Pizza v objemu


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pizza v objemu  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Pizza v objemu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
beefcake1


PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2015 9:31 am    Předmět: Pizza v objemu Odpovědět s citátem

Zdravím,
na kaloricke tabulky jsem se tak koukal a zjistil jsem, že třeba taková šunková pizza má 30g bílkovin, 90g sacharidů (25 cukry) a 50g tuků. No a jelikož jsem ektomorf v objemu tak se chci zeptat, jestli třeba pizza 2x týdně je v pohodě, nebo je to p čovina? :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2015 9:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Klidně si dej.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2015 9:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pocitanie v kalorickych tabulkach ako ektomorf mozes nechat tak. Kaloricku matematiku prenechaj endomorfnym nestastnikom a uzi si, ze samozes poriadne nazrat. Ked sa nechystas na sutaz, tak si uzi jedlo
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majesty


PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2015 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

7x týdně aspoň
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bolgi


PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2015 10:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ak si bezne cviciaci clovek, zijuci bezny zivot, ktory chce mat len dobre vyzerajucu postavu, tak 2x tyzdenne pizza je uplne v pohode bez ohladu na to, ci si ektomorf, alebo endomorf, ci si v objeme, alebo v diete.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
beefcake1


PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2015 2:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok, super, tak díky ;)))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2015 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nauč se péct svojí. Těsto můžeš použít kupované a dávej si na ní svoje suroviny. Na rajčatovém protlaku, kvalitní šunce, nízkotučnější variantě sýru, tuňákovi, vejcích a dalších ingrediencích není nic špatného...
Samozřejmě, dá se taky udělat domácí celozrnné těsto.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2015 3:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Z osobní zkušenosti můžu říct, že v počátcích sem dělal tu chybu, že jsem dával přednost sacharidům před tuky. V objemu si klidně na to hod nivu :) (Ale zase všeho s mírou)
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olegor


PříspěvekZaslal: pá květen 08, 2015 10:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych to ani nehrotil s těma tučnýma sýrama :-)
I když jsem v dietě, dávám si nivu atd. - a poměrně často. Jde spíš o to udržet nějakej balanc, ke kterýmu ti navíc ještě pomůže, když občas "zahřešíš" (o to větší chuť stravu ostatní dny dodržovat).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wombat


PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2015 11:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trošku mimo téma, ale nemáte někdo zkušenosti s kynutím celozrnné žitné mouky? Asi blbost, aby se z toho podařilo udělat klasický těsto na pizzu (popř. neco, co se tomu blíží), co? Nahoru dávám rajčatový základ a suroviny dle chuti, ale pořád ještě ladím těsto. Tak kdyby měl někdo nějakej nápad, dejte vědět.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smik


PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2015 12:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Celozrná mouka ti nevykyne. Musíš to nakombinovat.
Já nevím úplně přesně, ale když žena peče tak dává tak 60-70% celozrné mouky a k tomu přidává myslím žitnou, ale ne celozrnou.
Mrkni na recepty, třeba na chleba. Já ty poměry přesně neznám, ale co vím tak z čistě celozrné mouky těsto neuděláš a rozpadne se to.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martys88


PříspěvekZaslal: út červen 16, 2015 5:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslim ze je zbytecne se furt ohlizet zda je to celozrne nebo obycejne bile testo ci pecivo.ono na te pizze je dost tuku i bilkovin takze si myslim ze se to dlouho travi uz tak.a vetsina lidi si dava pizzu vecer.tak proto se uklada do tuku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarka.sedlakova81


PříspěvekZaslal: út prosinec 08, 2015 4:14 pm    Předmět: Myslím, že ne Odpovědět s citátem

Myslím si, že pizza nemá v jídelníčku sportovce co dělat. Pokud se nejedná o nějakou zdravou speicálku. :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: út prosinec 08, 2015 4:14 pm    Předmět: Re: Myslím, že ne Odpovědět s citátem

sarka.sedlakova81 napsal:
Myslím si, že pizza nemá v jídelníčku sportovce co dělat. Pokud se nejedná o nějakou zdravou speicálku. :-)


vzpamatuj se prosím tě...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: út prosinec 08, 2015 4:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja tlacim pizzu 1-2x do mesice, chutna mi.. ale zase nejsem sportovec, tak by to nemelo vadit
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pizza v objemu Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: