Gohan - Odtučňovací kůra a snaha o 200 kg na bench


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Gohan - Odtučňovací kůra a snaha o 200 kg na bench  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Gohan - Odtučňovací kůra a snaha o 200 kg na bench
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Gohan


PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2015 8:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pátek 9.1. - 101.1kg - už mám digi váhu ale nějak blbne mrcha, ukazuje to čísla jak se tomu chce, takže jestli se nevzpamatuje jde na reklamaci.

Bench
5x5x120kg

Nevím jestli přihodím 5, nebo jen 2,5 nebo vůbec příští týden. Myslím že ten přidaný cvik na prsa mi dává celkem zahulit, takže buď pojedu zase jen dva, nebo holt se musím smířit s tím že ten bench bude o něco těžší, ale jelikož mám za cíl sílu na bench, tak to nejspíš zkrouhu a dva cviky na prsa pojedu jenom v pátek, kdy budu mít 2 dny na regeneraci místo jen jednoho.

Tlaky JČ hlavou nahoru
2x10x40kg
2x8x40kg

Tady se mi víceméně potvrdilo to co jsem si myslel, ty dva cviky na prsa jsou moc velký záhul na regeneraci a síla není optimální. Minule jsem dal 2x10x40kg jako 3. a 4. sérii a zdálo se mi to ještě lehké, tady už od první bylo těch 10 celkem na krev.

Flat DB fly
4x10x20kg

Deadlift

5x5x135kg

Celkem v pohodě, myslím že příští týden můžu přidat na 140kg.

Spodní kladka

1x10x165lbs
3x10x175lbs

Horní kladka
2x8x160lbs
2x7x160lbs

I 3. a 4. serie byla 8 opáček, ale to poslední už byl takový ojeb že to ani nepočítám

Tlaky na ramena mašina

1x8x160lbs
2x8x175lbs
1x7x175lbs

Dneska jsem chtěl dát tlaky s JČ, ale jak na potvoru zrovna někdo obsadil lavičku

Rear delt mašina
5x10x55lbs

Klasicky v supersérii s tlakama

Rozpažky
4x10x10kg

Krčení ramen s JČ
4x12x45kg

Supersérie s rozpažkama

Cardio
30 min. páš, původně bylo v plánu jen 20, ale Třinec hrál s Kometou a já se dokoukal na první třetinu.


Jinak se mi potvrdily obavy, dva cviky na prsa ještě po benchi už je moc záhul, nestíhám regenerovat a síla jde dolů.
Změnu vidím tak, že pondělí si dám po bench tlaky, středu si dám po benchi motýlka a v pátek, kdy mám před sebou dva dny na regen ty prsa dorazím a dám i tlaky i motýlka.
To samé nejspíš i záda, tedy v pondělí spodní kladka, středa horní a pátek obě.

Jinak jsem nejel dneska hackeny, které si přesunu do druhého tréninku, kde mám v plánu jet cable crunch a hyperextenze v supersérii (oproti každému zvlášt, jak jsem to měl minule), takže se mi tam pár minut uvolní a naopak v prvním tréninku mi to teď bez těch hackenů vyšlo na krásné dvě hodiny i s 30 min. cardiem.

Když ten první trénink oholím o ten cvik na kozy a záda v pondělní a středeční variaci, tak sice bude o něco kratší, ale aslepoň tam nebudu muset čučet tak dlouho a v pátek to potom bude taky rozumně vycházet.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: so leden 10, 2015 7:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sobota 10.1. - cca 101 kg - váha na hovno, asi půjde na reklamaci.

Tady sep odívejte na tu pochcanou váhu akortát si ztlumte zvuk, funím tam jak kůň

Hackeny
5x5x70 kg

Nějak mě u toho strašne bolely vnějšky kvadricepsu,vlastně mě pořád ješte bolí

Výpony lýtka ve stoje
4x15x105 kg

Dal jsem to v supersérii s hackenama, dobře ušetřený čas

Cable crunch
4x15x100 lbs

Hyperextenze

4x15x10 kg kotouč

V supersérii s cable crunchem, další hezky ušetřený čas

Sedlehy
4x20

Biceps s rovnou osou

4x5x30kg + osa

Šlo to celkem dobře, lehce, myslím že ty nízké opáčka mi prospívaí co se síly týče

Stahování kladky triceps
1x8x85 lbs
3x10x5 lbs

Supersérie s bicepsem

Skotovka bicák mašina

1x10x100 lbs
3x8x110 lbs

Triceps extenze mašina

1x10x32.5 kg
3x8x35 kg

V supersérii se skotovkou

Cardio
20 min pás

Ty supersérie co jsem nahodil mi hezky ušetřily čas, trénink vyšel na nějakých 90 min včetně kardia, nechám to tak, jeden trénink bude delší druhý kratší.


Naposledy upravil Gohan dne so leden 10, 2015 7:36 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: so leden 10, 2015 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Video nefachá
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: so leden 10, 2015 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dík, dal jsem tam link.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: so leden 10, 2015 7:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrá váha na hubnutí.
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: so leden 10, 2015 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Eh, 200kg na bench, to si podle me trochu prestrelil esli to ma byt natural a RAW.
Ale treba si extra talent a za par let to das, budu sledovat. Ja napr pocitam ted od nejakych 160 pridavky max 5kg rocne, jenze je to o spouste faktorech.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: so leden 10, 2015 7:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele tohle mi váha taky dělala... Jak se Ti ta váha pouští? Já jsem zjistil, že to měří přesně, jen když si na to poprvé stoupneš (aktivuje se mi stoupnutím na váhu), pak to nechám vypnout a zse stoupnu a jde to... Našel jsem si teda ještě místo, kde ta váha je na jednom místě a nijak s ní nemanipuluju
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
owar


PříspěvekZaslal: so leden 10, 2015 7:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gohan napsal:
váha na hovno, asi půjde na reklamaci.

Tady sep odívejte na tu pochcanou váhu

mozna kdybys ji nepochcal, tak by fungovala
_________________
cenzurováno..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: so leden 10, 2015 7:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Revoluce v hubnuti. Gohanova vaha, na ktere zhubnete za minutu az 4 kg bez jake koliv namahy.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: so leden 10, 2015 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson napsal:

Eh, 200kg na bench, to si podle me trochu prestrelil esli to ma byt natural a RAW.
Ale treba si extra talent a za par let to das, budu sledovat. Ja napr pocitam ted od nejakych 160 pridavky max 5kg rocne, jenze je to o spouste faktorech.

Jako uvidíme, já myslím že do konce roku to mám
Wojtkingson napsal:
Hele tohle mi váha taky dělala... Jak se Ti ta váha pouští? Já jsem zjistil, že to měří přesně, jen když si na to poprvé stoupneš (aktivuje se mi stoupnutím na váhu), pak to nechám vypnout a zse stoupnu a jde to... Našel jsem si teda ještě místo, kde ta váha je na jednom místě a nijak s ní nemanipuluju

Stoupneš na to a zapne se, slezeš a vypne se. Stejně jak říkáš. Vyzkouším teda pár měření s tím, že ji nechám na jednom místě a vždycky ji nechám vypnout
Owar napsal:

mozna kdybys ji nepochcal, tak by fungovala

No, asi jsem to teda posral. Respektive pochcal

Draper napsal:
Revoluce v hubnuti. Gohanova vaha, na ktere zhubnete za minutu az 4 kg bez jake koliv namahy.

No ale tak jako zas tak bez námahy ne, musel jsem z ní slézt a zase na ni vylézt
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2015 1:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ke vší smůle Wojtkingsonova rada nepomohla, váha si pořád váží jak chce, mám nervy Alespoň že mám dnes volno.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: po leden 12, 2015 7:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pondělí - 12.1. - 101.9

Bench
5x5x125kg

Jedná série, myslím že 3. byla totálně lehká. Nechápu proč, asi jsem si pod to dobře lehnul nebo co, ale cítil jsem že tak 8 bych dal v pohodě.

Deadlift
5x5x140kg

Bench na MP hlavou nahoru
2x10x80kg
1x9x80kg
1x8x80kg

Horní kladka
4x8x160lbs

V supersérii s multipressem, tohle mě bavilo, a hezky ušetřený čas opět

Ramena tlaky s JČ
4x10x25kg

Solidní záhul po benchi a MP

Rozpažky
4x10x10kg

Supersérie s tlakama, lol to byl debilní nápad, na facku. Na rozpažky po tlakách absolutně bez síly, takže tak u 7mého opáčka jsem musel jednoručky na 10 sec položit abych mohl vypotit ty zbylé tři opáčka, příště to dám v supersérii s něčím jiným

Rear delt masina
4x10x55lbs

Krčení ramen s JČ
4x12x42.5kg

Supersérie se zadnímy delty

Tady jsem zjistil že díky tomu ubranému cviku na prsa a záda a díky supersérie MP a horní kladky mám ještě fůru času, tak jsem se rozhodl jet bic tric a vrátil jsem se tak teda k původnímu tréninku

Biceps s vč

4x5x40kg

Tricepsové dipy na bradlech

4x10x10kg na pásku

Supersérie s bicepsem

Skotovka mašina
3x10x110lbs
1x8x110lbs

Triceps extension mašina
4x10x32.5kg

Cardio
20 min pás

Nádherný čas. něco pod 2 hod včetně kardia díky ubranému cviku na prsa a záda a přidané supersérie. Takhle se mi to líbí. Tvrdý trénik po,st,pá a lehčí út,čt, tohle bych neměl mít problém uregenerovat.

A 125 na bench potěšilo, pokud se zadaří, příští týden pojedu 130 a když dám 5x5 tak budu cca tam kde jsem byl před pauzou, a to se rovnalo 160kg max. Potom nejspíš zařadím nějakou benchovou rutinu, pravděpodobně CMS/MS nebo jak se to jmenuje, když jsem to zařadil před 4mi lety, poskočil jsem ze 140 na 150 za měsíc, takže vím že mi to něco dá.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tsunami


PříspěvekZaslal: po leden 12, 2015 8:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zaujal mě cíl 200kg benchpress - myšleno RAW ? :-) kolik si měl zatím nejvyšší maxko? A máš nějaký "limit" kdy toho chceš dosáhnout? Budu sledovat.
_________________
Běda muži, kterému žena vládne.
Moje stránka o zdravém vaření: https://www.facebook.com/TsunamiVari
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: po leden 12, 2015 8:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tsunami napsal:
Zaujal mě cíl 200kg benchpress - myšleno RAW ? :-) kolik si měl zatím nejvyšší maxko? A máš nějaký "limit" kdy toho chceš dosáhnout? Budu sledovat.

Už jsem ti myslím odpovídal o stránku zpět :D Ale nejspíš se ti to nějak ztratilo mezi příspěvkama.

Chci dát 200 kg, samozřejmě RAW, bez dresu. Limit nějaký nemám, dokud to půjde tak to půjde. V roce 2010 jsem se zlepšil ze 100kg na 150kg během jednoho roku, z toho jen 6-7 měsíců bylo poctivě odcvičených, vzhledem k tomu že zezačátku jsem ani nevěděl jak pořádně cvičit a taky jsem měl nehodu na kole která mě efektivně připravila o dva měsíce benchování.
Nejvíc jsem dal 160kg a to bylo v říjnu 2014, po 4leté pauze a 3 měsících cvičení.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tsunami


PříspěvekZaslal: po leden 12, 2015 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gohan napsal:
Tsunami napsal:
Zaujal mě cíl 200kg benchpress - myšleno RAW ? :-) kolik si měl zatím nejvyšší maxko? A máš nějaký "limit" kdy toho chceš dosáhnout? Budu sledovat.

Už jsem ti myslím odpovídal o stránku zpět :D Ale nejspíš se ti to nějak ztratilo mezi příspěvkama.

Chci dát 200 kg, samozřejmě RAW, bez dresu. Limit nějaký nemám, dokud to půjde tak to půjde. V roce 2010 jsem se zlepšil ze 100kg na 150kg během jednoho roku, z toho jen 6-7 měsíců bylo poctivě odcvičených, vzhledem k tomu že zezačátku jsem ani nevěděl jak pořádně cvičit a taky jsem měl nehodu na kole která mě efektivně připravila o dva měsíce benchování.
Nejvíc jsem dal 160kg a to bylo v říjnu 2014, po 4leté pauze a 3 měsících cvičení.

Promiň já byla v buse a myslela, že se to neodeslalo a pak to nezkontrolovala. :D
_________________
Běda muži, kterému žena vládne.
Moje stránka o zdravém vaření: https://www.facebook.com/TsunamiVari
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Gohan - Odtučňovací kůra a snaha o 200 kg na bench Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: