Insanity - zkušenosti



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Insanity - zkušenosti  Úvodní stránka -> Trénink -> Insanity - zkušenosti
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
j.peringer


PříspěvekZaslal: so březen 08, 2014 7:33 pm    Předmět: Insanity - zkušenosti Odpovědět s citátem

Dobrý večer všem:)

Chci se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s tímto cvičebním programem . → zkušenosti, výslekdy, rady, kritiku atd.

Plánuji tento program zařadit do diety.

Předem všem děkuji za jakoukoliv radu:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flew


PříspěvekZaslal: so březen 08, 2014 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to je něco jako to P90X ne? někdo to tu cvičí...

Bydliště: Lomnice... - Ta lomnice u Tišnova?
_________________
Sny se musí plnit, nemůžeme odpočívat

Trhačky, a rukavice spôsobuju gynekomastiu !! znižuju TST a zvyšuju estrogen!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JanaHn


PříspěvekZaslal: so březen 08, 2014 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zde některé názory:

http://mojetelo.blogspot.cz/2012/12/insanity-nejlepsi-program-na-svete.html

osobní zkušenost ale nemám a asi mít nebudu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: so březen 08, 2014 8:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám zkušenost jen s Insanity Asylum, ale super.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jožko.mrkvička


PříspěvekZaslal: so březen 08, 2014 8:38 pm    Předmět: Re: Insanity - zkušenosti Odpovědět s citátem

j.peringer napsal:
Dobrý večer všem:)

Chci se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s tímto cvičebním programem . → zkušenosti, výslekdy, rady, kritiku atd.

Plánuji tento program zařadit do diety.

Předem všem děkuji za jakoukoliv radu:)


Ja som niečo skúšal, nejaké dve tri videá som cvičil. Zaujímavé kardio na doma. Netreba žiadne náradie, má to svoje výhody. Netreba však očakávať žiadne zázraky, ak očakávaš svaly, tak to sa nedočkáš z tohto tréningu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xMichalx


PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2014 12:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkušenost mám.
Na doma dobrý kardio (spíš HIIT), zvlášť přes zimu, když se člověku nechce jít běhat ven... Taky dobrý když někdo nechce něco vymýšlet. Prostě si jen pustíš video a jedeš. Výsledky se rozhodně nedají očekávat takové, jaké jsou všude na netu, to snad všichni víme. Jak už tu zaznělo přede mnou, pokud očekáváš nějaký svalový přírůstek, tak bude minimální. Na shození nějakého tuku to asi bude, ale také žádné zázraky. Co se mi ale hodně zlepšilo byla kondička. Před absolvováním Insanity jsem měl problém uběhnout v kuse 3km. Po Insanity jsem dal na jeden zátah 10km celkem na pohodu, takže já, když jsem šel do Insanity s cílem zlepšit kondičku a trochu si doma zablbnout, jsem byl maximálně spokojen.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sebek91


PříspěvekZaslal: st duben 09, 2014 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mega záhul na poprvé, pak se na to dá zvyknout, velmi intenzivní za cenu krátkého času tréninku, ideální pro lidi co chcou zhubnout, nechodí do posily a nejde jim moc a svaly ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Koouky


PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2014 4:23 pm    Předmět: Re: Insanity - zkušenosti Odpovědět s citátem

j.peringer napsal:
Dobrý večer všem:)

Chci se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s tímto cvičebním programem . → zkušenosti, výslekdy, rady, kritiku atd.

Plánuji tento program zařadit do diety.

Předem všem děkuji za jakoukoliv radu:)


S tímto programem zkušenost mám. Asi před dvěma lety jsem cvičila a úspěšně jsem odjela celej program.. Na svaly to rozhodně není, na tuky ale ano.
Vím, že výsledky se dostavily pěkné, ale musí být u toho taky ideální strava, žejo. Já jsem za měsíc zhubla cca 4 kg, na cm to bylo hodně znát, hlavně nohy a břicho. Přes pas jsem šla dolů o nějakých 5 cm, což je pěkný.
Pokud bydlíš ovšem v bytě, měla jsem pár potyček se sousedy. Nelíbilo se jim, jak dupu! :D:D

Zkus a uvidíš, ale je to dřina!
Já jsem insanity a P90X, Jill apod. vyměnila za posilovnu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
jožko.mrkvička


PříspěvekZaslal: so duben 26, 2014 3:34 pm    Předmět: Re: Insanity - zkušenosti Odpovědět s citátem

Treba došlapovať na špičky ako mačiatko :)) Inak susedom bude padať do polievky omietka z plafónu :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Insanity - zkušenosti
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: