
Ačkoliv omega-6 oleje patří mezi esenciální – jsou součástí každé buněčné stěny, která kontroluje výměnu látek mezi vnitřkem buňky a okolím – musí být konzumovány ve správném poměru k olejům omega-3.

Pokud se tato rovnováha posune ve prospěch přílišné konzumace olejů omega-6, produkují buněčné membrány blokovací chemikálie. Dnešní strava obsahuje extrémní nepoměr těchto olejů. Tato nerovnováha se pohybuje mezi 15:1 až do 30:1 ve prospěch omega-6. To znamená obrovské množství cytokinů vyvolávajících záněty. Optimální zdravý poměr by měl být 3:1.

Aby to bylo ještě horší, nadbytečná váha, kterou sebou díky těmto potravinám nosíte, vede k tvorbě přeplněných tukových buněk produkujících velké množství pro-zánětlivých chemikálií, které poškození způsobená vysokou hladinou cukru v krvi dále zhoršují. Proces, který začal koblihou, se promění v začarovaný kruh, který vede k onemocnění srdce, vysokému krevnímu tlaku, cukrovce a nakonec Alzheimerově nemoci.



Nelze utéct před skutečností, že čím více konzumujeme připravených a zpracovaných potravin, tím více si každodenně přidáváme k zánětům. Metabolizmus lidského těla není navržen k zpracování potravin plných cukrů a olejů omega-6.

Existuje pouze jediný způsob, jakým záněty odstranit, a tím je návrat k potravinám bližším přírodnímu stavu. K budování svaloviny potřebujete více bílkovin. Vybírejte velmi komplexní sacharidy, jako například ovoce a zeleninu. Omezte nebo eliminujte zánětlivé oleje omega-6 jako kukuřičný a sójový a zpracované potraviny, které je obsahují. Jedna lžíce kukuřičného oleje obsahuje 7,280 miligramu omega-6. Sójový ho obsahuje 6,940 mg. Používejte místo nich olivový olej nebo máslo z mléka krav živených trávou.

Živočišné tuky obsahují méně než 20% omega-6 a jsou mnohem méně zánětotvorné, než údajně zdravé rostlinné oleje. Zapomeňte na „vědecká fakta“, která vám tak dlouho vtloukali do hlavy. Ve skutečnosti neexistují vůbec žádná vědecká fakta, podle nichž nasycené rostlinné tuky způsobují onemocnění srdce. Vědecká fakta, podle nichž nasycené tuky zvyšují hladinu cholesterolu v krvi, jsou také velmi slabá. A protože dnes už víme, že cholesterol není příčinou onemocnění srdce, jsou obavy ze saturovaných tuků ještě absurdnější.

„Cholesterolová teorie“ přišla s doporučením jíst potraviny bez tuků nebo nízkotučné, a to pak vedlo k vzniku „potravin“, které nyní způsobují epidemii zánětů. Doporučením, aby se lidé vyhýbali saturovaných tukům a upřednostňovali potraviny s vysokým obsahem olejů omega-6, udělala medicína obrovskou chybu. Dnes tu máme epidemii zánětů tepen, vedoucí k onemocněním srdce a napomáhající dalším tichým zabijákům.

Co můžete udělat? Dejte přednost skutečným potravinám, které ještě jedla vaše babička a vyhněte se těm, které vaše matka nosila či nosí z regálů supermarketu plných polotovarů. Eliminací zánětlivých potravin a přidáním esenciálních živin z nezpracovaných potravin můžete napravit poškození tepen způsobené dnešní typickou stravou.

Dobré je myslet na zdraví prospěšné zástupce omega 3 ve formě tučnějších ryb ,tresčích jater ,případně suplementace.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pr!nc


PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2014 9:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

S posledním příspěvkem souhlasím, to je pravda.
Já, co se týče olejů, preferuji olej olivový a řepkový, ten řepkový hlavně kvůli výhodnému poměru n-3:n-6 PUFA. Pak samozřejmě přijmu i nasycené tuky z masa a mléčných výrobků.
Doporučovat jenom rostlinné oleje a s chorobným strachem se vyhýbat živočišnému tuku je podle mě stejný extrém jako přijímat
citace:
Denne zjem 300-400g tukov.........vo forme MASLA, MASTI, sem-tam SLANINY

Jak tomu většinou bývá, žádné extrémy nejsou tím nejlepším řešením.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pozemštajn


PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2014 10:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pr!nc : Prijímam toľko tukov preto, lebo ak by som prijímal tukov nejakých 200g denne (spolu s takými 10-15g sacharidmi čo prijímam denne), nemal by som ani to minimum tuku čo mám, bol by som príliš vyrysovaný, a to by mi ako vysokému ektomorfovi (s troškou prvkov mezomorfa) nevyhovovalo. Navyše, 200g tukov denne by mi spôsobovalo hlad. Vyskúšané. A aby bolo jasné že mi tuky trávi dobre, tak moje "hnedé" vždy padá na dno... Keby vždy plávalo, obsahovalo by veľa nespracovaného tuku.
Pr!nc, skús si to bez obilnín a výrobkov z nich, a skús si to na niekoľko mesiacov.... Sám uvidíš, koľko veľa tukov budeš potrebovať skonzumovať...
Mimochodom, repkový olej škodí srdcu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2014 11:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

arkan napsal:



Zaprvé: Když citujete, tak uveďte zdroj. To se učí už žáci na základní škole.
Zadruhé: Komplexní sacharidy v ovoci moc nehledejte.
Zatřetí (tohle je spíš k Randovi): Tyhle teorie ala po čem se přibírá, po čem vznikají choroby srdce atd. už jsou ohrané. Už dávno se ví, že příjem cholesterolu nezpůsobuje vyšší hladinu cholesterolu, pokud je ve stravě nastolena aspoň nějaká rovnováha a racionalita. Nicméně těmto teoriím, říkající jak jsou rostlinné tuky pro tělo nepřirozené, se musím smát, protože kdo si prošel klinickým prostředím a má nějakou praxi s obézními, tak ví své.

Ale špekulujte tu dál. A ty, rando, přestaň tu šířit a vytvářet mýty.
PS: Příjde mi vtipné, jak se tu obouváš do WHO apod., ale bez studií a výzkumů bys ani ty nezjistil některé věci, které tu tvrdíš. Nebo jsi spadl jako učený z nebe a jasnovidec, viz řepkový olej, který škodí srdci?
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
arkan


PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2014 11:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko napsal:
arkan napsal:



Zaprvé: Když citujete, tak uveďte zdroj. To se učí už žáci na základní škole.
Zadruhé: Komplexní sacharidy v ovoci moc nehledejte.
Zatřetí (tohle je spíš k Randovi): Tyhle teorie ala po čem se přibírá, po čem vznikají choroby srdce atd. už jsou ohrané. Už dávno se ví, že příjem cholesterolu nezpůsobuje vyšší hladinu cholesterolu, pokud je ve stravě nastolena aspoň nějaká rovnováha a racionalita. Nicméně těmto teoriím, říkající jak jsou rostlinné tuky pro tělo nepřirozené, se musím smát, protože kdo si prošel klinickým prostředím a má nějakou praxi s obézními, tak ví své.

Ale špekulujte tu dál. A ty, rando, přestaň tu šířit a vytvářet mýty.
PS: Příjde mi vtipné, jak se tu obouváš do WHO apod., ale bez studií a výzkumů bys ani ty nezjistil některé věci, které tu tvrdíš. Nebo jsi spadl jako učený z nebe a jasnovidec, viz řepkový olej, který škodí srdci?


S tím ovocem máš pravdu,ale další uvedené názory se shodují s Petrem Fořtem, co se týče másla, omega 6 a 3,ale i rostliných olejů obecně ,např doporučuje pokud chce někdo užívat lněný olej s vysokým obsahem omega 3 , tak by měl být co nejčersvější (zajímalo by mě jak to zjistíme?)a kvůli oxidaci uskladnujeme v chladničce.


Odakazy spíš na knihy


RNDr. Petr Fořt, CSc. :
Dr. Petr Fořt je uznávaným odborníkem na biochemii, fyziologii, dietologii a výživu i ve vrcholovém sportu. Působil v realizačních týmech českých sportovních reprezentací a je autorem více jak 20 knih.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2014 11:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No, ono je taky důležitý vycházet z více zdroju a zrovna o Fortovi si myslim svoje... Vždycky najdeš někde nějakou studii, která prokázala to, co chceš.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pr!nc


PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2014 11:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mick994


PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2014 1:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

400g tuku hmm ... to je 3600 kcal ... to už je solidní dávka "energie".
_________________
Nechci být Největší, ani nejrychlejší a už vůbec nejsilnější.
Můj ideál je zlatý střed, kde má mít tělo funkci, výkon i vhled zároveň.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2014 1:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pozemstjan: mohl bys prosím napsat jen příklad svého jídelníčku zahrnujícího 400g tuku? Nějak si nedokážu představit sníst dvojnásobek denní dávky plus jednu celou kostku masla jako bonus.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
01Smajdalf


PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2014 2:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Že si z Randa děláte hlavu

Je to případ sám o sobě
_________________
RANDO, já na drogy moc nejsem, ale ten model co jsi měl, CHCI ZKUSIT TAKY! :D CIZOPASNIK
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
arkan


PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2014 3:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jachym napsal:
No, ono je taky důležitý vycházet z více zdroju a zrovna o Fortovi si myslim svoje... Vždycky najdeš někde nějakou studii, která prokázala to, co chceš.


Palmový tuk

Palmový tuk se prodává pouze rafinovaný, a tak snáší i vysoké teploty. Je proto použitelný i pro smažení. Rafinace je průmyslová úprava, která zdraví nepřidá, a proto není nijak doporučován.

http://www.margit.cz/mazani-a-smazeni/


Naposledy upravil arkan dne ne březen 23, 2014 3:48 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vittus


PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2014 3:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jako 150 g při CKD mě dalo zabrat fest...

Umím si už jedině představit vaničku kostku sádla, zahřát v mikrovlnce a srkat brčkem BTW dneska zajdu pro ten kokosový tuk do DM. Tak uvidíme :)
_________________
Semper fidelis!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yura


PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2014 3:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vittus napsal:
Jako 150 g při CKD mě dalo zabrat fest...

Umím si už jedině představit vaničku kostku sádla, zahřát v mikrovlnce a srkat brčkem BTW dneska zajdu pro ten kokosový tuk do DM. Tak uvidíme :)

To bude drahe jako krava ne? Proc neobjednas na tom netu, jak jsem ti ukazoval třeba ten odkaz na ten kybl...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Palmový olej Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: