Další pc trapnej dotaz...


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 110, 111, 112 ... 125, 126, 127  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Další pc trapnej dotaz...  Úvodní stránka -> Na smazání... -> Další pc trapnej dotaz...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Olejnas


PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2014 3:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Olejnas napsal:
Spazik napsal:
Na cloud se taky nedá spolehnout na 100%, kdo měl dřív data na megaupload.com, měl taky smolíka :-)

Hodinky a holinky, megaupload skoncil kvuli nelegalnimu software a filmum...

To jo, nicméně byl to cloud kde mohl mít kdokoli i zálohu svých legálních souborů.
Tím chci říct, že je lepší mít svoje důležitá data min. na 2-3 nezávislých místech - ne pouze v 1 cloudu.

Megaupload nebyl cloud, ale webovy hosting pro sdileni piratskych dat. Stejne tak bys mohl za cloud povazovat uloz.to, nebo treba xhamster.com, tam taky muzes nahravat svoje data. Nicmene az padne google cloud (beru v potaz, ze maji tri geolokace na data), uz to bude asi jedno, protoze to bude zrejme pocatek konce sveta :D

Deadlift: Ja nejsem fanatickej Googlista, naopak, byl bych hrozne rad aby iCloud disk byl lepsi (a hlavne levnejsi), nicmene z hlediska funkcnosti je Google momentalne nejlepsi reseni v pomeru cena/vykon. Microsoft jsou banda buzerantu, co provadeji s o365 je silene - to ze do dnesniho dne nemaji pro mac klienta na OneDrive Pro ani jako betaverzi je do nebe volajici, proto bych se temhle pazmrdum vyhnul a rozhodne bych dotahl ten google...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2014 3:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2014 4:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:


Deadlift: Ja nejsem fanatickej Googlista, naopak, byl bych hrozne rad aby iCloud disk byl lepsi (a hlavne levnejsi), nicmene z hlediska funkcnosti je Google momentalne nejlepsi reseni v pomeru cena/vykon.

A novej Kimův MEGA (https://mega.co.nz/) si nezkoušel? Ceny mají nižší než Google co jsem koukal, feeling z jejich webu mám taky lepší než z Googlu, ale dlouhodobě jsem to zas tak moc nezkoušel, ani jejich klienta pro Sync...
Ale používám Mega, když chci nějakému BFU poslat nějaký file na kliknutí na 1 link bez reklam a nesmyslů jako captcha atd. co je na Uložto apod.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2014 6:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Gohane-přeci když ten NB otevřu, předpokládám, že mi to bude sypat zálohu dál nebo kdybych to nechal dozálohovat a večer zavřel NB, tak předpokládám, že zítra ráno až ho otevřu to srovná to co je na lokálu s tím co je v cloudu a srovná to, ne? Ono to ale pro větší objemy dat (gigabajty) prostě obstojně nefunguje. dnes jsem to zkoušel opět a po hodině ti to napíše: staženo 3450 z 3650 souborů. Chyba 200 - tka dám stáhnout znova a ono se to dotáhne...ale do p*če - takhle přeci zálohování nemůže fungovat!!!

Moje představa je taková, že přijdu domů, otevřu notes a on sám udělá vše bez kontrol, vždy a spolehlivě. Přeci nemůžeš po uživateli chtít, když si koupí 100 GB místa v cloudu a tahá 5 GB/ hod. ,že bude mít zapnutý NB 20 hodin? to je na hlavu. Přeci by měl navázat tam kde skončil, ne? Líbí se mi ta kapsle od applu - a tohle je přesně důvod, proč tam ač původně odpůrce u nich skončím - jednoduché fungující neobtěžující stroje a programy.


Přiznám se, že google drive nepoužívám, ale jestli jsi jenom zaklapnul notebook tak se dá pochopit že se tam něco posralo. Od toho by tam mělo být nějaké pause tlačítko nebo tak něco, ne?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2014 7:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gohane - je tam prdlajs. Třeba cobian backup bezproblému funguje když zaklapneš nb. Po otevření jede dál jakoby nic.

Je tam snchronizovat - tam bych pochopil, že pokud je vyhodnocen rozdíl mezi lokálním diskem a cloudovým uložištěm, že ten rozdíl se promítne na cloudu a ono ne:o)...teda tohle se mi stalo včera.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2014 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na macu je tohle..na Win musi byt neco podobneho...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2014 8:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jooo...je to tam - synchronizeje, kolečko se točí, ale prd mladá paní. Zítra na to mrknu...asi.
Pořád je asi lepší to hodit z ext. HDD na další NB co mám v kanclu a pak mít data na svém NB, ext. HDD a nouzově na SSD+ asi ten cloud.:o)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2014 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Skoda, ze jsi z venkova (vtip). Byt prazak, stavil by ses tady a ja bych ti ty veci ukazal a vysvetlil na miste, ono je to kolikrat lepsi a rychlejsi. Hlavne jde o to trosku zmenit tu zazitou fylozofii pouziti dat a pristup k nim - mrtva data vs ziva data (mrtva data jsou ta ktera chci mit zalohovana, ale nepotrebuji k nim pristup 24/7 a ziva jsou ta se kterymi aktualne pracuji a jsou pro me kriticka).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2014 6:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V této terminologii mám 9,61 GB živých dat a cca 140 GB mrtvých dat. S těmi prvními denně a nahodile pracuji. Aktualizuji a upravuji ty soubory, případně v těch podadresářích vznikají nové a nové soubory (např. překlady do ESP, PL, HU apod.).
Ale děkuji za ochotu:o)

Mě se v Ostravě líbí - je to jedno z mála míst kde na rovinu a upřímně vím co vlastně dýchám, protože to jasně vidím:o)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne srpen 31, 2014 1:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kde v nove Opere (12.17) nastavim aby se mi nove okno otviralo na pozadi a kde do roletoveho menu pridam moznost jenom stahnout,a by se to furt neptalo na nazvy???
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po září 01, 2014 8:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
Opera

To ještě někdo používá? :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mike scania


PříspěvekZaslal: pá září 12, 2014 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Potřeboval bych poradit, chci do Powepointu vložit odkaz na video a následně bych potřeboval aby se při kliknutí začalo přehrávat, ale nevím jak na to, dík za radu.
Toto je to video... http://www.ceskatelevize.cz/ct24/nejnovejsi-videa/285672-vysetrovani-padu-mh17-prineslo-vic-otazek-nez-odpovedi/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fangorn


PříspěvekZaslal: ne září 14, 2014 8:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím, mohl by mi někdo prosím poradit, jak se jmenuje zařízení, jež umí přijímat wifi signál a pak ho prostřednictvím usb nebo ethernetového kabelu odesílat do počítače bez bezdrátového adaptéru? Díky
Jen na vysvětlenou - googlit jsem to zkoušel, ale mám momentálně natolik špatné připojení, že jsem rád, že se mi aspoň povedlo úspěšně odeslat zprávu sem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: ne září 14, 2014 9:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Gohan


PříspěvekZaslal: po září 15, 2014 4:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Další pc trapnej dotaz... Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 110, 111, 112 ... 125, 126, 127  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: