Číča - Projekt 95


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Číča - Projekt 95  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Číča - Projekt 95
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Číča


PříspěvekZaslal: pá srpen 29, 2014 1:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

29.8. N
Kozy,triceps,biceps
Nějak nebyla energie už před tréninkem. Tak se tam preventivně poslal Juggernaut. Blbý je,že jsem nějak nedokázal stopnout konzumaci předtréninkových medvídků,takže hodně sachrů
JR na rovný
10x30
5x35
5x35
7x30
5x30
7x25
Zařazeno do programu,nemám ten cvik moc rád,cítím nestabilní ramena a tricepsy (při plném napnutí v horní fázi mi párkrát ruplo v rameni a činka mi málem spadla na hlavu,následovala několika denní bolest ramene). Je však potřeba nějaká změna vzhledem k tomu,že bench stagnuje.

Nakloněný svodidla
10x70
8x70
8x70
8x50

Úzký bench-svodidla
10x50
10x50
8x50
6x50
Také bych měl zařadit,vždy,když pojedu JR na kozy a né klasický bench.

Tricák-zbytek
Bradla,kladky,extenze ve stoji,kickback

Kladiva
3x25
3x25
3x25

JR-bic
Zaměřeno na váhu a málo opak. Lehký cheating

Výpony v sedě
4x15+
35kg cihlička

Zvedání nohou na lavičce
4x

Pozn: Trénink se celkem povedl,plno pro mě nezvyklých cviků. Musím víc přemýšlet o tréninku a měnit cviky a opakování!!!
_________________
Jsem zvíře,které pustili ze ZOO za dobré chování.
Log:
http://forum.ronnie.cz/post1122639.html#1122639
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Číča


PříspěvekZaslal: so srpen 30, 2014 5:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

30.8. 1
záda,ramena
Po noční... Celý den jsem měl nějakou debilní náladu-osobní problémy- a ani se mi vlastně nechtělo. Ujel jsem jak svině a sežral 2 celé čokolády,lionku a takový pečivo z lidlu (docela krok zpět). Nakonec jsem se nějak srovnal a použil zázračný lék na blbou náladu-jít do posilky a narvat tam,co to jde.


Mrtvola
nějaká ta rozcvička
140x3
190x0 -fail,asi jsem se blbě postavil nebo co
190x1 - krása,PR potvrzeno na dietě (mohu-li to tak po té prasáži nazvat)
140x2

Jak už to u mrtvol a obzvlášť maxek bývá,byl jsem z toho úplně KO,takže se zádům už moc nedávalo

Přítahy podhmat
3x90
12x60
10x60

Military press
40x10
55x7
55x5
55x5
55x3
40x10
skočil jsem rovnou na ramena,nějak jsem měl na to náladu

Ramena-rozpažky
těžký,hodně sérií,ke konci lehký cheating

Kladka-záda
5x něco
5x něco
5x něco
5x něco
Necítil jsem se na shyby,tak jsem tam dal kladku s těžší vahou a jel pomalé,procítěné opakování

Pozn: Nakonec mi trénink náladu zvedl,přestože už jsem se necítil na nohy a břicho,jak bych normálně hodil na konec. Nevadí... Teď už to chce jen kvalitní stravu- peče se vepř na másle a dám k tomu č. řepu.
_________________
Jsem zvíře,které pustili ze ZOO za dobré chování.
Log:
http://forum.ronnie.cz/post1122639.html#1122639
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Číča


PříspěvekZaslal: po září 01, 2014 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

31.8. 2
Volno,třeba doregenerovat včerejší večerní suplementaci alkoholem-asi to beru jako carbs up.
_________________
Jsem zvíře,které pustili ze ZOO za dobré chování.
Log:
http://forum.ronnie.cz/post1122639.html#1122639
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Číča


PříspěvekZaslal: po září 01, 2014 8:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1.9. R
Kozy,triceps,nohy,lýtka

Třeba zase makat,ač jsem stále cítil záda a bicák z těch mrtvol. Napadlo mě dát si freimenův těžko-lehký split, což mi vlastně sedlo do zregenerovaných partií.

JR-rovná
5x5x35
JR-nakloněná
12x22,5
Váha byla tak akorát,plus nakloněná sérka ze srandy na pumpu.

Francie
40x8
Haha,fail,nějak mi přeskakovala namožená šlacha kolem lokte,takže se na to hodil bobek a dala se pumpa-viz níže:

Tric-široká kladka
5 sérií
Tady se to nějak rozhejbalo po druhé sérii,takže se jelo jak těžce s cheatingem, tak pumpa. Ač trapná kladka, lepší,než jít domu s prázdnou a nakonec to bylo fajn.

Leg press
12x100
5x5x145
Ááá,nějaký gádžo obsadil dřepy na 10 sérií + byla fronta,takže se dala tahle věc. Možná to zase tak špatně není,alespoň si odpočine spodek zad. Já vím,výmluva č.2 v tomto tréninku...no nic,jede se dál

Výpony ve stoji
4 série,tisíc opakování
Opakování kolem 30,neumím přes 10 už moc dobře počítat,zkrátka dokud to nepálilo jako čert

Sedlehy
4 série

Rotoped
10min.
Výjimečný bonus,čekal jsem než docvičí kamarád. Ale zařadím to častěji,po tomhle tréninku se to dá,navíc mi to pomůže s ketózou.

Sups: synefrin,kofein,kreatin
Pozn: Byl jsem docela zničený,ve výsledku přes komplikace skvělý trénink. Hodil se kreatin-našel jsem pod postelí v piksle nějaký zbytek,tak to chci hodit už teď, abych zjisitl, jak se na to bude TKD tvářit.
_________________
_________________
Jsem zvíře,které pustili ze ZOO za dobré chování.
Log:
http://forum.ronnie.cz/post1122639.html#1122639
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Číča


PříspěvekZaslal: út září 02, 2014 3:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2.9. N
Záda,hamstringy,ramena,biceps
Situace nic moc,vlastně jsem se po včerejší tréninku najedl,šel spát,k snídani měl 2x protein a mandle (časový press) a následoval trénink.

Mrtvola
nějaká ta rozcvička
120x5
140x5
140x5
140x3
120x5
120x5
No,váhy nic moc,původně jsem z těch 140 sundavat nechtěl,ale nebylo moc síly,tak se ubralo
Kladka+shyby
3 série, shyby podle nálady

Military press
40x10
50x5
50x5
40x10
Byl znát včerejší trénink prsou a tricepsů...
Ramena-rozpažky
několikrát něco
Dobře pumplý,což znamená,že se podařila dobře technika-pořád ji ještě trochu lovím.-Lepší je se maličko předklonit

Kladiva
4 těžký série
Gironda
1xpumpovací sérka na srandu

Břuch
3x mohamedán
2x zvedání nohou/pánve na lavičce

Pozn: Trénink v pořádku,odcvičilo se vše tak,jak to bylo v plánu. Váhy byly slabší a síla na honění KG moc nebyla. Ale to nevadí,někdy síla je,někdy není...hlavně,že se jelo na doraz.
_________________
Jsem zvíře,které pustili ze ZOO za dobré chování.
Log:
http://forum.ronnie.cz/post1122639.html#1122639
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Číča


PříspěvekZaslal: út září 23, 2014 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

23.9. 1
Hovno s medem

Takže,kompletně jsem se vybodl na stravu a jedl úplný pitomosti. Jak feťák,nějak mi hráblo. Na noční jsem si vzal tvarohy,že se vrátím do klasické jizdy a dopadlo to tak,že jsem si z automatu na noční vytáhl 5 snickersek a z toho 4 jsem snědl než jsem došel zpět na své pracoviště....večer celý pytel gumových medvídků... nevím,asi jak jsem byl líný se pořádně najíst přes den,tak to na mě dolehlo a pak to dopadalo takhle. No,každopádně začínáme od znova. Dneska druhý den CKD.
Plavání
_________________
Jsem zvíře,které pustili ze ZOO za dobré chování.
Log:
http://forum.ronnie.cz/post1122639.html#1122639
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Číča - Projekt 95 Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: