trenink na vetsi ruce


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - trenink na vetsi ruce  Úvodní stránka -> Trénink -> trenink na vetsi ruce
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Martys88


PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2014 3:01 pm    Předmět: trenink na vetsi ruce Odpovědět s citátem

Zdravim,potreboval bych poradit jaky trenink jet.Nedavno jsem jel 4 tydny Bear routine,pak tyden uplneho volna a ted jedu full body trenink 3x tydne (1.tyden jedu ted) aby telo dostalo nejaky mensi sok ve zmene treninku.Jedu asi zhruba 5 serii na kazdou partii tela s 10-15 opakovani.
Chtel jsem ted mit nejaky trenink zamereny na ruce hlavne ale nic vhodneho sem nenasel nebo me nezaujalo,protoze se mi zdaji male ikdyz sem jel Beara,tak bych to chtel nejak vybalancovat.Pri zatnuti maji 38cm v obvodu pres biceps.Chtel jsem uz take najet na dietu at se stihnu do leta aspon trosku vyrysovat ale porad me trapi ty ruce,prece jenom pri diete hrozi vetsi katabolismus svalu a samozrejme i mensi zmenseni,proto uvazuju ze bych posunul dietu o mesic a zkusil nejaky efektivni trenink hlavne na ruce. Uvazoval jsem ze bych zkusil toho beara jeste ale zas potom zas budu dele shazovat.
merim 179cm, vaha 95kg,vek 25roku.
co byste doporucili jako nejlepsi trenink na velke ruce at uz v diete nebo tesne pred ni.u bear routine je problem ze do sebe clovek musi cpat hodne jidla zvlast sacharidu

na dietu mam koupene i bcca samozrejme takze zvazuju zda najet na dietu a nejak trenink na ruce nebo zkusit jeste objemovku
taky by me zajimalo zda behem diety pokud ma clovek lehci treninky muze chodit do fitka kazdy den na kardio at spaluje nebo jen to omezit.

jidelnicek si mam myslim vpohode cca 150g B,400g S,50g T.

diky moc za rady co dal.nechci marnit cas necim co mi neprospeje

jinak jel sem tento trenink

Den 1
bench-press 2 x 5 x 80 %, 15 x 5 x 70 %
přítahy v předklonu 2 x 5 x 80 %, 10 x 5 x 70 %
doplňkový cvik na střední část deltových svalů 3 sérií
doplňkový cvik na biceps 3 sérií
doplňkový cvik na triceps 3 sérií

Den 2
volno

Den 3
mrtvý tah 2 x 5 x 75 %, 10 x 5 x 65 %
leg-press 3 x 10
doplňkový cvik na lýtka 3 sérií
břicho

Den 4
volno

Den 5
horní kladka k hrudníku 2 x 5, 10 x 5
bench s jednoručkami 2 x 5, 10 x 5
pullover 3 x 10
doplňkový cvik na střední část deltových svalů 3 sérií


Den 6
dřep 2 x 5 x 75 %, 6 - 10 x 5 x 65 %
doplňkový cvik na hamstringy 3 sérií
doplňkový cvik na lýtka 3 sérií
břicho


Den 7
volno
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
g3rtrud


PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2014 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Toto som ja skončil pred asi dvoma týždňami:
http://kulturistika.ronnie.cz/c-6336-treninkova-poradna-02-2010.html

Ruky sa o niečo zväčšili, nemeral som to tak neviem presne o koľko. Ale ja by som toto cvičil skôr do objemu ako do diéty. Veľmi neverím tomu že napríklad schudneš z tuku 3kg a priberieš 2cm na rukách...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
duke.dukem


PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2014 3:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

"...Pri zatnuti maji 38cm v obvodu pres biceps..."
"...merim 179cm , vaha 95kg ..."

neprepsal ses v nejalkem z tech cisel?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2014 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

googlu: 31 dni pro vetsi paze
je o tom clanek na main webu
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2014 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ludia zvyknu mat slusne vysledky zo syntholu :)
http://www.ebaumsworld.com/pictures/view/80492327/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2014 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

seeya napsal:
Ludia zvyknu mat slusne vysledky zo syntholu :)
http://www.ebaumsworld.com/pictures/view/80492327/


omg ze ja na to koukal
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pr!nc


PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2014 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mně nikdy ze základních cviků ruce moc nerostly. Pokud jsem je ale začal zatěžovat izolovaněji, změnilo se to.
Nyní jedu trénink, v kterém se na ruce poměrně zaměřuji:

Ne: Záda, prsa, lehce ramena
Po: Nohy + lehce ruce ( bic+tric v supersérii tak 4-5 sérií)
Út: volno
St: Záda, prsa, lehce ruce (bic+tric v supersérii tak 4 série)
Čt: lehce nohy, ramena těžce
Pá: Ruce těžce (bic+tric v supersérii cca 8-10 sérií), břicho + nějaké lehké doplňky
So: aerobka

Prostě hodně pracovního objemu, dobrá technika, spíš pumpovačky 10-12 opáček, občas nějaké shazovačky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2014 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Netreba hledat nejake zazracne treninove plany, ale spise bych se zameril na techniku. Nekdy je treba nechat ego v satne , sundat z cinky 20-30 % vahy, naucit se zapojovat opravdu ty svaly, na ktere je dany cvik zamereny a uvidite tu zmenu. Dale pestrost treninku, cviky je potreba stridat, nesoustredit se jen na zakladni cviky, jak se tu casto doporucuje, ale jak pise Princ, pouzivat i izolovane cviky (osobne mam podobnou zkusenost, ze mi ruce rostly vice z izolovanych cviku nez zakladnich, kde to nekdy dost mozna slo trochu i na ukor techniky), stejne tak stridat pocty opakovani (samozrejme tomu prizpusobit vahu), obcas zarazovat intenzifikacni metody shazovaci serie, super serie a podobne veci a ty svaly na tohle vsehno budou pekne reagovat.

edit: sam na sobe postupem casu zjistuju, jak je dulezita technika cviku versus vaha co si nalozim . U me ani tak nejde o ego, je mi uplne jedno kolik mam nalozeno a co si o tom lide mysli (naopak vice bych se asi stydel za to, kdyz si nalozim hodne, ale odcvicim to prasacky), ale jde spise o jakousi zazitou vec, co mam v hlave, proto mi obcas dela problem si vahu ubrat, ale pritom vim, ze mensi vaha s lepsi technika mi ve vysledku daji mnohem vic a postupne na se na tom snazim pracovat. (receno obecne o vsech partiich nejen o rukach)
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martys88


PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2014 7:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dekuji moc za vase rady.urcite teda zkusim neco noveho a vykaslu se na bear ted.jeste mam otazku kdyz jsem v diete a cvicim 4 x tydne,kdy mam zaradit kardio.jestli muzu cvicit ve dnech volna.kdyz uz sem ve fitku tak bych rad venoval aspon hodinu ciste jen posilovani.vetsinou cvicim ale hodinu a pul. stim ze v te pulhodine mam zahrati a protazeni a ke konci dalsi protazeni.
dale pak me zajima zda muzu skrtit sacharidy nebo ne.

jidelnicek vypada asi takhle
rano:
ovesne vlocky 100g
lnene seminko 12g
granko 10g
svacina:
zelenina cca 150g nebo driv zitny chleba 100g
obed:
100-150g masa, 100g ryze nebo testovin
svacina 2:
100g zitneho chleba,4 vejce nebo ciste zelenina cca 150g
vecere:
protein po fitku 30g + maltodextrin 30g
vecere2:
100-150g masa,100g ryze.


pak za 2 hodiny obcas tvaroh na noc abych splnil normu 150g bilkovin za den kdyz pres den jim malo bilkovin.

jim ted zeleninu jako svacinu ale pred treninkem jim chleba 100-150g (40g S pri 100g) at mam silu.

tak co rikate? mam pomalu shazovat a mit zeleninu jako svaciny a zkusit ten nektery z treninku co tady zminuje treha princ nebo to nema smysl a budu pretrenovany pri nedostatku sachru?diky moc za vase rady
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Oddo


PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2014 8:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Netreba hledat nejake zazracne treninove plany, ale spise bych se zameril na techniku. Nekdy je treba nechat ego v satne , sundat z cinky 20-30 % vahy, naucit se zapojovat opravdu ty svaly, na ktere je dany cvik zamereny a uvidite tu zmenu. Dale pestrost treninku, cviky je potreba stridat, nesoustredit se jen na zakladni cviky, jak se tu casto doporucuje, ale jak pise Princ, pouzivat i izolovane cviky (osobne mam podobnou zkusenost, ze mi ruce rostly vice z izolovanych cviku nez zakladnich, kde to nekdy dost mozna slo trochu i na ukor techniky), stejne tak stridat pocty opakovani (samozrejme tomu prizpusobit vahu), obcas zarazovat intenzifikacni metody shazovaci serie, super serie a podobne veci a ty svaly na tohle vsehno budou pekne reagovat.

edit: sam na sobe postupem casu zjistuju, jak je dulezita technika cviku versus vaha co si nalozim . U me ani tak nejde o ego, je mi uplne jedno kolik mam nalozeno a co si o tom lide mysli (naopak vice bych se asi stydel za to, kdyz si nalozim hodne, ale odcvicim to prasacky), ale jde spise o jakousi zazitou vec, co mam v hlave, proto mi obcas dela problem si vahu ubrat, ale pritom vim, ze mensi vaha s lepsi technika mi ve vysledku daji mnohem vic a postupne na se na tom snazim pracovat. (receno obecne o vsech partiich nejen o rukach)


Máš recht, on je totiž obrovský rozdíl mezi tím když někdo jede striktní bicepsové zdvihy a tím, když někdo jede takové to "přemístění podhmatem"
_________________
F*CK AVERAGE
https://www.facebook.com/ironwisdom1
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2014 8:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jednou jsem narazil na trénink zaměřený na ruce FST 7. Určitě něco najdeš
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martys88


PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2014 8:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

narazil sem nedavno na trenink mountain dog akorak se mi zda nesmyslny mit pauzy jen 10 vterin.prakticky se odrovnat.i to nejvice zmacknout cinku co to jde.myslim ze by se sila prenesla na jiny sval nehlede na to ze bych si mohl natahnout slachu.nedavno sem pri predkopavani drzel tak pevne rukojet ze sem mel vic jak tyden s tou rukou problem neco pevne chytnout.


Naposledy upravil Martys88 dne pá duben 18, 2014 2:48 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GodlikeX


PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2014 9:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To me ruce ze striktni techniky rostly,ale ted se snazim rvat vahy a rostou vic,teda biceps.
U tricaku bych si to nedovolil ,na to sem moc posera :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
arkan


PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2014 11:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mě je na objem paží lepší používat lehčí váhy s vyyšší intezitou v tréninku a dosáhnout dokonalého napumpování ,jít přes bolest způsobenou pálením .
(zvýšená tvorba aktátu stimuluje sekreci růstového hormonu)

Trénink s těžkými váhami sice vytvoří růstovou stimulaci, ale současně vyčerpá vaši zotavnou kapacitu tím, že poškodí vlákna na buněčné úrovni a zahltí je odpady pracovního metabolizmu. Pokud metabolity zůstanou ve svalu příliš dlouho, zbytečně prodlužují zotavení a zpomalují pokroky.
Ale druhé straně je potřeba tréninky paží měnit tak i změna s těžšími váhami má občas své místo.

Arnold Schwarzenegger považoval fenomén napumpování za podstatný ukazatel kvality tréninku, Vince Gironda zase ve svém učení často varoval před tzv. falešným napumpováním a brojil proti častým, málo intenzivním tréninkům, které se vyznačují ztrátou napumpování.

Názor
Jediným způsobem, jak do svalu dopravit stavební složky a kyslík, potažmo odstranit metabolity, je krev. Jinými slovy, čím více krve ve svalu, tím více potenciálu k růstu.



Tip
Flushing
cvičení na mohutné překrvení svalů tím že se otvírají další svalové vlásečnice,které dřív nepracovaly a které zajistí dokonalé zásobení svalů kyslíkem a živinami,tímto způsobeb lze také (mimo jiné možnosti) získat trvale větší svalový objem.

Dnešní trénink biceps + triceps desetiminutová série bez pauzy na jeden zátah

1.kolo
biceps pravá ruka ve stoje 10x18kg+fr.tlak v sedě pravá ruka 10x18kg+biceps ve stoje levá ruka 10x18kg+fr.tlak v sedě levá ruka 10x18kg
2.kolo
biceps pravá ruka ve stoje 8x18kg+fr.tlak v sedě pravá ruka 8x18kg+biceps ve stoje levá ruka 8x18kg+fr.tlak v sedě levá ruka 8x18kg
3.kolo
biceps pravá ruka ve stoje 7x18kg+fr.tlak v sedě pravá ruka 7x18kg+biceps ve stoje levá ruka 7x18kg+fr.tlak v sedě levá ruka 7x18kg
4.kolo
biceps pravá ruka ve stoje 6x18kg+fr.tlak v sedě pravá ruka 6x18kg+biceps ve stoje levá ruka 6x18kg+fr.tlak v sedě levá ruka 6x18kg
5.kolo
biceps pravá ruka ve stoje 5x18kg+fr.tlak v sedě pravá ruka 5x18kg+biceps ve stoje levá ruka 5x18kg+fr.tlak v sedě levá ruka 5x18kg
6.kolo
biceps pravá ruka ve stoje 4x18kg+fr.tlak v sedě pravá ruka 4x18kg+biceps ve stoje levá ruka 4x18kg+fr.tlak v sedě levá ruka 4x18kg
7.kolo
biceps pravá ruka ve stoje 6x18kg+fr.tlak v sedě pravá ruka 6x18kg+biceps ve stoje levá ruka 6x18kg+fr.tlak v sedě levá ruka 6x18kg

Po tréninku strečink protahování svalů biceps -triceps 5 minut
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martys88


PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2014 12:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dekuji vsem za ohlasy a rady.urcite si necham vse projit hlavou.

libi se myslenka od Arkana o napumpovani.neco si myslim na tom bude.poradne prkrvit svaly.diky moc
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - trenink na vetsi ruce Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: