Před-soutěžní Superkompenzace



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Před-soutěžní Superkompenzace  Úvodní stránka -> Soutěže -> Před-soutěžní Superkompenzace
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BlackDragon


PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2014 8:35 pm    Předmět: Před-soutěžní Superkompenzace Odpovědět s citátem

Pokud člověk drží při dietě hodně nízko sachry, tak max 0 až 150g denně při vlnách i nějaký ten měsíc a díky tomu shodí veškerou vodu a sachry, který ve svalech měl i tím se rapidně zmenší o kolik ho pak dokáže "nafouknout taková před-soutěžní superkompenzace ?

díky )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2014 9:33 pm    Předmět: Re: Před-soutěžní Superkompenzace Odpovědět s citátem

BlackDragon napsal:
Pokud člověk drží při dietě hodně nízko sachry, tak max 0 až 150g denně při vlnách i nějaký ten měsíc a díky tomu shodí veškerou vodu a sachry, který ve svalech měl i tím se rapidně zmenší o kolik ho pak dokáže "nafouknout taková před-soutěžní superkompenzace ?

díky )


Říká se, že po ketóze - a to je důležité, dostat se do ketózy - dokáže tělo zadržet o cca 20% víc glykogenu, a tohle kouzlo funguje spolehlivě jeden týden, ale druhý týden potom, už to bude stát za houby. Proto poslední týden potřebuješ vymlátit glykogen do nuly a potom začít cukrovat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Big Muscle


PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2014 9:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lyle McDonald - The Ketogenic Diet napsal:
Following exhaustive exercise and full glycogen depletion, glycogen can be resynthesized to
100% of normal levels (roughly 100-110 mmol/kg) within 24 hours as long as sufficient amounts
of carbohydrate are consumed (1,3). Assuming full depletion of the involved muscles, the amount
of carbohydrate needed during this time period is 8-10 grams of carbohydrate per kilogram of lean
body mass (LBM).
With 36 hours of carb-loading, roughly 150% compensation can occur, reaching levels of
150-160 mmol/kg of muscle glycogen. To achieve greater levels of muscle glycogen (175 mmol/kg
or more) generally requires 3-4 days of high carbohydrate eating following exhaustive exercise (2).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BlackDragon


PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2014 9:45 pm    Předmět: Re: Před-soutěžní Superkompenzace Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
BlackDragon napsal:
Pokud člověk drží při dietě hodně nízko sachry, tak max 0 až 150g denně při vlnách i nějaký ten měsíc a díky tomu shodí veškerou vodu a sachry, který ve svalech měl i tím se rapidně zmenší o kolik ho pak dokáže "nafouknout taková před-soutěžní superkompenzace ?

díky )


Říká se, že po ketóze - a to je důležité, dostat se do ketózy - dokáže tělo zadržet o cca 20% víc glykogenu, a tohle kouzlo funguje spolehlivě jeden týden, ale druhý týden potom, už to bude stát za houby. Proto poslední týden potřebuješ vymlátit glykogen do nuly a potom začít cukrovat.


Díky, tak hlavně jde o to o kolik se dokážu na tu chvilku zvětšit ... od 43cm bicáku mám po dietě se štěstim 35cm ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2014 9:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

U mě to bylo 12 kg.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BlackDragon


PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2014 10:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
U mě to bylo 12 kg.


12 kg si přibral superkompenzaci ? .. co vim tak se drží 6 dnů .. 3 dny bez sachru a pak 3 dny hodně sacharidů (ta předsoutěžní) .. neřikej že ti to dalo 12 kg :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2014 10:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BlackDragon napsal:
Deadlift napsal:
U mě to bylo 12 kg.


12 kg si přibral superkompenzaci ? .. co vim tak se drží 6 dnů .. 3 dny bez sachru a pak 3 dny hodně sacharidů (ta předsoutěžní) .. neřikej že ti to dalo 12 kg :D


-2 kilo tito hodí, když budeš žrát jako prase a pít jak tě napadne.
v superkompenzaci ale cukruješ nasucho, abys dostal vodu z podkoží
do svalů. takže to tolik určitě nebude
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2014 8:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

...pardon, blbě čtu a myslím nad něčím jiným. Superkompenzací jsem před závodama natáhl minimum. Málo jsem nacukroval (nebo to měl trochu protáhnout) a forma došla dva dny po závodech. Vypadalo to hezky, ale bylo to totálně k ničemu. Po soutěži jsem nabral za dva dny 12 kg. Tj. superkompenzací málo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BlackDragon


PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2014 8:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
...pardon, blbě čtu a myslím nad něčím jiným. Superkompenzací jsem před závodama natáhl minimum. Málo jsem nacukroval (nebo to měl trochu protáhnout) a forma došla dva dny po závodech. Vypadalo to hezky, ale bylo to totálně k ničemu. Po soutěži jsem nabral za dva dny 12 kg. Tj. superkompenzací málo.


Jak by si to tedy doporucil abych nemel formu dva dnu po :D ?... 3 dny 0 sachru a pak 3 dny 1000 sachru denne ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eraZ


PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2014 10:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zo 43 na 35 ? to si mal polovicu ruky tuk alebo si spálil tak veľa svalov ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BlackDragon


PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2014 10:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

eraZ napsal:
zo 43 na 35 ? to si mal polovicu ruky tuk alebo si spálil tak veľa svalov ?


aha .. deprese z dlouhodobé 0suchrů se na mě podepsala :D ted jsem se měřil mam 40 ale celkově jsem zhubnuzl už 10 kilo ... takže prostě jsem strašně shodil a doufam že superkompenzace na mě udělá zázrak
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2014 10:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BlackDragon napsal:
Deadlift napsal:
...pardon, blbě čtu a myslím nad něčím jiným. Superkompenzací jsem před závodama natáhl minimum. Málo jsem nacukroval (nebo to měl trochu protáhnout) a forma došla dva dny po závodech. Vypadalo to hezky, ale bylo to totálně k ničemu. Po soutěži jsem nabral za dva dny 12 kg. Tj. superkompenzací málo.


Jak by si to tedy doporucil abych nemel formu dva dnu po :D ?... 3 dny 0 sachru a pak 3 dny 1000 sachru denne ?


tisíc určitě nepotřebuješ. cca 600-800. pěkně pomalu, v komplexních cukrech.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2014 7:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

BlackDragon napsal:
Deadlift napsal:
...pardon, blbě čtu a myslím nad něčím jiným. Superkompenzací jsem před závodama natáhl minimum. Málo jsem nacukroval (nebo to měl trochu protáhnout) a forma došla dva dny po závodech. Vypadalo to hezky, ale bylo to totálně k ničemu. Po soutěži jsem nabral za dva dny 12 kg. Tj. superkompenzací málo.


Jak by si to tedy doporucil abych nemel formu dva dnu po :D ?... 3 dny 0 sachru a pak 3 dny 1000 sachru denne ?

Já jsem měl 3 dny cca 600-800 g v džemu+rýžových chlebících a tehdy populární směsi piškoty, rýže, meruňky, dětská výživa. Po soutěži jsem tam poslal + 1000 g sacharidů a místo toho abych se zalil, tak jsem krásně "došel". Těch 600 g se mi zdá taky rozumných třetí den už jen čistě komplexní sacharidy. Lepší nedocukrovaný než zalitý. U fyziků obzvlášť. Hýbeš se sodíkem a draslíkem (vzpomínám na ty kecy v lékárně když mi nechtěli prodat kardilan- mimochodem jednu z horších forem draslíku).

P.S. možná to bylo málo, protože jsem byl poslední týden---deset dnů s cukry na teoretické nule a to spolu s těmi 95 kg asi udělalo své.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2014 8:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

On ale váží cca 70-80 kg... jo a fruktóza doplňuje glykogen max. jaterní, takže na tu bych se vykašlal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BlackDragon


PříspěvekZaslal: so listopad 15, 2014 3:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
On ale váží cca 70-80 kg... jo a fruktóza doplňuje glykogen max. jaterní, takže na tu bych se vykašlal.


80kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Před-soutěžní Superkompenzace
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: