Velké nohy proti zbytku těla- Co s tím?


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Velké nohy proti zbytku těla- Co s tím?  Úvodní stránka -> Trénink -> Velké nohy proti zbytku těla- Co s tím?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zztop


PříspěvekZaslal: st červen 04, 2014 9:06 pm    Předmět: Velké nohy proti zbytku těla- Co s tím? Odpovědět s citátem

Zdravím, mám takový estetický problém se kterým si už nevím rady. Tím problémem jsou velké nohy oproti zbytku těla. Mám asi 70kg na 171cm ,asi dva roky už necvičím, jenom příležitostně ve škole. Vršek těla vypadá normálně,trošku svaly ,ale ty nohy.....Každý kdo to viděl, tak se ptá ,že je asi hodně cvičím nebo co..už i jedna holka v posteli mi řekla ,že to ještě neviděla.A ktomu ta huge vyšpulená prdel : ( Měl jsem to vždycky tak, ale řekl jsem si že budu alespoň dřepovat vysoké počty opakování aby se to zlepšilo. 2x do týdne jsem si dával dřepy s osou (doma) 20x5 a pak ještě good mornings-v mém případě good evenings (na prdel) a zdá se mi ,že ty nohy jsou ještě vetší a prdel taky roste. Fakt ta prdel vypadá jak od stokilového chlapa. Myslíte ,že by pomohl běh nebo něco ,čím to prostě spálím?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DeB


PříspěvekZaslal: st červen 04, 2014 9:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co bych dala za takový nohy :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tezzy196


PříspěvekZaslal: st červen 04, 2014 9:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Z osobni zkusenosti rikam ze svaly z nohou lezou dolu opravdu spatne. Navic mas dobrou genetiku na tuhle partii takze i lehci zatizeni bude znamenat dalsi zvetseni partie.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
william888


PříspěvekZaslal: st červen 04, 2014 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fuha tak tvoj problem by som bral.. Ja uz som skusal na nohy snad vsetko a odozva skoro ziadna No tak tie nohy necvic vobec alebo len raz za mesiac a cvic len stacionarny bicykel
_________________
ZMENÍŠ SVOJE TELO, ZMENÍŠ SVOJ ŽIVOT.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nikkon


PříspěvekZaslal: st červen 04, 2014 10:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

urob z toho prednosť... drepuj ako divý a sprav si tie najvacsie nohy siroko-daleko
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: čt červen 05, 2014 1:25 am    Předmět: . Odpovědět s citátem

Tak to jsou brutální nohy (y) Já bych ti taky radil udělat z toho svou přednost, prostě každej takový nohy nemá, jestli je nechceš zvětšovat, tak je prostě necvič, tam není moc co vymýšlet.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Irminsul


PříspěvekZaslal: čt červen 05, 2014 5:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Co sem hodit fotku celého těla,aby byl vidět ten nepoměr.Moc se mi to nezdá.Ty nohy nejsou tlustý,ale i docela svaly od sebe krásně viditelně oddělené.Jestli je to opravdu genetika tak se toho dá jen využít .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: čt červen 05, 2014 6:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Irminsul napsal:
Co sem hodit fotku celého těla,aby byl vidět ten nepoměr.Moc se mi to nezdá.Ty nohy nejsou tlustý,ale i docela svaly od sebe krásně viditelně oddělené.Jestli je to opravdu genetika tak se toho dá jen využít .

Jak se toho dá využít? Píše že necvičí, takže pochybuju, že se chystá na pódium...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Irminsul


PříspěvekZaslal: čt červen 05, 2014 6:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chadzi napsal:
Irminsul napsal:
Co sem hodit fotku celého těla,aby byl vidět ten nepoměr.Moc se mi to nezdá.Ty nohy nejsou tlustý,ale i docela svaly od sebe krásně viditelně oddělené.Jestli je to opravdu genetika tak se toho dá jen využít .

Jak se toho dá využít? Píše že necvičí, takže pochybuju, že se chystá na pódium...
No prostě si myslím že si tu borec z nás dělá srandu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: čt červen 05, 2014 6:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky možnost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pr!nc


PříspěvekZaslal: čt červen 05, 2014 8:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drsné nohy.
Kolik cm přes stehno?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Novic


PříspěvekZaslal: čt červen 05, 2014 8:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pr!nc napsal:
Drsné nohy.
Kolik cm přes stehno?

To tě to vážně zajímá? :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARBAR


PříspěvekZaslal: čt červen 05, 2014 9:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Prečo zmenšovať nohy? Radšej skús dohnať vrch tela.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zztop


PříspěvekZaslal: čt červen 05, 2014 10:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vršek ukazovat nejdu a srandu si nedělám..jen by mě zajímalo, zda je možné se toho zbavit třeba pravidelnou jízdou na kole..jestli je tu nějaký odborník na přetrénování ,tak by to mohl uvést na pravou míru a upřímně už mě to sere, každý koho znám má normální, přirozeně vypadající nohy a já tyhle obludy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: čt červen 05, 2014 10:35 am    Předmět: . Odpovědět s citátem

zztop napsal:
vršek ukazovat nejdu a srandu si nedělám..jen by mě zajímalo, zda je možné se toho zbavit třeba pravidelnou jízdou na kole..jestli je tu nějaký odborník na přetrénování ,tak by to mohl uvést na pravou míru a upřímně už mě to sere, každý koho znám má normální, přirozeně vypadající nohy a já tyhle obludy


Když budeš každej den tak hodinu - dvě hodiny běhat, tak to půjde dolů, ale to ti půjde dolů hmota celkově, takže nevím, jestli to je dobrej nápad. Každopádně když bys do toho šel, tak to fungovat bude.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Velké nohy proti zbytku těla- Co s tím? Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: