Pečivo


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pečivo  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Pečivo
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Enn


PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2014 11:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

peetthemaster napsal:
Enn napsal:
Air_force_one napsal:
Nechci zakládat nové téma. Kde kupujete celozrnné rohlíky? Celozrnné chleby z alberta (ty tenké, je jich tam více) mám strašně ojedené, proto bych se chtěl zeptat kde se dá koupit pravý celozrný rohlík nebo houska (pekárnu zatím nemám a ručně to dělat, na to není čas).Předem díky za odpověď.


Zalet si do USA, maji plne regaly celozrnneho peciva... Musim si postesknout.. Tady v CR by me to osobne taky zajimalo. Jednu dobu meli v Alberu jednu celozrnnou bagetku, ale uz i tu zrusili nekdy prvni polovine tohoto roku.


To je rada nad zlato, opravdu. Když nemám k tématu co říct, tak radši držím hubu

Kupoval jsem ve Sparu nějaký chléb balený s Psylliem, chuťove byl dobrej, ale docela drahej :)


Tak to promin, ale kluk se ptal na rohlik a ty mu tady poradis balenej chleba a jeste se otres do me. Ja jsem se spise pridal k dotazu, protoze me osobne by to zajimalo taky + jsem zminil i zkusenost s USA a pak Albertem, protoze to, ze to zrusili u nas neznamena, ze tak je vsude v CR. Kdyz, tak jsi mel spis "drzet hubu" ty (jestli jsi to stale nepochopil - neradim mu, aby si jezdil pro rohliky do US). Baleny celozrnny chleba koupis ve vsech hlavnich marketech, nejlepsi maji teda v Bille - urcite lepsi nez ty v Albertu, ale daji se najit prakticky vsude.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KT


PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2014 12:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Air_force_one napsal:
Nechci zakládat nové téma. Kde kupujete celozrnné rohlíky? Celozrnné chleby z alberta (ty tenké, je jich tam více) mám strašně ojedené, proto bych se chtěl zeptat kde se dá koupit pravý celozrný rohlík nebo houska (pekárnu zatím nemám a ručně to dělat, na to není čas).Předem díky za odpověď.

Albert a Billa má v sortimentu celozrnný rombus (taková celozrnná houska ve tvaru kosočtverce) Je opravdu z celozrnné mouky, cena tomu bohužel také odpovídá..najdeš je normálně u housek, chlebů
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2014 1:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Celozrnný rombus? Tak to budou mít ale zřejmě jen v těch hypermarketech (větší Albert), než v těch prťavých supermarketech, ne? Osobně jsem na něco takového nenarazil.
Co se týče celozrnného pečiva, tak Albert začal dělat svůj vlastní čerstvý (nebalený) celozrnný chleba z kvásku. Můžu potvrdit, že i 4 dny po nákupu byl měkký a nezplesnivěl ani v mikrotenovém sáčku, což už o něčem svědčí. Celozrnné rohlíky horko těžko někde sehnat, to jedině najít nějakou specializovanou pekárnu... v klasických obchodech buď jen grahamové, nebo vícezrnné apod.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KT


PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2014 2:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko napsal:
Celozrnný rombus? Tak to budou mít ale zřejmě jen v těch hypermarketech (větší Albert), než v těch prťavých supermarketech, ne? Osobně jsem na něco takového nenarazil.
Co se týče celozrnného pečiva, tak Albert začal dělat svůj vlastní čerstvý (nebalený) celozrnný chleba z kvásku. Můžu potvrdit, že i 4 dny po nákupu byl měkký a nezplesnivěl ani v mikrotenovém sáčku, což už o něčem svědčí. Celozrnné rohlíky horko těžko někde sehnat, to jedině najít nějakou specializovanou pekárnu... v klasických obchodech buď jen grahamové, nebo vícezrnné apod.


Kupuji i v Albert supermarketech ale nejjistější je zajít pro ně do Billy. Ten chléb, co zmiňuješ, jsem také měla a je dobrý. Ale na celozrnný žitný kváskový ze zdravé výživy nemá A s rohlíky máme asi smůlu..ty jsem nikdy nikde neviděla..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kubík8


PříspěvekZaslal: pá říjen 14, 2016 11:50 am    Předmět: balené pečivo Odpovědět s citátem

U pečiva, který maj řetězce na volno, se složení člověk většinou ani nedozví. Minule když jsem se paní oblečené v triku albert zeptal, které pečivo je skutečně celozrné a které jenom obarvené, odvětila mi, že podle ní je obarvený všechno. Takže jsem se naučil jíst pečivo, které je klasicky balené a je na tom přesně popsané složení a obsah živin.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pečivo Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: