HUDBA to je TRENINK


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - HUDBA to je TRENINK  Úvodní stránka -> Trénink -> HUDBA to je TRENINK
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MikTek


PříspěvekZaslal: út květen 06, 2014 2:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
Už tu jeden takový topic je, jmenuje se "motivační hudba" nebo tak nějak, podívej se po něm.

Jinak u mě tvoří hudba cca 50% výkonu, nejradši mám Rise Against, Papa Roach, Linkin Park, pak pár songů motivačního americkýho rapu a podobné. Jinak nevydržím, když v posce hrají nějaký impuls či podobné srance .


Moje parketa...občas k tomu hodím i System of a down a nějaký song Ramštajnů, a někdy pro změnu (aby tělo reagovalo) DnB nebo Jungle, vše samozřejmě na volume který nevyvádí mozek z koncentrace, spíše do pozadí
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: út květen 06, 2014 2:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...zkus Drowning pool nebo Three Days Grace
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEXCORE


PříspěvekZaslal: út květen 06, 2014 2:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ntz napsal:
okay, za me: Comeback Kid, Parkway Drive, The Ghost Inside, August Burns Red, Darkest Hour, Counterparts, Agnostic Front, Pennywise, Norma Jean, Misery Signals, Suicidal Tendencies, ..

Tak na tom se 100% shodneme :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Číča


PříspěvekZaslal: út květen 06, 2014 3:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když jsem dřív nosil mp3,tak jsem poslouchal klasiku, death/black metaly,občas elektro nebo drumce. Ale vždycky na serie jsem to vypinal. mam s mp3 problem,že jak to mam na ušich,neslyším dech a nesoustředím se tolik na cvičení. Stejný problém mám při běhu,napálim s hudbou tempo a jsem za chviku KO. V rádiu by to bylo mnohem lepší,ale chápu,že by většina lidi v komerčních posilkách tohle nezvládla.
frameborder="0" allowfullscreen>
_________________
Jsem zvíře,které pustili ze ZOO za dobré chování.
Log:
http://forum.ronnie.cz/post1122639.html#1122639
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MikTek


PříspěvekZaslal: út květen 06, 2014 4:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
...zkus Drowning pool nebo Three Days Grace


Three Days Grace jsem zapoměl, taky fajn, ale jak to tu čtu, všichni to máte narvný přes sluchátka jo?To bych si na druhou stranu nedokázal představit, cvičit s něčim v uších :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: út květen 06, 2014 4:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MikTek napsal:
Frozz. napsal:
...zkus Drowning pool nebo Three Days Grace


Three Days Grace jsem zapoměl, taky fajn, ale jak to tu čtu, všichni to máte narvný přes sluchátka jo?To bych si na druhou stranu nedokázal představit, cvičit s něčim v uších :)

Jak kdy, někdy nahlas v reprákách, když se potřebuju jó hodně soustředit (něco na krev/nebo pokus o PR), tak jedině do uší a vyberu si přesně to, co mi sedí.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARBAR


PříspěvekZaslal: út květen 06, 2014 4:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ten surový riff je super !!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smile04


PříspěvekZaslal: út květen 06, 2014 5:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

toto je takový netradiční mix co jsme zkoušeli i v posilce, někomu se to líbí moc někomu to nesedí :) ale mě osobně to dost namotivuje před tréninkem se dostanu do takového dobrého tranzu, je to taková hrdá hudba bojovníků

když už nic tak je to alespon neco novyho pokud jste už přejezení svyho mixu :)

[/youtube]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Judson


PříspěvekZaslal: út květen 06, 2014 5:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Smile04 napsal:
toto je takový netradiční mix co jsme zkoušeli i v posilce, někomu se to líbí moc někomu to nesedí :) ale mě osobně to dost namotivuje před tréninkem se dostanu do takového dobrého tranzu, je to taková hrdá hudba bojovníků

když už nic tak je to alespon neco novyho pokud jste už přejezení svyho mixu :)


Vypada to na mix z alb Two steps from hell. U obevil jsem to pred par mesicema a nez se me to prejedlo tak na tom docela ujizdel, pro me dost motivujici na este dalsi opacko a este jedno opacko a ....
Napr
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MikTek


PříspěvekZaslal: út květen 06, 2014 6:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Smile04 napsal:
toto je takový netradiční mix co jsme zkoušeli i v posilce, někomu se to líbí moc někomu to nesedí :) ale mě osobně to dost namotivuje před tréninkem se dostanu do takového dobrého tranzu, je to taková hrdá hudba bojovníků

když už nic tak je to alespon neco novyho pokud jste už přejezení svyho mixu :)

[/youtube]


To jsem taky zkoušel, ale po chvilce euforie přešla
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smile04


PříspěvekZaslal: út květen 06, 2014 7:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mám tam pár oblíbených pasáží který jsou dobrý i před osobákem, celý mix je takový uloudaný, chtělo by to kapánek předělat, proložit něčím akčním a bylo by to bomba

jiank tedka hodne posloucham tohle je to dubstep ale fakt hodně dobré klasiky zmixované

Top Dubstep Drops - Epic Motivational Mix 2



je to dost dobré, konkrétně v několika mixech motivačních videí se objevuje např skladba z 9:31 (odkaz načasovaný )

to je kvalitka
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
flew


PříspěvekZaslal: út květen 06, 2014 8:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já jedině gym radio.. + metallica, AC blesk DC, Avio,
_________________
Sny se musí plnit, nemůžeme odpočívat

Trhačky, a rukavice spôsobuju gynekomastiu !! znižuju TST a zvyšuju estrogen!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2014 12:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je toho hodně, ale nepohrdnu ani interpretama, který jsem poslouchal před 20 lety, jako například:







Jen to klasický rádio moc nemusím.
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sasakr


PříspěvekZaslal: po květen 26, 2014 8:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Obvykle groove metal nebo hardcore, někdy klasickej thrash. Spíš údernější věci než melodický.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
arkan


PříspěvekZaslal: st květen 28, 2014 2:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Purple Heart

[/b]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - HUDBA to je TRENINK Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: