PROTEINY II.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 547, 548, 549 ... 558, 559, 560  Další
 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - PROTEINY II.  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> PROTEINY II.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zajímavé
články
a odkazy
k tématu:
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2014 10:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Protože 2 kg za 500,-?
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: so březen 15, 2014 8:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Stál plnou cenu, jen ten kdo ho koupil se prostě rozhodnul, že mu to je k hounu, tak jsem si to od něj vzal ... za 500. Někdo má holt takový příjem, že peníze neřeší, ale pálí ti to! ^^
Když nakupuju, tak přes net a na extrifit se nekoukám, natož abych ho objednával. Jinak, obal neporušený a datum spotřeby v nedohlednu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: so březen 15, 2014 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Co je tak spatny na extrifitu? Na body.. jste tam vseci proti nemu, tak me zajima jestli pro to mas nejakej duvod nebo jste tam vsichni ovce kteri poslouchaji jeden nazor klidne do pm
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: so březen 15, 2014 10:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě osobně se nelíbí jejich vtíravá reklama a to, že se tváří, jako by jejich výrobky byly něco lepšího a přitom to jsou to věci, které prodáva x firem za o dost příznivější ceny.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: so březen 15, 2014 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chadzi napsal:
Mě osobně se nelíbí jejich vtíravá reklama a to, že se tváří, jako by jejich výrobky byly něco lepšího a přitom to jsou to věci, které prodáva x firem za o dost příznivější ceny.


Když jsme třeba u proteinů, tak nemáš pravdu, protože jejich suroviny má z českých firem, opravdové minimum. Podobně třeba ochucovací látky - ale to člověk pozná na první dotek:).

Tom3 napsal:
Co je tak spatny na extrifitu? Na body.. jste tam vseci proti nemu, tak me zajima jestli pro to mas nejakej duvod nebo jste tam vsichni ovce kteri poslouchaji jeden nazor klidne do pm


Na Extrifitu není špatně nic, jen je nejviditelnější a tak hodně lidem leží v žaludku. Někomu kvůli reklamě, někomu kvůli tomu, že jeho oblíbené produkty zadupává do země, určitě i z řady dalších většinou subjektivních důvodů, každopádně objektivně toho (krom třeba ne úplně praktických, byť designově hezkých krabic, a nebo teď nedávno potíže s gugul-steronem, nelze vytknout).

Btw. hodně obchodů a webů teď v posledních měsících proti Extrifitu brojí z čistě praktických důvodů, chtějí ho mít ve své nabídce, nemohou (protože Extrifit výrazně omezil distribuci, kdo ho ve své nabídce má a kdo nemá - a omezuje i nadále) a tak to něj útočí, jakože "my ho nechceme, protože bla bla". Ale opak je v naprosté většině případů pravdou, alespoň co vidím a slyším, když s obchodníky mluvím nebo moji kolegové mluví. "Vtipné" pak je třeba vidět nějaké diskuse, kde majitel obchodu tluče do Extrifitu, jak je nekvalitní a kdesi cosi, a paralelně s tím se ho snaží od nás přes jiné obchodníky za každou cenu sehnat, aby ho měl.

Chadzi napsal:
Hodil jsem si do šejkru iso90 od Extrifitu (koupil jsem 2kg za 500 nové balení, jinak bych to nekoupil) spolu s maltodextrinem a na dně mi zůstávají cucky něčeho, nevíte co to může být? Maltu míchám běžně s hydrem a v šejkru nezůstane nic, takže tou to není.


Zkus rozmíchat to ISO samostatně, co to udělá. Taky můžeš napsat, jaká je to příchuť, třeba na něco přijdeme. A jestli takhle na dálku ne, tak jestli chceš, pošli mi toho trochu v sypkém stavu, podívám se. Kdyby tam bylo skutečně reálně cokoliv špatně, není problém Ti ho, ať už jsi ho kupoval kdekoliv, vyměnit za jiný.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Chadzi


PříspěvekZaslal: so březen 15, 2014 11:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
Chadzi napsal:
Mě osobně se nelíbí jejich vtíravá reklama a to, že se tváří, jako by jejich výrobky byly něco lepšího a přitom to jsou to věci, které prodáva x firem za o dost příznivější ceny.


Když jsme třeba u proteinů, tak nemáš pravdu, protože jejich suroviny má z českých firem, opravdové minimum. Podobně třeba ochucovací látky - ale to člověk pozná na první dotek:).

To je dost individuální...mě třeba příchutě co jsem zkoušel, přijdou dost umělé.
Ale nechci tady rozpoutávat žádný flame, psal jsem tu kvůli problému s proteinem. Zkusím to teda ještě čistě s vodou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TheCory


PříspěvekZaslal: po březen 17, 2014 12:03 pm    Předmět: Re: SynPro Matrix - Vanilka Odpovědět s citátem

Lukas107 napsal:
Děkuji Ronnie že se o nás tak stará, vzorků přišlo opravdu mnoho. Zatím jsem vyzkoušel před spaním pouze SynPro Matrix - Vanilka

Prašnost: 10/10 žádná
Rozpustnost: 10/10 šejkr jednou prohodíte a všechno je ihned rozpuštěno
Chuť: 10/10 krémová, perfektní
Stravitelnost: nemohu posoudit po jednom šejku ale zdála se normální
Konzistence: doslova kašovitá což mě osobně perfektně vyhovuje! Ale z toho důvodu poslední zbytky šejku nechtějí "sjet" dolů

Prostě krémový šejk s luxusní konzistencí který bere! Za takovou cenu dle mě není konkurence a zřejmě dlouho neodolám a zakoupím celé balení


Tak nevím, jestli jsem pil to samé, ale mne Matrix zklamal. Bylo to na mne takové vodovo-moučné, ani vanilka, ani čokoláda mne neoslovily.
_________________
Každý nějak začínal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2014 3:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Už mi dochází hydro, ale pořád dietím, naposledy jsem tu kupoval hydro instant 2kg/1000,- od ronnieho, teď jsem koukal, že je nové balení, sice o 250g více + nové příchuťe, ale cena je už 1.500,- a to se mi moc dávat nechce.
Od pondělí mám v plánu najet na vlny, tak na dobu 4-5 týdnů (doteď jsem jel na konstantním příjmu), na soutěž nejdu, jen to potřebuji pořádně pročistit, ještě nikdy se mi to nepovedlo, tak snad letos. :). Přemýšlel jsem o využítí této akce, protein bych dával nejspíše dopoledne na praxi s racio nebo půl pytlikem rýže a pak po tréninku. Myslíte, že to bude velký rozdíl oproti hydru u kondičního cvičence? Přeci jen když to porovnám v tabulce nutričních hodnot (30g), tak je to +- stejné, jen WPC má ještě méně tuku jak hydro, jen nevím jak je to s tou rychlostí.

btw: má smysl tedy dávat hydro/amina před cvičením? Frei to v knize dopočuje, ale já chodím cvičit tak 1,5-2h po jídle, tak mi přijde zbytečné to prolejvat ještě hydrem, ale zase po tréninku plánuji kardio, tak nevím no, abych nezkatabolizoval těch pár gramů svalů co mám.
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mick994


PříspěvekZaslal: so březen 22, 2014 9:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je nějaký citelný rozdíl mezi proteinem živočišného původu a proteinem sojovým? Pravděpodobně to bude asi v obsahu aminokyselin, ale nikdy jsem s ním zatím neměl zkušenosti, někdo mi říkal že je to jen nekvalitní náhražka pro vegany
_________________
Nechci být Největší, ani nejrychlejší a už vůbec nejsilnější.
Můj ideál je zlatý střed, kde má mít tělo funkci, výkon i vhled zároveň.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reality


PříspěvekZaslal: so březen 22, 2014 10:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Většinou špatně chutná a tvoří po rozpuštění zvláštní hmotu, dobře se ale tráví. Má jiné spektrum aminokyselin (to je objev, co píšu) a na doplnění suplementace se použít dá, jako hlavní zdroj bílkovin ze suplementů ho nedoporučuji. Syrovátkové proteiny máš určitě lepší, a jen o málo dražší.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny.Fox


PříspěvekZaslal: so březen 22, 2014 10:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli je pro Tebe chuť důležitá, tak se mrkni na jejich hodnocení tady v eShopu
_________________
Improvise...adapt...overcome...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mick994


PříspěvekZaslal: so březen 22, 2014 12:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne o chuť mi ani nejde, spíše o obsah bílkovin, aminokyselin a stravitelnosti.
_________________
Nechci být Největší, ani nejrychlejší a už vůbec nejsilnější.
Můj ideál je zlatý střed, kde má mít tělo funkci, výkon i vhled zároveň.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TheCory


PříspěvekZaslal: po březen 24, 2014 10:13 pm    Předmět: Hydro 77 Odpovědět s citátem

Zdravím všechny. Měl, má, již někdo zkušenosti s Hydro 77, příchuť jahoda?
_________________
Každý nějak začínal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Psycho


PříspěvekZaslal: út březen 25, 2014 3:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chadzi napsal:
Hodil jsem si do šejkru iso90 od Extrifitu (koupil jsem 2kg za 500 nové balení, jinak bych to nekoupil) spolu s maltodextrinem a na dně mi zůstávají cucky něčeho, nevíte co to může být? Maltu míchám běžně s hydrem a v šejkru nezůstane nic, takže tou to není.
Protože extrifit je hnuj
_________________
Měníme rok,měníme sny,měníme touhy,měníme názory,měníme požadavky na výkupné.Měníme auta,měníme zásobníky,náboje i zbraně.Ale nikdy neměníme svoje kamarády,kteří stojí při nás! (AL CAPONE 1936)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
01Smajdalf


PříspěvekZaslal: út březen 25, 2014 6:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

CFM Instant Whey 80 :

Mám čokoládu a je neskutečně sladký.
_________________
RANDO, já na drogy moc nejsem, ale ten model co jsi měl, CHCI ZKUSIT TAKY! :D CIZOPASNIK
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ultra Speed 80 Fair Power ® + šejkr ZDARMA! | Survival
Volba pro nejnáročnější. Složení bez kompromisů, skvělá chuť!
1399 Kč
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - PROTEINY II. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 547, 548, 549 ... 558, 559, 560  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: