PROTEINY II.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 548, 549, 550 ... 558, 559, 560  Další
 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - PROTEINY II.  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> PROTEINY II.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zajímavé
články
a odkazy
k tématu:
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: út březen 25, 2014 6:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

01Smajdalf napsal:
CFM Instant Whey 80 :

Mám čokoládu a je neskutečně sladký.


Víc vody
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michoo


PříspěvekZaslal: út březen 25, 2014 10:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cituji Testsua z Body-.......
Jen taková perlička. Až zase někdy natrefíte na skvěle levný americký syrovátkový protein, který by měl mít kolem 80 %, tak se můžete víceméně vsadit, že jde o šedesátku nebo dokonce padesátku. :)
Momentálně kolem toho vzniká panika mezi některými dovozci. Konzumenti si zatím nestěžují, proteiny jim chutnají, protože jsou sladké a příjemně mléčné díky laktóze, a navíc ani moc nenadýmají, protože lidé užívají mnohem menší reálné dávky, než si myslí :)
Akorát problém je s těmi kontrolami Státní potravinářské a zemědělské inspekce...

Muze nekdo alespon naznacit o ktery protejn se jedna, pokud je to pravda?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Davesix


PříspěvekZaslal: út březen 25, 2014 11:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasně, to může říct každej Zajímalo by mě, jak na to nějaký Testsuo přišel
_________________
Never give up! Veni, vidi, vici.
Můj osobní log: http://forum.ronnie.cz/dave-s-log-aka-warrior-diet-t32106.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohy


PříspěvekZaslal: st březen 26, 2014 9:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky Ronniemu za vzorečky od firmy SynTech vyzkoušel jsem
SynPro Whey Vanilka a to mi teda vůbec nechutnalo strašně umělá chuť přirovnal bych to k MVP pro whey
Za to SynPro Matrix čokoláda to byl zážitek chuť naprosto luxusní to mně dostalo, čokoláda krásně krémová mňam.
Abych to srovnal, tak nechápu ten rozdíl třídy mezi Whey a Matrix, kde whey vanilka bylo celkem utrpení a matrix čokoláda naprostá delikatesa.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michoo


PříspěvekZaslal: st březen 26, 2014 9:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Davesix: Tetsua osobne neznam, na jeho webu nemam registraci, se vsemi jeho nazori se neztotoznuji, ale podle jeho prizpevku na Body... je to rozumny clovek s velkymi znalostmi a nemyslim si ze by zrovna on jen tak placal do vetru.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marky V.


PříspěvekZaslal: st březen 26, 2014 10:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Michoo napsal:
Davesix: Tetsua osobne neznam, na jeho webu nemam registraci, se vsemi jeho nazori se neztotoznuji, ale podle jeho prizpevku na Body... je to rozumny clovek s velkymi znalostmi a nemyslim si ze by zrovna on jen tak placal do vetru.


Podle mě je ten "nějakej Tetsuo", jak píše Davesix, jeden z největších znalců, který se pohybujou na netu a píšou o tréninku a výživě. A pokud se tady v tomhle topicu kecá převážně o prašnosti, rozpustnosti, příchuti proteinů apod, jak mezi partou bukvic a metroušů, tak zrovna na Tetsuově webu si lze ve slušné šíři nastudovat takové "maličkosti" jako je aminokyselinové spektrum proteinů, jejich načasování, kombinace apod.
_________________
"Dřep je dřep, pane řediteli!" - profesor tělocviku z filmu Cesta do hlubin študákovy duše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Douglas


PříspěvekZaslal: st březen 26, 2014 10:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Marky V. napsal:
Michoo napsal:
Davesix: Tetsua osobne neznam, na jeho webu nemam registraci, se vsemi jeho nazori se neztotoznuji, ale podle jeho prizpevku na Body... je to rozumny clovek s velkymi znalostmi a nemyslim si ze by zrovna on jen tak placal do vetru.


Podle mě je ten "nějakej Tetsuo", jak píše Davesix, jeden z největších znalců, který se pohybujou na netu a píšou o tréninku a výživě. A pokud se tady v tomhle topicu kecá převážně o prašnosti, rozpustnosti, příchuti proteinů apod, jak mezi partou bukvic a metroušů, tak zrovna na Tetsuově webu si lze ve slušné šíři nastudovat takové "maličkosti" jako je aminokyselinové spektrum proteinů, jejich načasování, kombinace apod.

Ja se tam taky snazim vzdelavat se, tady uz to nejaky rok neni mozne. Nicmene je treba rict, ze je obcas taky trochu tendencni, co se tyka jejich produktu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
01Smajdalf


PříspěvekZaslal: st březen 26, 2014 10:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DiamonD123 napsal:
01Smajdalf napsal:
CFM Instant Whey 80 :

Mám čokoládu a je neskutečně sladký.


Víc vody


Míchám ho v 0,3l vody a je sladký, jako cecek...

Navíc po dopití jsou na dně jakoby mini. krystalky nerozpuštěného cukru.
_________________
RANDO, já na drogy moc nejsem, ale ten model co jsi měl, CHCI ZKUSIT TAKY! :D CIZOPASNIK
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEXCORE


PříspěvekZaslal: st březen 26, 2014 10:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Čokoládu jsem neměl, ale borůvku, jahodu, čoko-kokos a cookies ano a žádný mi nepřipadal přeslazený. A to dávám jen 150ml vody aby to bylo krémový :) Nic nerozpuštěného taky nezůstává.

Ale to co říkáš mi vadilo u BeefMass (což je ale gainer) v čokoládový příchuti, tam mi zůstávalo nerozpuštěné bílé cosi a bylo to jak písek mezi zuby :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
01Smajdalf


PříspěvekZaslal: st březen 26, 2014 11:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi to bude i o zvyku, neboť si ujíždím na Smartlabs a tam ty příchutě jsou dost nevýrazné, což mi vyhovuje
_________________
RANDO, já na drogy moc nejsem, ale ten model co jsi měl, CHCI ZKUSIT TAKY! :D CIZOPASNIK
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: st březen 26, 2014 12:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

helou
stare zasoby som +- vycerpal a rozmyslam co zobrat na dalsi mesiac. Najviac spekulujem nad rannym proteinom. Poziadavka je ze musi byt naozaj instanty, perfektne stravitelny a najlepsie by bolo keby som to mohol nejak primiesat do instantnych vlociek.
Rozmyslam nad nejakym hydrom alebo druha moznost je komplexne aminokyseliny napr 8000 od gaspariho a ze by som daval tak 5-6 tabliet co by bolo 10-12g "bielkovin". Nejake ine napady co by bolo najvhodnejsie na rano? S davkami sa radsej drzim pri zemi kvoli traveniu, duplom rano.

celkova suple by bola:
rano hydro???/amino???
pocas treningu bcaa/alebo bcaa s bordelom (citrulin atd)
po treningu nejaky srvatkovy protein co zrovna maju v posilke v ponuke
na noc ..mal som myofusion/combat..existuje aj nieco lepsie? Nechcem stale davat to iste.

dik moc :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
roxtidy


PříspěvekZaslal: st březen 26, 2014 1:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

rekl bych, ze si to dost zbytecne komplikujes.
Vse bych resil bud jednim univerzalnejsim (spise rychlejsim) proteinem nebo pokud finance dovoly dvema (rychlym a pomalym).
Vyhoda brani amin. tablet snad neni oproti klasickemu protein. napoji zadna, krome toho, ze se lepe prenasi.
Za univerzalni rychlejsi protein povazuji napr. Combat, Quad Core.
Za rychle staci podle me nejaky slusny CFM koncentrat. Z pomalych ty, ktere obsahuji prevazne micelarni kasein.

Podle me na sobe stejne rozdil mezi jednodussi nebo slozitejsi variantou nepoznas.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: st březen 26, 2014 1:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

preco combat povazujes za rychlejsi? Ja som ho daval pred spanim prave preto ze je viaczlozkovy a chvalia sa ze vstrebavanie trva 8 hodin.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: st březen 26, 2014 1:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

seeya zober teraz od musclepharm iron whey, tá arnoldova séria, je vzhľadom na zloženie určite rýchlejší, ale hodí sa celkovo hocikedy na doplnenie bielkovín, je dokonale rozpustný, nepení, nepráši a je veľmi chutný, oproti combatu je čokoláda viac nugátová, ak chceš teda zmenu
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: st březen 26, 2014 1:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a mal by som to teda aj na rano aj na noc, tak si to myslel? Zjednodusenie by som uvital tak ako pisal aj roxtidy, otazka je ci by to nebolo prilis tazke na rano..?? Zatial som na rano protein nikdy neskusal..vzdy len bcaa alebo amina. A je to teda pouzitelne aj bez mixeru podla teba?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ultra Speed 80 Fair Power ® + šejkr ZDARMA! | Survival
Volba pro nejnáročnější. Složení bez kompromisů, skvělá chuť!
1399 Kč
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - PROTEINY II. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 548, 549, 550 ... 558, 559, 560  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: