játra


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - játra  Úvodní stránka -> Trénink -> játra
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Draper


PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2014 7:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mrkni sem http://www.zdravi-az.cz/Forum/ nebo pak hlavni i na hlavni stranku http://www.zdravi-az.cz/ je tam toho o jatrech dost (a zdaleka nejen o nich) . Mozna nekteri s panem Zajickem v mnoha vecech nebudou souhlasit, ale osobne se mne jeho pristup celkem zamlouva.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Douglas


PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2014 8:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jsem po infekcnim onemocneni jater uzival, z pohledu nasi pilulkove generace, konzervativnejsi veci, nez doporucuje Draper, cimz to nezavrhuju, nemam s tim zkusenost.
10 gramu sypaneho lecithinu, 150 mg silimarinu a 300mg ALA, to jsou podle me nejmensi smysluplne davky na poznatelne vysledky - u me zlepseni jaternich testu. Rozdelil jsem si to na dve davky a uzival v dvou mesicnich cyklech (dva to zeres, dva ne, testy jsem mel snad po pul roce, po nejake dobe se zlepsili, potom jsem sel po nejake dobe na operaci kolenich vazu a soucasti je vysetreni jeternich hodnot, no a uz byly v poradku).
Nejsem zadny medik, vyzivar, lekarnik ani podobne. Nasel jsem si ruzne internetove zdroje a pak je na sobe aplikoval. Mozna by se to spravilo samo, mozna to pomohlo. Testy se mi spravili a to se o me neda rozhodne rict, ze byh byl nejaky lumen co se zdrave vyzivy tyka, obcas jsem i pekne chlastal, ale vysledky se za nejaky cas zlepsily.
Doporucoval bych rozhodne spis konzultaci s osvicenym doktorem, nebo nejakym vyzivarem, se mnou se doktori moc nebavili, ani kdyz jsem byl v nemocnici na infekcnim, natoz aby me nejak instruoval obvodak. Nicmene nic z toho co doporucuju by nemelo ublizit. Rozhodne min, nez ty konske davky bilkovin a jinych sracek, co se tu bezne doporucuji. ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michal Orel


PříspěvekZaslal: pá březen 07, 2014 1:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drapere a ty jsi tu ocistu jater zkousel?
Asi do toho pujdu,ale bez klystyru a sono břicha
Douglasi diky.....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: pá březen 07, 2014 2:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Michal Orel napsal:
Drapere a ty jsi tu ocistu jater zkousel?
Asi do toho pujdu,ale bez klystyru a sono břicha
Douglasi diky.....


Ne nezkousel.
No sve sono bricha bych taky asi nechtel videt, stacilo mne jednou
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Balboa


PříspěvekZaslal: so březen 08, 2014 6:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A pak takovýhle šašky bude naše zdravotnictví léčit. Kup si spíš něco na mozek. Chorý jsi totiž na mozku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: so březen 08, 2014 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

aspoň máš nějakou práci, tak si nestěžuj
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Balboa


PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2014 12:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten člověk nepotřebuje očistit játra, ale mozek. Je tam totiž chorý. Pokud tedy není bezmozek, i to je celkem pravděpodobné.
Takže moje rada, ano určitě koupit něco na regeneraci, ale mozku. Tam už chorý jsi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2014 1:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Balboa napsal:
Ten člověk nepotřebuje očistit játra, ale mozek. Je tam totiž chorý. Pokud tedy není bezmozek, i to je celkem pravděpodobné.
Takže moje rada, ano určitě koupit něco na regeneraci, ale mozku. Tam už chorý jsi.


Co mas za problem bramboro? Delas jakoby se bezne nesypalo i na amaterske urovni. Jediny chory, co tu vidim , je to, ze nejdriv nasypal a pak si zjistil vedlejsi ucinky
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MikTek


PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2014 1:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Balboa napsal:
Ten člověk nepotřebuje očistit játra, ale mozek. Je tam totiž chorý. Pokud tedy není bezmozek, i to je celkem pravděpodobné.
Takže moje rada, ano určitě koupit něco na regeneraci, ale mozku. Tam už chorý jsi.


Co mas za problem bramboro? Delas jakoby se bezne nesypalo i na amaterske urovni. Jediny chory, co tu vidim , je to, ze nejdriv nasypal a pak si zjistil vedlejsi ucinky


To jo dost neuváženě jednat a pak myslet...jak píše D, ale jako zdravotník držím s Bramborou
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eschaia


PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2014 2:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MikTek: ale tady nikoho nezajímá, že jsi zdravotník... já jsem taky zdravotník a cpu to někomu? Raději mu poraď a nechvástej se.

Lagosa + thiamin. Klasické kombo při poškození jater alkoholem. Problém je, že Lagosa není volně prodejná.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MikTek


PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2014 2:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

eschaia napsal:
MikTek: ale tady nikoho nezajímá, že jsi zdravotník... já jsem taky zdravotník a cpu to někomu? Raději mu poraď a nechvástej se.

Lagosa + thiamin. Klasické kombo při poškození jater alkoholem. Problém je, že Lagosa není volně prodejná.


Moment, "nechvástej" ? pokud jsi vážně zdravotník, tak dobře víš, že se není čim chvástat...spíš naopak.

Pokud by jsi přečetl celý vlákno, tak jsem mu už nazačátku radil, že lepší je prevence než dodatečná léčba.

A pokud zanedbal prevenci tak mu "babský" recepty sice pomůžou/odlehčí, ale nevyléčí, musí na krev,jaterky,sono aby byla léčba účinná...takhle od oka to je jen oddálení či zmírnění příznaků...asi něco jako : Strašně mě bolí zub, mám tam kaz a zánět...tak si dám ibalgin an bolest a dalacin proti zánětu a bude to ok...to bude, ale na jak dlouho?
Neber to jako flame...snažim se to psát jen reálně
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sebek91


PříspěvekZaslal: st duben 09, 2014 9:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ostropestřec
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - játra Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: