Salmonela


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Salmonela  Úvodní stránka -> Ostatní -> Salmonela
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: po červen 02, 2014 12:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Dobrý prasata v tý hospodě, nechápu jak dělají ty křídla, vždyť na tyhle bakterie stačí asi 70st. C ne?
Hned bych na ně poslal hygienu, ať si to taky užijou....


No jo - ono je rozdíl mít teplotu v mase nebo jen na povrchu a třeba jen minutku - což oni neví. Dalším problémem je to, že ti nožem kterým krájí maso (a tudíž nepřejde varem) potom nakrájí třeba papriku nebo rajče jako oblohu a průser je na světě ( nebo varianta jiný nůž a stejné prkýnko).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smetak


PříspěvekZaslal: po červen 02, 2014 12:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vytvori se ti po projiti takovyhle prasarny nejaka imunita, nebo se ti to muze opakovat stale, kdyz budes mit fakt smulu?
_________________
[img:3613abfd0c]http://media.fukung.net/images/4301/4f10967de9cdmoustaches7xp5db1te.gif[/img:3613abfd0c]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEXCORE


PříspěvekZaslal: po červen 02, 2014 12:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě by zajímalo jak je možný, že pár let zpátky, když jsem byl ještě mladej a blbej tak vždycky když jsem si nakládal čínu tak jsem pak uždiboval to kuřecí maso syrový, protože mi to strašně chutnalo jak to bylo naložený a nikdy jsem z toho nic neměl.

No teď bych takovou prásárnu neudělal, kor po tom co jsem zažil minulý rok se nedodělanýho kuřecího bojím jak čert kříže.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po červen 02, 2014 3:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:

No jo - ono je rozdíl mít teplotu v mase nebo jen na povrchu a třeba jen minutku - což oni neví. Dalším problémem je to, že ti nožem kterým krájí maso (a tudíž nepřejde varem) potom nakrájí třeba papriku nebo rajče jako oblohu a průser je na světě ( nebo varianta jiný nůž a stejné prkýnko).

No tak takovou základní věc si možná může dovolit nevědět Franta Vomáčka, ale ne lidi v gastro provozu, to je jak kdyby šofér neznal přednost v jízdě :-)
A zrovna kuřecí křídla nejsou minutka, ta by se měla péct/grilovat docela fest.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: po červen 02, 2014 4:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

smetak napsal:
Vytvori se ti po projiti takovyhle prasarny nejaka imunita, nebo se ti to muze opakovat stale, kdyz budes mit fakt smulu?
Nevytvoří se nic.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: po červen 02, 2014 4:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Deadlift napsal:

No jo - ono je rozdíl mít teplotu v mase nebo jen na povrchu a třeba jen minutku - což oni neví. Dalším problémem je to, že ti nožem kterým krájí maso (a tudíž nepřejde varem) potom nakrájí třeba papriku nebo rajče jako oblohu a průser je na světě ( nebo varianta jiný nůž a stejné prkýnko).

No tak takovou základní věc si možná může dovolit nevědět Franta Vomáčka, ale ne lidi v gastro provozu, to je jak kdyby šofér neznal přednost v jízdě :-)
A zrovna kuřecí křídla nejsou minutka, ta by se měla péct/grilovat docela fest.
Správně píšeš....mělo by to tak být, ale holt není. Proto pečlivě zvažuji kde jím a kde si to raději odpustím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Psycho


PříspěvekZaslal: út červen 03, 2014 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Ehm...nedělal jsem u vyšetření, ale kuře a krvavý průjem, dehydratace, čtyřicítky apod. není skoro nikdy salmonela ale Campylobacter jejuni. Infekce tímto patogenem je v drtivé většině mnohem strašnější než Salmonella. Laická veřejnost má ale pod těmito projevy klasicky v povědomí salmonelu. U vajec neřeknu-ale kuřecí maso spíše ne.
Pravděpodobně to bylo nedostatečně tepelně upravené kuřecí maso a vzhledem k tomu, že 57 % českých kuřat je osídleno campylobacterem, tak by to nebylo nic zvláštního (chcete brutal průjem?...rozmražte kuře a ochutnejte tu vodu, co se rozmrazila z kuřete - úspěch je skoro jistý - zažijete to co nikdy...samozřejmě říkám s nadsázkou - proboha - doufám, že to nějakého blba nenapadne zkoušet:o)

Psycho - tobě opravdu diagnostikovali salmonelu??? Chodíš na opakované výtěry apod?

Byl jsem na opakovaných výtěrech a odběrech krve a konečně to upřesnili , nebyla to salmonela ale shigela. Ono je to ale ůplně šumák,všechno jsou to střevní infekce který tě vycucou dehydrujou a vyplivnou!!! Ale jsem už celkem v poho jen na tréningy si stále netroufám vyčerpává mě zatim ještě bežnej režim natož tréningy:- (
_________________
Měníme rok,měníme sny,měníme touhy,měníme názory,měníme požadavky na výkupné.Měníme auta,měníme zásobníky,náboje i zbraně.Ale nikdy neměníme svoje kamarády,kteří stojí při nás! (AL CAPONE 1936)


Naposledy upravil Psycho dne čt červen 05, 2014 11:02 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Psycho


PříspěvekZaslal: út červen 03, 2014 8:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

smetak napsal:
Vytvori se ti po projiti takovyhle prasarny nejaka imunita, nebo se ti to muze opakovat stale, kdyz budes mit fakt smulu?
Nevytvoří se ti nic akorát z toho má člověk pekně rozmr....daný játra:- ( (
_________________
Měníme rok,měníme sny,měníme touhy,měníme názory,měníme požadavky na výkupné.Měníme auta,měníme zásobníky,náboje i zbraně.Ale nikdy neměníme svoje kamarády,kteří stojí při nás! (AL CAPONE 1936)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: út červen 03, 2014 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Psycho napsal:
Deadlift napsal:
Ehm...nedělal jsem u vyšetření, ale kuře a krvavý průjem, dehydratace, čtyřicítky apod. není skoro nikdy salmonela ale Campylobacter jejuni. Infekce tímto patogenem je v drtivé většině mnohem strašnější než Salmonella. Laická veřejnost má ale pod těmito projevy klasicky v povědomí salmonelu. U vajec neřeknu-ale kuřecí maso spíše ne.
Pravděpodobně to bylo nedostatečně tepelně upravené kuřecí maso a vzhledem k tomu, že 57 % českých kuřat je osídleno campylobacterem, tak by to nebylo nic zvláštního (chcete brutal průjem?...rozmražte kuře a ochutnejte tu vodu, co se rozmrazila z kuřete - úspěch je skoro jistý - zažijete to co nikdy...samozřejmě říkám s nadsázkou - proboha - doufám, že to nějakého blba nenapadne zkoušet:o)

Psycho - tobě opravdu diagnostikovali salmonelu??? Chodíš na opakované výtěry apod?

Byl jsem na opakovaných výtěrech a odběrech krve a konečně to upřesnili , nebyla to salmonela ale shigela. Ono je to ale ůplně šumák,všchno jso to střevní infekce!!! Ale jsem už celkem v poho jen na tréningy si stále netroufám vyčerpává mě zatim ještě bežnej režim natož tréningy:- (


Tak to je průser - Shigella boydii / flexneri / dysenteriae ?...nevíš?
Tak to nebyl nedodržený technologický postup, ale opravdu závadné maso...Shigella je horší než Sammonella....co se průjmů apod. týká.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Viper007


PříspěvekZaslal: út červen 03, 2014 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Spazik napsal:
Dobrý prasata v tý hospodě, nechápu jak dělají ty křídla, vždyť na tyhle bakterie stačí asi 70st. C ne?
Hned bych na ně poslal hygienu, ať si to taky užijou....


No jo - ono je rozdíl mít teplotu v mase nebo jen na povrchu a třeba jen minutku - což oni neví. Dalším problémem je to, že ti nožem kterým krájí maso (a tudíž nepřejde varem) potom nakrájí třeba papriku nebo rajče jako oblohu a průser je na světě ( nebo varianta jiný nůž a stejné prkýnko).


tak tak, ja si nuz i prkynko vždycky peclive myju jarem a horkou vodou když dodelam něco se syrovym kurecim masem
u veprovyho a hovězího tak peclivej nejsem
ale michany vajcka si zasadne delam polosyrovy, jinak mi tak nechutnaj, musim zaklepat, ze mi z toho nikdy nic nebylo :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: út červen 03, 2014 9:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

U vajíček je nositelem salmonel často skořápka, nikoliv obsah vejce.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: út červen 03, 2014 9:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tak. Je potřeba dávat pozor, aby nespadl kus skořápky do rozklepnutých vajec a když už spadl, tak na jeho vyndání raději nepoužívat metodu ala Jamie Oliver. :)
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JanaHn


PříspěvekZaslal: út červen 03, 2014 9:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko napsal:
Tak tak. Je potřeba dávat pozor, aby nespadl kus skořápky do rozklepnutých vajec a když už spadl, tak na jeho vyndání raději nepoužívat metodu ala Jamie Oliver. :)


to je jaká metoda?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: út červen 03, 2014 10:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

0:35
Určitě to není žádný nový způsob, ale poprvé jsem to viděl až u něj.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JanaHn


PříspěvekZaslal: út červen 03, 2014 10:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko napsal:
0:35
Určitě to není žádný nový způsob, ale poprvé jsem to viděl až u něj.


jakože nevyndávat to pomocí skořápky??
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Salmonela Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: