stres



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - stres  Úvodní stránka -> Trénink -> stres
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Milcek55


PříspěvekZaslal: po červen 02, 2014 7:14 pm    Předmět: stres Odpovědět s citátem

Chci se zeptat když ted na vysoké máme zkouškové období jestli mám dále chodit do posilovny nebo je to zbytečně. Slyšel jsem že když jsem ve stresu tak hubnu je to pravda? Může to nějak ovlivnit svalový růst? Nebo je to zbytečnej stres navíc se obávat?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milcek55


PříspěvekZaslal: po červen 02, 2014 7:18 pm    Předmět: Re: stres Odpovědět s citátem

Chci se zeptat když ted na vysoké máme zkouškové období jestli mám dále chodit do posilovny nebo je to zbytečně. Slyšel jsem že když jsem ve stresu tak hubnu je to pravda? Může to nějak ovlivnit svalový růst? Nebo je to zbytečnej stres navíc se obávat? Kdybych normálně jedl a cvičil spal. Prosím normální odpovědi vim že si spousta lidí řekne že řešim kraviny ale fakt by mě to zajímalo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: po červen 02, 2014 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cviceni je konicek, ma ti to delat radost mas tim psychicky zrelaxovat to si uvedom, jestli to tak nemas tak to nedelej je to ztrata casu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pr!nc


PříspěvekZaslal: po červen 02, 2014 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já cvičím za každých okolností, ať je zkouškové nebo ne. Pro mě je to odreagování a přijdu na jiné myšlenky. Celý den se stejně nevydržím učit a pak je takové učení spíše kontraproduktivní.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po červen 02, 2014 9:19 pm    Předmět: Re: stres Odpovědět s citátem

Milcek55 napsal:
Chci se zeptat když ted na vysoké máme zkouškové období jestli mám dále chodit do posilovny nebo je to zbytečně. Slyšel jsem že když jsem ve stresu tak hubnu je to pravda? Může to nějak ovlivnit svalový růst? Nebo je to zbytečnej stres navíc se obávat? Kdybych normálně jedl a cvičil spal. Prosím normální odpovědi vim že si spousta lidí řekne že řešim kraviny ale fakt by mě to zajímalo.

Řešíš kraviny.
Prostě normálně posiluj a jez. Stres samozřejmě určitý vliv má, ale posilováním negativní dopady oslabíš.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: po červen 02, 2014 9:27 pm    Předmět: Re: stres Odpovědět s citátem

Milcek55 napsal:
Chci se zeptat když ted na vysoké máme zkouškové období jestli mám dále chodit do posilovny nebo je to zbytečně. Slyšel jsem že když jsem ve stresu tak hubnu je to pravda? Může to nějak ovlivnit svalový růst? Nebo je to zbytečnej stres navíc se obávat?


Fyzická aktivita má velmi pozitivní vliv i na psychickou stránku člověka. Pokud je naopak možnost, tak bych se jí nevyhýbal, naopak tu psychickou zátěž pomáhá odplavit. Člověk je evolučně stavěný tak, že po první stresové reakci má přijít fyzická aktivita, když nepříjde, tak to není zrovna ideální. Častým drážděním sympatiku a následné neaktivitě může dojít časem k nerovnováze autonomního nervového systému a to s sebou nese další civilizační choroby. To platí ale spíše pro lidi se sedavým a psychicky náročným (stresovým) zaměstnátním, jedno zkouškové z tebe nerváka neudělá :) Nicméně je dobré to vědět.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka Kalous


PříspěvekZaslal: po červen 02, 2014 9:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Až budeš chodit do práce tak se připrav na to, že budeš ve stresu celý rok.

Esko: Taky záleží na jaký škole
_________________
`K smíchu jsou mi všichni lidé, kteří tvrdí, že se člověk svou vlastní silou nemůže vznést do vzduchu!`
J.T.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: út červen 03, 2014 5:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mam sedavý zaměstnání s každodenním stresem a psychickou zátěží a do toho ještě dálkově studuju... Nepozoruju na sobě, že bych nějak nektrolovatelně hubnul jinak musím uznat, že tím, že už se celej den jen neflákám jako tomu bylo na denním studiu, tak si to cvičeni daleko víc užívám a daleko víc mě baví :) a samozřejmě si díky práci můžu dovolit kvalitní jídlo :)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
arkan


PříspěvekZaslal: út červen 03, 2014 5:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cvičením ,posilováním, se vyplavjí beta-endorfíny (jsou peptidy s velkým narkoticko-analgetickým účinkem,) , čím je cvičení vyššší intezity tak tím vyšší sekrece , dostáváme se do stavu euforie ,takže odbouráváme blbou náladu.
Takže na dobíjení baterek ok,ale nic se namá přehánět , třeba těžký dvoufázový tréning už může mít kontraproduktivní účinky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MikTek


PříspěvekZaslal: st červen 04, 2014 5:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím jak dlouho cvičíš, ale já ať mám v práci stres jakýkoliv, ať spím či nespím, ať jím či nejím...vždycky cvičím i když potom třeba padnu do "komatu", je to krásný pocit a sebeuspokojení...s klidným svědomím mohu říct :

Jmenuji se Michal a mám problém se závislostí na cvičení
_________________
Jakákoliv moje odpověď je kombinace doposud nashromážděných zkušeností, teoretického vzdělání a vlastního názoru...netvrdím, že je to vždycky správně...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondra.kr


PříspěvekZaslal: po červen 23, 2014 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Stres mám celej život a nikdy mi to ve cvičení nevadilo. Cvičí se proto že te to baví. Toť vše, nic jinýho na tom nehledej.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coder


PříspěvekZaslal: út červen 24, 2014 6:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

stresovat se celej zivot musis mit trosku v p*c* pak jde vsechno lepe
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - stres
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: