Pití ovesných vloček


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pití ovesných vloček  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Pití ovesných vloček
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
prochm


PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2014 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No hoši je vidět, že jste ještě studenti, nebo sedíte pěkně v kanclu za počítačem, kde se můžete najíst kdy chcete a jak dlouho chcete.


Naposledy upravil prochm dne st říjen 08, 2014 6:31 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prochm


PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2014 6:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jachym napsal:
S timhle nemůžu souhlasit. Cvičit a myslet to vážně klidně jde, nikdo mi prostě nenamluví, že nemá přes den 10 minut čas, aby snědl normální jídlo, i kdyby to měl být třeba studený těstovinový salát s tunákem apod. A to jsem ještě přehnal. Když na věc přijde, jde to do sebe nakufrovat i třeba za 2-3 minuty a pořád mi to přijde přirozenější než to pít, navíc to pití, pokud piju něco takovýho tak ono to možná zabere stejně, to se na ex asi taky těžko dá.... A příprava s tím je možná ještě delší, protože v případě toho pití ještě hotový jídlo musím mixovat.
A to nemluvím i o dalších nevýhodách jako například, že normální jídlo bych si klidně dal do batohu jen tak v nějaké krabičce, tohle už si musí dát člověk sakra pozor, aby se mu to někde neotevřelo a mít to pak někde na dně batohu... no děkuju pěkně.


Hele. Prostě když je třeba tak si to namixuju dopředu. Jedno jídlo jedna pet lahev a hotovo. A nemusíš mít vůbec strach, že se ti to vyleje. Schoval jsem to do batohu a v práci kdykoli když jsem chtěl tak jsem to vypil za 5 minut a nikdo si toho ani nevšiml.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smik


PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2014 8:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

prochm napsal:


Když si do toho dáš normální ochucený protein tak to není vůbec špatné. A vstávat ráno ve čtyři hodiny abych si dělal vajíčka a nějaké placky z ovesných vloček? Na to bych se mohl víte co. A chystat si to večer na ráno také není ono.


Tak chystám si ty placky večer a ráno buď přihřeju nebo za studena.
Každopádně každý ať to dělá jak mu to vyhovuje.
Nikdy bych do sebe netlačil něco na sílu.


DolceGusto je rád, že nemá s vločkama nic společnýho a je to v pohodě. Ony ty vločky žádná hitparáda nejsou, mě kdyby to nechutnalo tak to jíst nebudu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2014 9:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak už jsem psal...je to o tom co kdo má rád. Kdybych chtěl, tak si ráno přivstanu a udělám si např. čerstvé ovesné placky, lívance, atd... Mě ale víc chutná koktejl, tak si udělám koktejl. Funguju na tom, jsem spokojený a to, že s tím má někdo problém, je čistě jeho boj. Samozřejmě maso s rýží si mixovat nebudu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peet
peetthemaster


PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2014 9:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

prochm napsal:
No hoši je vidět, že jste ještě studenti, nebo sedíte pěkně v kanclu za počítačem, kde se můžete najíst kdy chcete a jak dlouho chcete.


Ty pracuješ bez pauzy třeba 12 hodin denně?
_________________
Můžeš jít k zemi, ale musíš se zvednout!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2014 12:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já souhlasim s tim ať si každý dělá co jemu chutná a vyhovuje. Ale prostě pořád si budu trvat na tom, že pokud to někdo dělá proto že "nemá čas", je to výmluva. 2-3 minuty si prostě najdeš. Nevim o jakých studentech tady mluvíš. Už ze zákona máš nárok na pauzu. Samozřejmě nevim jak často to tam "usrkáváš", ale není nutný do sebe něco dostávat co hodinu. A mít jednou za 4h třeba pauzu a najíst se během pár minut bohatě stačí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Najkl


PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2014 12:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No chtěl bych vidět frajera, který sní 200g rýže s 250g masa za 3 minuty. Nepočítám do toho zeleninu nic. To jako opravdu jde?? Mě u jídel nejvíce trvá jejich příprava a následná konzumace. Řekl bych, že i mix bude lepší než takhle jíst bez pořádného rozkousání.
_________________
104kg při 186cm u Arnieho....není to nic ke chlubení....on byl spíš Atlet
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2014 12:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Najkl napsal:
... Mě u jídel nejvíce trvá jejich příprava a následná konzumace. ....


to jsme radi, ze aspon na zachode ti to pak jde rychle :-D

no v tomhle pripade (pokud nemas cas) existuji protejnove tycinky, napoje, pripadne "jednohubky" jako treba tvaruzky, co ma tak rad Honza Kubik, cottage apod.
to do sebe za 3minuty nasoukas bez problemu
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Najkl


PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2014 2:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale ja si nestěžoval, že nemám čas, jen tady někdo nade mnou psal, že je schopen oběd sníst za 3 minuty, reagoval jsem na to Ty záchode :-D
_________________
104kg při 186cm u Arnieho....není to nic ke chlubení....on byl spíš Atlet
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prochm


PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2014 5:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
Najkl napsal:
... Mě u jídel nejvíce trvá jejich příprava a následná konzumace. ....


to jsme radi, ze aspon na zachode ti to pak jde rychle :-D

no v tomhle pripade (pokud nemas cas) existuji protejnove tycinky, napoje, pripadne "jednohubky" jako treba tvaruzky, co ma tak rad Honza Kubik, cottage apod.
to do sebe za 3minuty nasoukas bez problemu


Jo ale tyčinky, gainery
nebo nejrůznější proteinové nápoje nemůžeš jíst celý den.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prochm


PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2014 5:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

peetthemaster napsal:
prochm napsal:
No hoši je vidět, že jste ještě studenti, nebo sedíte pěkně v kanclu za počítačem, kde se můžete najíst kdy chcete a jak dlouho chcete.


Ty pracuješ bez pauzy třeba 12 hodin denně?


Teď už ne. Ale dělal jsem 12 hodinové směny, kdy byla jen jedna hodinová přestávka. Ale ono i v 8hodinové směně to nejde. Když je jen jedna půlhodinová přestávka. Když máš jíst každé 2 až 3 hodiny tak ti vychází za 8 hodinovou směnu minimálně 2 jídla. Ty to bereš z pohledu normálního člověka, kterému stačí sníst rohlík s jogurtem a je po svačině ale pokud do sebe potřebuješ dostat denně 700g sacharidů a 200g bílkovin tak prostě musíš jíst tak, aby jsi měl v každém jídle aspoň těch 100g sacharidů a 30g bílkovin a to ti rohlík s jogurten nebo jedna proteinová tyčinka rozhodně nedá. A jak už tady psal Najkl, za 5 minut prostě tolik rýže a masa nesníš. A zdaleka ne v každém zaměstnání si prostě můžeš dovolit kdykoli vytáhnout krabičku s jídlem a půl hodiny do sebe ládovat rýži z masem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Barbar Conan


PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2014 7:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Proč bys měl jíst každý 2-3 hodiny? 700g sacharidů? Máš vyrýsovanejch 150kg?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prochm


PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2014 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Barbar Conan napsal:
Proč bys měl jíst každý 2-3 hodiny? 700g sacharidů? Máš vyrýsovanejch 150kg?


Hele něco si o kulturistice nastuduj, a až potom sem něco piš. Tady na fóru je toho celkem dost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DolceGusto


PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2014 8:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

prochm: a ty delas kulturistiku?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prochm


PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2014 8:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DolceGusto napsal:
prochm: a ty delas kulturistiku?


Už ne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pití ovesných vloček Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: