VITAMÍNY, MINERÁLY A KLOUBNÍ VÝŽIVA

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 58, 59, 60  Další

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - VITAMÍNY, MINERÁLY A KLOUBNÍ VÝŽIVA  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> VITAMÍNY, MINERÁLY A KLOUBNÍ VÝŽIVA
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mirus

PříspěvekZaslal: út březen 03, 2015 9:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem zkusil hřejivé a ze začátku příjemně studený, postupně se zvyšovala teplota postiženýho místa (loket v háji) až do krásně hřejivého účinku. Vonělo to taky přijemně. Žluté doporučuju zkusit před tréninkem, krásně prohřeje svaly a rozproudí krev, předejde možnému poranění (jako já vůl nastudeno nerozcvičen dělal francouzský tlaky a zku.vil sem si loket). Očekávám že pravidelným mazáním žluté před trénikem dojde k vyléčení a znírnění bolesti. Modré použiju po tréninku na ochlazení a uklidnění.
daymoon
Moderátor

PříspěvekZaslal: út březen 03, 2015 4:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Už jsem taky zkusil Perskindol. Dnes přišli vzorky, velmi děkuji ještě jednou, a dal jsem na nohu jeden žlutej a šel jsem současně ven na dlouhou vycházku. Po včerejšku jsem cítil namožení a necítil jsem nic. Myslím, že až budu dělat objednávku na ronnie, jeden Perskindol vezmu, taková věc se vždycky hodí.

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2015 6:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak koupeno :-)

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
Rage_cz18

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2015 7:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak i já jsem dnes vyzkoušel zaslané vzorky Perskindol a musím je pochválit stejně jako ostatní uživatelé. Vyzkoušel jsem oba dva a nedokážu se rozhodnout, který mi vyhovoval více. Oba dva působily velmi příjemně po poměrně dlouhou dobu. Při mé další objednávce také poputuje do košíku. Díky za vzorky :)
Study

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2015 6:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Konečně sem vyzkoušel ten Perskindol . Dneska jsem jel nohy - hlavně dřepy, tak jsem ho natřel na stehna a na kolena. Někdo tady doporučoval dát prva hřejivý na prokrvení (myslím, že mirus) a pak ten modrý po treninku. Tak sem to tak udělal

Výsledek: Ten hřejivý sem téměř nepocítíl, spíš začal pod bandážemi (Rehband) ještě lehce chladit. Nicméně, je to asi tím, že sem ho rozetřel po velké ploše. Naopak ten modrý byl už po otevření cítít, jaká to bude síla. A taky mě to stále jeste po 40 minutách dost solidne příjemně chladí.

Moje hodnocení: Dneska zkusím ještě ten hřejivý na spodní záda, jen pro zkoušku - větší množství. Nicméně si myslím, že by to byla dobrá kombinace před tréninkem (hřejivý) i po tréninku (chladivý). Cena je hodně nizká, proto asi hned objednám pár kusů, věřím tomu, že se to vyplatí a že minimalne na to prokrvení a zahřátí před tréninkem to pomůže - k lepším výkonům nebo aspon minimalizaci šance na zranění.

Takže děkuju moc za vzorky

https://www.instagram.com/studynkapetr/
Tom3

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2015 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky diky za vzorky - ten zlutej nic moc, trochu zachladi.. ale ten modrej celkem nasup, to me snad jeste hodinu pekne chladilo az stipalo ten bych si pri objednavce vzal.
V.comT

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2015 10:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky moc Ondrovi a Ronniemu za zaslané vzorky Perskindolu. Prozatím jsem vyzkoušel jen žlutý hřejivý na bolavý tenisový loket a musím teda říct, že po vetření na bolavé místo to za cca 3 min. pálilo jak čert. Zřejmě to bylo tím, že jsem obsah toho jednoho vzorku vmasíroval na malou plochu, ale pálení mi připadalo ještě intenzivnější než u hřejivé Koňské masti. Já tedy žlutý Perskindol hodnotím velice kladně.
Chadzi

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2015 12:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za vzorky Perskindolu...
Zatím používám jen ty hřejivé a jsou super... Mažu s tím rameno před tréninkem (před tréninkem prsou a ramen) a večer a je to znát. Doteď jsem používal konopné masti, koňské masti a olfen gel, ale nebylo to ono. Rameno se většinou stejně ozvalo...hlavně při tréninku prsou. Teď co to mažu tím perskindolem, tak už dva tréninky prsou po sobě je klid. Až budu dělat objednávku ,tak si koupím celou tubu gelu.
Riku

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2015 1:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Můžete ten Perskindol někdo srovnat s thajskou mastí od Devakam nebo Twins? To je jediná věc, která podle mě funguje ze všeho co jsem vyzkoušel. Blbý ale je, že je opravdu velice hodně cítit, takže jí používám pouze doma nebo na thaiboxu, v posilce by to někomu mohlo vadit.
Tommm

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2015 4:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Riku napsal:
Můžete ten Perskindol někdo srovnat s thajskou mastí od Devakam nebo Twins? To je jediná věc, která podle mě funguje ze všeho co jsem vyzkoušel. Blbý ale je, že je opravdu velice hodně cítit, takže jí používám pouze doma nebo na thaiboxu, v posilce by to někomu mohlo vadit.

Jo thajská mast od Devakam (žlutá krabička se zeleným nápisem)tu používám taky.Tak Perskindol je tak o polovinu slabší a to jak v intenzitě pálení,tak hlavně ve vůni.Thajskou mastí sem se párkrát natřel doma a rodina větrala snad celý odpoledne,protože je z toho pálily oči:-)to se ti u perskindolu nestane ta intenzita je fakt sotva poloviční.
Riku

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2015 5:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tommm napsal:
Riku napsal:

Jo thajská mast od Devakam (žlutá krabička se zeleným nápisem)tu používám taky.Tak Perskindol je tak o polovinu slabší a to jak v intenzitě pálení,tak hlavně ve vůni.Thajskou mastí sem se párkrát natřel doma a rodina větrala snad celý odpoledne,protože je z toho pálily oči:-)to se ti u perskindolu nestane ta intenzita je fakt sotva poloviční.

A jak je na tom s účinností? Ta thajská mast je opravdu jediná ze všech mastí co jsem měl, která funguje :)
Frozz.

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2015 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky děkuji za vzorky.

Za sebe musím říci, že jsem zatím vyzkoušel hřejivku - zezačátku bylo cítit příjemné teplo (ale nic silného, namazáno na spodní záda), avšak vydržela cca jen 20-30 minut. Příště zkusím namat celý balíček na menší plochu, třeba bude působit déle a silněji.

Těším se ale na vyzkoušení chladivého gelu, podle recenzí by mohl být o něco lepší.
Seva98

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2015 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vzorky Perskindol

Oba dva v porovnani s klasickou konskou masti jsou o dost ucinejsi, alespon, co se tyce efektu na kuzi.

Hrejivy me moc nezklakal, ale ten chladivy fakt super a objednavam hned cele baleni.

Mozna to bylo placebo mozna ne, ale cele zada byly z treningu znicene, chladivym jsem namazal nejvice namozenou cast (trapezy a vrsek zad) no a dalsi den me bolelo vse az na namazanou cast , tak snad to nebylo placebo, rozhodne se tim cely mazat nebudu, ale raz za cas na uvolneni urcite super [/youtube]

Moje CrossFit kalkulacka http://wodtimecalculator.com/
Jenda66

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2015 8:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

PERSKINDOL

Musím říct, že tohle jsem opravdu nečekal vzorků bylo opravdu požehnaně a mažu se tím už skoro týden před/po tréninku a musím říct, že je to velmi dobré. Svaly, klouby jsou uvolněnější a celkově mám z toho lepší pocit. Účinky modrého jsou opravdu dlouhotrvající, takže si ho dávám před tréninkem a namazaná partie je svěžejší a opravdu dobře se mi cvičí. Žlutý potom po tréninku jako součást regenerace a jak jsem říkal nemůžu si stěžovat ... Při další objednávce rozhodně kupuji oba dva.
balbi

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2015 9:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V první řadě také děkuji za vzorky.

Perskindol

Zkoušel jsem oba dva druhy a efekt mi přijde více méně stejný, ale u chladivého mi doba účinku přijde delší a je to opravdu příjemný pocit, zkoušel jsem to na kolena a na ramena a účinek tam cítím, minimálně to pěkně prohřeje-uvolní.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
V 52 Vita Complex Forte | Extrifit
Oblíbený produkt s vitamíny, minerály a dalšími látkami.
409 Kč
Multivitamin Fair Power ® | Survival
Přípravek s vitamíny a minerály s dokonale vyváženým složením.
299 Kč
Nexgen Pro Multivitamin + Digestive Enzymes | Reflex Nutrition
Prémiový all-in-one multivitamín a multiminerál s trávicími enzymy.
599 Kč

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - VITAMÍNY, MINERÁLY A KLOUBNÍ VÝŽIVA Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 58, 59, 60  Další
Rychle na stránku:

Přejdi na: