Harleen´s Log-Ponyfitness :D


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 137, 138, 139  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Harleen´s Log-Ponyfitness :D  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Harleen´s Log-Ponyfitness :D
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Balista


PříspěvekZaslal: st březen 18, 2015 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zlata napsal:

< ..masturbating furiously.. >


Promiň, musel jsem
_________________
Buď najdu cestu, nebo si udělám vlastní!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlata


PříspěvekZaslal: st březen 18, 2015 4:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

néééééééééééééééééééééééééé nenič mi nevinnost poníků!!!!
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Darkkiller


PříspěvekZaslal: st březen 18, 2015 4:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zrovna včera jsem koukal na Adama Raw a jeho novej začátek. I když nedělá kulturistiku, tak v jednom má pravdu. "Tělo neničit, ale učit."

Vím, že takový hardcore treninky máš ráda a nejspíš nás neposlechneš, ale aspoň jsem to zkusil
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlata


PříspěvekZaslal: st březen 18, 2015 4:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Darkkiller napsal:
Zrovna včera jsem koukal na Adama Raw a jeho novej začátek. I když nedělá kulturistiku, tak v jednom má pravdu. "Tělo neničit, ale učit."

Vím, že takový hardcore treninky máš ráda a nejspíš nás neposlechneš, ale aspoň jsem to zkusil


Já bych si tak přála, aby si se mnou někdo prostě sedl a řekl mi, co a jak mam jet. Aby to bylo efektivní a zároven mě to bavilo. :D Aspon tedka před zavodama...po zavodech se už zas budu "ničit" podle svyho.
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Darkkiller


PříspěvekZaslal: st březen 18, 2015 4:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych doporučil určitě něco silovějšího, abys udržela před soutěží svaly. Klidně mít kratší pauzy, ale snažit se používat co nejvyšší váhy a zaměřit se na základní cviky - třeba 5x5, nějaký trojky atd. Na ty nohy, jestli s nima máš problém, tak si dát občas i ty "vypalovačky" o více opáčkách.

Ty maratony 15 reps + a to někdy ještě v superseriích, vynucený opakování atd. se mi zdaj spíš kontraproduktivní nebo přinejlepším jako trénink vytrvalosti. A navíc Tě to ani nebaví . "Donutí mě dělat i to co uplně nemám ráda a co mě k smrti nebaví, vysoký opáčka....aaaarrrgh!"
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlata


PříspěvekZaslal: st březen 18, 2015 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Darkkiller napsal:
Já bych doporučil určitě něco silovějšího, abys udržela před soutěží svaly. Klidně mít kratší pauzy, ale snažit se používat co nejvyšší váhy a zaměřit se na základní cviky - třeba 5x5, nějaký trojky atd. Na ty nohy, jestli s nima máš problém, tak si dát občas i ty "vypalovačky" o více opáčkách.

Ty maratony 15 reps + a to někdy ještě v superseriích, vynucený opakování atd. se mi zdaj spíš kontraproduktivní nebo přinejlepším jako trénink vytrvalosti. A navíc Tě to ani nebaví . "Donutí mě dělat i to co uplně nemám ráda a co mě k smrti nebaví, vysoký opáčka....aaaarrrgh!"


Děkuju moc, opravdu, to dává smysl.
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Venduli


PříspěvekZaslal: st březen 18, 2015 8:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Zlati, úplně souhlasim s Darkkillerem. Jak dlouho mas do soutěže? Postni nějakou formu jak vypadá tvoje forma jako poza zepředu, z boku a zezadu a vyfot to nějakým fotákem ne blbým telefonem:). Hádám, že jsi podobný typ co já, kdy nohy půjdou až nakonec, klidně jezdi vysoké počty opakování na nohy a superserie apod, ty to potřebuješ vypálit, možná bych se netrýznila tolik na tréninku ale zařadila krátké intervaly (20min) na kardio strojích, jako sprinty do 15 sec na 100% atd. ale třeba vršek fakt těžce a základní cviky, pokud budeš nesmyslně pumpovat a přepalovat tak ty svaly akorát spálíš a nic na tobě nezbyde.

Taky moc nechápu proč držíš nuly už tak brzy a jezdíš tak dlouho kardio rano na lačno..? Vím, nemám co do toho mluvit, sama mám odzávoděno jen první rok ale trošku mi připomínáš samu sebe (v mnohem horším podání) a teď si uvědomuju jak to všechno bylo špatně..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlata


PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

19.3. Kardio, Posing
20minut schody, ve svižném tempu, pak 10minut vychození na pásu

Další kardio bude běhání po kopcích a sprinty v intervalech....už na to prdim a začnu u toho trochu přemýšlet, když do ted mam nohy furt zality atk aby možna bylo na čase začít poslouchat vas a věřim, že ted už se to hne.

fotit se tedka nechci :D nelibim se sama sobě po prasečaku,
vršek těla pojedu silověji, ale necham si tam aspon maličko něco jako pumpučku, libi se mi ten pocit.

Jinak dneska mě zčíhla jedna bodynka, podusila mě v pozach, dala nezbytné rady co se tyce pozovani, bot, plavek, chyb v dietě, asi mě donutí jíst ryby, ke kterym mam odpor...no..zkusim to :D :) syrovy je snim, ale upraveny mi nejedou :D

Moc vam chci poděkovat, těší mě, že mi chcete pomoci..opravdu. Beru si to k srdci.
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Zlata


PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2015 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem


20.3. Ramena, kardio
dneska teda jsem se rozhodla, že to překopu a začnu trenovat jinak. Blbiny můžu vymejšlet až po závodech, ted je fakt nejvyšší čas dělat věci, aspon v rámci mejch možností, trochu rozumně

Předpažování s lanem na spodní kladce
12x 30lbs
10x 40lbs
9x 40lbs
9x 40lbs
9x 40lbs
pauza mezi seriemi 15. sekund

Předpažování s kotoučem s podržením nahoře
12x 5kg
8x 10kg
8x 10kg
8x 10kg
8x 10kg těžký už hrozně...ale nahecovaná jsem byla šíleně
pauzy 20s.


Tlaky s jednoručkama v sedě
12x 7kg
10x 10kg
10x 12,5kg aarrrgh!! Pavel Balog mě jistil, řval, hecoval a nenechal mě odpočívat dýl jak 20vteřin mezi serkama
10x 12,5kg šílený, Pavel zas dopomáhal při posledních opáčkách
8x 12,5kg to už jsem měla slzičky v očích a začal mi skákat loket

Upažování ve stoje
15x 4kg
12x 6kg
12x 8kg
10x 10kg
10x 10kg...s dopomocí
10x 10kg nateklá ramínka, nažílený, vyždímaný totálně
pauzy 15-20sekund...strasny...hledala jsem koš kam bych vrhla :D :D

Zapažování s jč s opřeným čelem o lavičku
12x 4kg
12x 6kg
10x 6kg
10x 6kg šííleeenyyy
10x 6kg to uz bylo dotlacenosnad i očima :D

celý trenink odjet do 30minut...peklo...opravdu peklo...nebyla jsem schopna se napít...tak šup ještě na pás

30minut incline pás....
ale cejtim se super, natekly svaliky...
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D


Naposledy upravil Zlata dne pá březen 20, 2015 7:03 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2015 4:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zlata napsal:
asi mě donutí jíst ryby, ke kterym mam odpor...no..zkusim to :D :) syrovy je snim, ale upraveny mi nejedou :D


Já už ryby taky nemůžu ani cítit, kolega někde sehnal tresku - asi 100kg tresky a pořád to jí u nás v kanclu, nikdy jsem si nemyslel, že mi budou ryby vadit, ale co je moc, to je moc
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlata


PříspěvekZaslal: so březen 21, 2015 10:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Wojtkingson napsal:
Zlata napsal:
asi mě donutí jíst ryby, ke kterym mam odpor...no..zkusim to :D :) syrovy je snim, ale upraveny mi nejedou :D


Já už ryby taky nemůžu ani cítit, kolega někde sehnal tresku - asi 100kg tresky a pořád to jí u nás v kanclu, nikdy jsem si nemyslel, že mi budou ryby vadit, ale co je moc, to je moc


néééé :D :D treska bože nejhorší je že pak po ty rybě smrdí i pot a všechno :D :D vrchol hnusu
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Zlata


PříspěvekZaslal: so březen 21, 2015 10:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

21.3. Záda

jak se ted cítím :D :D :D
fuha, peklíčko dneska :D spanek jen par hodinek, brzy vstavačky, rychle nakoupit, uvařit na cely den, na 9 už v Eaglu před směnou, přemotivovaná :D bleskovej trenink, pauzy jen na pití, nebo změnu váhy, popřípadě polknutí :D :D za 30minut hotovo. ještě ted se klepu jak mala holka

Horní kladka za hlavu
12x 55lbs
10x 70lbs
10x 85lbs
10x 85lbs
8x 100lbs
8x 100lbs

Horní kaldka na hrudník
pokaždé stisknout co nejvíc
12x 55lbs
10x 70lbs
10x 75lbs
8x 85lbs
8x 85lbs

Přítahy jč v předklonu
12x 20kg
10x 22,5kg
10x 22,5kg
10x 22,5kg

Veslo
12x 70lbs
10x 85lbs
10x 85lbs
8x 100lbs každá 2. podržet
8x 100lbs naházená pumpovačka :D :D nemohla jsem už...fakt pauzy 10-15 sekund, hrozný

stahování horní kladky s proplyma rukama
bez přestavky, nahazovačka
12x 60lbs
10x 70lbs
8x 80lbs

Shyby s dopomocí
8x
7x
7x
6x
6x
6x
střídání uchopu...

bože..fakt smrt....nesnašim to, co je podobny kardiu (teda....s vyjimkou jedné jisté činnosti) :D :D a tohle bylo fakt šílený... ted sprcha a jupí jej na 13ctku :D :D a co po směně? dam ještě kardio a nebo pujdu spinkat at jsem na zítra fresh? :) ještě uvidím
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Zlata


PříspěvekZaslal: po březen 23, 2015 5:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

23.3. Hamstringy, zadek, břicho - 1.fáze

po včerejším volníčku a celkově uplně dokonale báječném dni, nadherně odpočatá, namotivovaná - jsem se mohla vrhnout na trenális :D

Rumuni v superserii s ??rumuny? :D
20x 30kg hezky si najít tu polohu, kdy hamíky a zadek berou nejlíp, zadek co nejvíc vyšpulit a mírně pokrčit kolena... aaawww ten pocit!!!
20x 30kg ...přošlo mi to jako malo bejkarna, tak jsem si doběhla pro bagr tyč, naložila na 25kg, stoupla si do ní, přenést váhu na přední nohu, druhou lehce pokrčit v ukroku vzad a jedeeem)
13x 40kg / 10x 25kg ..
13x 40kg / 10x 25kg
13x 40kg / 10x 25kg..už se mi klepaly nožičky, chytalymě křeče při chuzi do hamstringu
13x 40kg / 10x 25kg..to už bylo vybrečený :D :D ještě že v Eagle Lifterně, vždycky duněj a řvou Rammsteini, Řezník nebo Ektor, nebo cokoli dle vkusu :D tak se to ztratilo.

přestavky 25-30s....na vydychaní


Zákopy
15x 50lbs
11x 80lbs
10x 80lbs
9x 80lbs
8x 80lbs aaaaauuu!!!
shazovana: 5x80lbs, 5x 65lbs,5x 50lbs vždy pořádně stisknout....
zase pauzy co nejkratší...nepocitala jsem to užměla jsem co dělat :D :D se sebou

Hýždě a hamstringy na Hyperextenzi
20x
18x hezky pěkně to procítit v hamstringách
16x tuhle serii víc duraz na zadeček
14x¨už nevim ani bolelo oboje hrozně :D
12x aarrgh

Hiptrust na zákopech
20x 65lbs
20x 80lbs nahoře s podržením, pomalu spouštět
15x 110lbs nene..
12x110lbs opět snaha o maximalni kontrakci

Donkey kicks
smrt prostě, tohle byl šílený po tom předchozim cviku :D
20x
20x
20x
20x
20x vymodleny, vybrečený :D :D vykřičený :D

plank

1x 2,5minuty
1x 2minuty

zkracovačky všemožnéé


10minut schody ve svižném tempu + 25minut napáse maximalni incline

no zas celej trenink odjet do hodiny :D :D strasnny tohle :D kde jsou časy kdy jsem tam byla jak draper klidněi 3 hodky :D (dobře tři jsou u drejpříka uplný nic :D ), ale tohle je fakt nechutny tempo, ale neda se svítit :) pokud mi to hne s formou tak to budu milovaat


a večer po práci bych se chtěla dokopat na druhou fázi :D tak se nechame překvapit:D
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
mike scania


PříspěvekZaslal: po březen 23, 2015 10:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska asi v 15:30 jela z Vysočanský v buse 158 nějaká nabouchaná blondýna, nebyla jsi to ty?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlata


PříspěvekZaslal: po březen 23, 2015 10:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mike scania napsal:
Dneska asi v 15:30 jela z Vysočanský v buse 158 nějaká nabouchaná blondýna, nebyla jsi to ty?


Hahah lol ano byla...
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Harleen´s Log-Ponyfitness :D Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 137, 138, 139  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: