Sundání tuku bez ztráty svaloviny


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Sundání tuku bez ztráty svaloviny  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Sundání tuku bez ztráty svaloviny
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Josee


PříspěvekZaslal: po duben 13, 2015 1:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zítra sem hodím hodnoty BMR a další srandy co mi změří. Ono zaříznout sacharidy jen na snídani mi funguje pouze 14 dní, pak příjde únava a po 8 hodinách spánku vstávám rozlámanej jak kdybych předchozí den chlastal. Motivace je pak ta tam.... a úbytky se zastaví.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xakrurychle


PříspěvekZaslal: po duben 13, 2015 1:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Skoro bych si i mozna nastudoval stravovani podle krevnich skupit a podle toho vybiral potraviny, ktere jist. Osobne s tim zkusennosti nemam, ale hodne lidi v mem okoli na tohle nedaji dopustit.


přítelkyně takhle má jídelák od onkologa, nevím teda zda je to přes krevní skupinu, ona mi to říkala jako "dělali mi to na základě DNA"...

musím říct, že pokud se bavíme o stejné věci, tak i na ní to dobře funguje
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po duben 13, 2015 2:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejen ze ti lide s tim maji vysledky jak v hubnuti , tak i v nabirani svalove hmoty, ale hlavne se neciti unaveni a dobre jim travi, coz spolu vsechno souvisi.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Big Muscle


PříspěvekZaslal: po duben 13, 2015 2:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Porad si rikam, ze BMR z Inbody bude mit vetsi smysl, nez obecna rovnice vaha x 105 x 1,5.


EpsteinBarr napsal:
Ked bude vediet (aj ked len orientacne) BMR, vie od coho sa moze odrazit.


Tak určitě je dobré se od něčeho odrazit. Otázka ale je, jak se BMR z InBody (nevím jak ho to měří) bude lišit od hodnoty z nějaké internetové kalkulačky. A jestli to ve výsledku nevyjde stejně jako když vezme třeba 3000 kcal, zkusí to na 14 dní a podle výsledku buď přidá nebo ubere. Stejně pokaždé bude muset experimentovat.

Podle mě nejlepší způsob je ten, že si spočítá, jak jedl do teď (kalorie na kterých přibíral/stagnoval) a to patřičně upraví.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josee


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 9:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ať jen netlachám do větru, tak změřené BMR mám 1972kcal a tělesný tuk 17.5%, úroveň viscerálního 4.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josee


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 10:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Když koukám na stravování pro mojí krevní skupinu (0+), tak bych pomalu mohl zahodit půl věcí co jím a netuším čím bych to nahradil...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 10:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Josee napsal:
Když koukám na stravování pro mojí krevní skupinu (0+), tak bych pomalu mohl zahodit půl věcí co jím a netuším čím bych to nahradil...


jedl bys o to více těch potravin, které ti prospívají a dělají dobře, je to tak prosté milý Watsone...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 10:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To já bych nejdřív musel zjistit jakou krevní skupinu mám
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Royi


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 10:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Osobně si myslím, že stravování podle krevních skupin je nesmysl
_________________
"Train smart. Eat right. Sleep 10 hours day" - Jay Cutler
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josee


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 11:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cipinek napsal:
Josee napsal:
Když koukám na stravování pro mojí krevní skupinu (0+), tak bych pomalu mohl zahodit půl věcí co jím a netuším čím bych to nahradil...


jedl bys o to více těch potravin, které ti prospívají a dělají dobře, je to tak prosté milý Watsone...


Nedělá mi problém jíst jen hovězí ale vločky si tam prostě nechám
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josee


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 1:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Z toho co tedy teď vím bych potřeboval ještě zjistit orientačně kolik spálím při hodinovém silovém treningu, u cardia mi zhruba ukazuje kolo a za těch 40 min to dělá údajně něco přes 300kcal pokud to není blbost. Pak by mě ještě zajímalo kolik bych měl být v deficitu za den abych spaloval. Logicky mi z toho plyne že budu vlnit, v silové dny nejvíce sachrů, v cardio dny o něco méně a ve free dny to bude uplně nejméně abych byl stále v deficitu.


EDIT: Jak je to ještě s příjmem energie. I když bych jel pouze bílkoviny a zeleninu a byl nad limitem tak nebudu hubnout? Nebo mám energetickou hodnotu počítat pouze z komplexních sacharidů? Dosud jsem žil v domnění, že stačí pracovat pouze se sacharidy a zbytek je tak nějak fuk.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EpsteinBarr


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 1:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kolko spalis za trening je asi nezodpovedatelna otazka. Niekedy das trening s vysokou intenzitou, malo opakovani, vela serii, dlhsie prestavky. Inokedy ides superserie, viac opakovani, nizsia intenzita, kratsie prestavky, vyssi TUT, FB, kruhovy trening atd...
V druhom pripade asi spalis viac glykogenu ako v prvom pripade, co znamena (pokial je teda to, co som napisal spravne), ze potrebujes doplnit viac zivin (glykogen, obrat bielkovin...) - mozes napr. pridat na sacharidoch, kedze predpokladam, ze bielkoviny pojdes viac-menej konstantne.

Zase, nehladal by som v tom vedu. Matematicky to proste presne nevyratas, kopu veci si musis jednoducho odsledovat sam na sebe a trosku experimentovat.

Odtrenujes naozaj narocny trening, tak si k BMR napr. pridas 30%, cize v treningovy den tvoj energeticky prijem bude na urovni 2600 kcal. Nesnaz sa to za kazdu cenu znizovat, na to budes mat priestor stale a nie je dobre chudnut prilis vela za kratke obdobie. Mozno zistis, ze v treningovy den mozes ist na 2800-3000 kcal.
Netreningovy den, seknes dole sacharidy, pridas tuky a pojdes napr. na 2000 kcal.

Z mojho pohladu je celkom fajn si to odsledovat na tyzdennej baze. V niektory den to proste trosku prezenies, tak inokedy uberies. Neviem si dobre predstavit, ze mam ist na nejaky event, tak si teraz nedam kopu jedla, ked vidim oblozene stoly a akoze prave v ten den netrenujem...proste zregulujem to inokedy. Cvicenie je zabava a konicek, nie trapenie. Teda nepripravujem sa na MS :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josee


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 2:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

EpsteinBarr napsal:
Kolko spalis za trening je asi nezodpovedatelna otazka. Niekedy das trening s vysokou intenzitou, malo opakovani, vela serii, dlhsie prestavky. Inokedy ides superserie, viac opakovani, nizsia intenzita, kratsie prestavky, vyssi TUT, FB, kruhovy trening atd...
V druhom pripade asi spalis viac glykogenu ako v prvom pripade, co znamena (pokial je teda to, co som napisal spravne), ze potrebujes doplnit viac zivin (glykogen, obrat bielkovin...) - mozes napr. pridat na sacharidoch, kedze predpokladam, ze bielkoviny pojdes viac-menej konstantne.

Zase, nehladal by som v tom vedu. Matematicky to proste presne nevyratas, kopu veci si musis jednoducho odsledovat sam na sebe a trosku experimentovat.

Odtrenujes naozaj narocny trening, tak si k BMR napr. pridas 30%, cize v treningovy den tvoj energeticky prijem bude na urovni 2600 kcal. Nesnaz sa to za kazdu cenu znizovat, na to budes mat priestor stale a nie je dobre chudnut prilis vela za kratke obdobie. Mozno zistis, ze v treningovy den mozes ist na 2800-3000 kcal.
Netreningovy den, seknes dole sacharidy, pridas tuky a pojdes napr. na 2000 kcal.

Z mojho pohladu je celkom fajn si to odsledovat na tyzdennej baze. V niektory den to proste trosku prezenies, tak inokedy uberies. Neviem si dobre predstavit, ze mam ist na nejaky event, tak si teraz nedam kopu jedla, ked vidim oblozene stoly a akoze prave v ten den netrenujem...proste zregulujem to inokedy. Cvicenie je zabava a konicek, nie trapenie. Teda nepripravujem sa na MS :-)


Díky za reakci. Jasně že to je koníček, jen chci trošku vypadat v plavkách v létě tak bych se rád 2 měsíce potrápil, pak tam zas nahodím pohodičku a udržování. Zkusím si spočítat ty jídla nějak rozumně a za 14 dní se zase nechám přeměřit jak jsem na tom s tukem a jestli nespadlo svalstvo. I když to bych poznal nejspíše na váhách.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EpsteinBarr


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 2:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Absolvovat in body v rozpäti nejakych 14 dni podla mna nema absolutne ziadny vyznam... ked uz tak aspon o mesiac, alebo dva, mozno aj o dlhsie. Vaha tiez nemusi byt podstatna, kedze mozes chudnut tuk a naberat svaly. Proste mirror test...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josee


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 2:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Váhama jsem myslel železo. Spíš by mě na inbody zajímal ten tuk a svalová hmota, stejně je to pro mě španělská vesnice, jak se to určuje. Nicméně stojí to 200 Kč což není buh ví kolik, i když zrcadlo by mohlo stačit.

Když shrnu dnešek co plánuju sníst a ještě mě čeká večerní cardio.

BMR tedy 1972 kcal.

Příjem z potravin spočítán celkem na 2525 kcal.
Výdej energie 1350 kcal

Což mi dává deficit 800kcal.

Vycházím z kaloricketabulky.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Sundání tuku bez ztráty svaloviny Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: