Jak dodietit zbytek tuku (břicho)?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jak dodietit zbytek tuku (břicho)?  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Jak dodietit zbytek tuku (břicho)?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
equinox


PříspěvekZaslal: so březen 21, 2015 12:21 pm    Předmět: Jak dodietit zbytek tuku (břicho)? Odpovědět s citátem

Ahoj,

potřeboval bych poradit jak pokračovat dál s dietou. Začínal jsem chvilku před koncem roku na 92kg. Pak jsem zařadil první fázi diety asi na 5 týdnů, kdy jsem omezil sachry na 200g/den a víc to neřešil (v objemu jsem žral i přes 500g za den, takže jsem docela nakynul ). Podařilo se mi shodit asi 6kg, pak už se to pomalu zastavilo, tak jsem přešel na sacharidový vlny, tím jsem zhubnul za dalších 6 týdnů asi 6kg. Takže momentální váha je 80,5 kg. Jsem s tím moc spokojený, ale chtěl bych ještě dodietit zbytek tuku na břiše, co už mám od mala prakticky :)

Momentální vlny mám nastaveny takto: 0-150-250-400-0-200-350, ty 0 jsou spíš teoretický, nejmíň se mi podařilo dat tak 20g sachrů z jídla za den.

Trénink mám 5x týdně, kardio nedělám skoro vůbec - 3x týdně 10min po tréninku a zatím to lezlo dolů jak po másle.

Moje otázka zní: Jak dodietit ten zbytek tuku? Tipuju tak 3-4kg, ale těžko říct, je to jen můj odhad, na žádným měření jsem nebyl.
Aktuální výška/váha: 181/80,5


Můžu si nějak ztížit ještě ty vlny? Nebo to mám nechat tak, jak to je a zařadit třeba těžší trénink a víc kardia? Případně jaký kardio a kdy?

Díky za jakýkoliv rady.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: so březen 21, 2015 6:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ze jsi nedelal kardio skoro vubec je dobre, protoze to ted muze byt tve tajne eso v rukave. Takze je mozna na case ho vyndat a kardio zacit delat, telo by na to mohlo pekne reagovat a "dodietit" tak tech par kilo, co ti chybi respektive prebyva

Po treninku dej misto 10 minut 30 minut, pripadne rano na lacno 45-60 minut a nebo mimo trenink HIIT. Idealni bude to asi kombinovat.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rainier


PříspěvekZaslal: so březen 21, 2015 7:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, nechci zakládat nové téma, tak ti to mrsknu sem :)

Mám podobný "problém", dotrénoval jsem se do 85kg/192cm, na těle mám hodně málo tělesného tuku, všude mám naběhlý žíly (biceps, stehna, ramena...), ale prostě ne a ne vysekat břicho na six pack ... Momentálně jedu

Pondělí: mma trénink (síla + aerobka)
Úterý: funkční kruhový trénink (hodně aerobní)
středa: ráno běhání na lačno (10km) + odpoledně mma trenink
čtvrtek: funkční kruhový trénink (hodně aerobní)
pátek: posilovna (prsa+biceps)
sobota: posilovna (záda+triceps)
neděle: běhání nalačno (10km) posilovna (nohy + ramena)

Jídlo držim převážně dietní, nepočítám gramy, ale rámcově se držim na 2000kcal denně "bajvoko" .... Dříve jsem držel vlny, to jsem chodil "jenom" do posilky a dohubnul jsem na 78kg, lidi se mě ptali, jestli nemám rakovinu, protože jsem byl úplne vyschlej, ale stejně břicho bez sixpacku....

Klidně bych si vlny zopáknul, jezdil jsem 0-100-200-50-150-250-350, ale přijde mi, že bych neutáhl momentálně nastavený trénování na energii....

Jinak povolání mám sedavé, maximálně cesta ke kopírce nebo na oběd .... Ze suplmenentů jen protein do vloček, dříve jsem bral různé NO, energizéry, BCAA, sacharidáky, ale stejně to semnou nic nedělalo, teď si raději koupím 3kg hovězího na měsíc a před tréninkem si dám maximálně kafe, které udělá stejnou službu...

Ještě jednou se omlouvám autorovi za otázku do otázky. Máte někdo nějaké rady porady :) ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
equinox


PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2015 2:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper: Díky za odpověď. Vrhnu se teda na to kardio pořádně. :)

Rainier: Jo klidně to sem dej.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2015 5:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

každej den 60 minut brutal kardio...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jak dodietit zbytek tuku (břicho)?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: