Kudy dál po velký redukci



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kudy dál po velký redukci  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Kudy dál po velký redukci
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
petrseky


PříspěvekZaslal: pá červen 12, 2015 4:08 am    Předmět: Kudy dál po velký redukci Odpovědět s citátem

Ahoj,
mám za sebou boj s nadváhou, ze 125kg jsem na 75kg, 183cm. Teď řeším jak to udělat, aby mě nepřelomil letní vánek...
Šlo to dolů běháním za cca rok, na posilování sem kašlal, což byla chyba, vím...
Teda během toho roku sem měl asi 20 lekcí TRX (zdarma od zaměstnavatele). Jejich modifikaci z Lidlu sem si pořidil domů a houpu se na nich.
O co mi jde? Chci zesílit, nevypadat jak Keňan v přípravě na maraton, ani jako hromada svalů, ale jako průměrnej chlap.
Mám se pustit do boje se stroji a činkami, nebo stačí to TRX a nějaký to domácí cvičení?
A strava? Doplňky?
Jsem v tomto směru lama :-)
Nerad bych se mordoval doma x měsíců s tím, že to nikam nepovede, nebo platil ve fitku za to, co bych zvladl doma. Třeba. :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bbvka


PříspěvekZaslal: pá červen 12, 2015 6:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj,
skela prace!!! za rok jsi toho dokazal fakt moc.

Ted si najdi obcas chvili a zkus zacit procitat clanky tady na ronnie a v diskuzich.
typy treninku, jidelnicky, suplementace atd, je tady toho mraky.
Precti toho vic at si udelas takovy svuj obraz co a jak (ze zacatku se ti muze stat ze se ti to bude motat a nebudou ti nektery veci jasny, ale postupem casu jak budes cist si to nejak utridis.


pro zacatek mrkni treba sem:
https://forum.ronnie.cz/zacatecnik-trenink-t15199.html

http://kulturistika.ronnie.cz/zacatecnici

http://kulturistika.ronnie.cz/vyziva?s&strana=15
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá červen 12, 2015 7:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hodně hezký výsledek! Běhat bych nepřestával. TRX taky skvělá věc. Možná bych trx vytáhl někdy ven, třeba při běhání a zkusil na nějakém hřišti k trx přidat kliky na bradlech a shyby na hrazdě nadhmatem i podhmatem - takto máš zatížený hrudník, ramena, tricepsy, bicepsy a záda. Nohy - pokud Ti nejde o objem procvičíš při běhu (kopce, sprinty...však sám víš).
Pokud přidáš nějaké gumy, tak na hřišti (prakticky o jakýkoliv strom), procvičíš různým upažováním, předpažováním, zapažováním, extenzemi apod. ramena a paže ještě výrazněji.

Pokud Ti to bude málo, tak zaplatit nějakého slušného trenéra a první tři měsíce nějaké fullbody 2-3x týdně. Pak uvidíš sám.

Ještě jednou - skvělý výkon!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petrseky


PříspěvekZaslal: pá červen 12, 2015 10:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji moc za chválu, ale jak říkávám, jsem osel, že jsem to nechal dojít až tak daleko...
Fórem i články se pomalu prokousávám, ale je toho fakt hromada, snad ještě víc, než když sem četl a hledal info o hubnutí.
Jde mi o to vydat se teď tou nej cestou. Protože špatná cesta = ztracený čas. A ten si teď radši užívám se synkem :-)
Propojeni TRX a běhu je super věc, cvičit venku nabíjí.
O trenérovi sem taky uvažoval, ale jak píšu, nevím sám, kudy kam...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: pá červen 12, 2015 12:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Udělal jsi velký kus práce, muselo to být náročné. Byl jsem před pár lety v podobné situaci (pravda, nebylo to padesát kilo, ale jen asi třicet), začínal jsem obdobně, cvičením s vlastním tělem. Časem nejspíš budeš chtít začít chodit do posilovny, po dnešních zkušenostech bych asi nejspíš nešel sám do komerční, ale hledal bych spíš nějakou sportovní, kde trénují lidi, kteří tomu opravdu rozumí (jestli jsi z Prahy, tak samozřejmě Aréna, fajn mi připadá i železná koule, jestli ještě funguje, Petr Růžička dělá pěkné hýbací kurzy, atd.)

Taky mi tenkrát pomohlo, že jsem si zašel na fyzio, kde mě trochu zkoukli, disbalance, zkráceniny a podobně, a aspoň orientačně poradili, co s tím dělat.

P.s. Nemusíš se bát, že se z tebe za pár měsíců stane hora masa. :)
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: pá červen 12, 2015 1:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:


Taky mi tenkrát pomohlo, že jsem si zašel na fyzio, kde mě trochu zkoukli, disbalance, zkráceniny a podobně, a aspoň orientačně poradili, co s tím dělat.




Jinak moc pěkný úspěch, petrseky.
PS: Doplňky určitě nebudou momentálně potřeba.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petrseky


PříspěvekZaslal: po červen 15, 2015 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě jednou děkuji ;-)
Bohužel z Prahy nejsem, jsem z Jihlavy...

Nakonec sem se rozhodl zkusit pár lekcí s někým zkušenějším v posilovně.

Ve volných dnech si nechám cvičení s TRX, kde se snažím zdolat 40/40 + nějaké to běhání
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petrseky


PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2015 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim pánové, potřeboval bych trochu radu.
Jak píšu výše, chtěl sem nabrat něco svalů. Asi po měsíci sem si pochroumal obě nohy :-D Teda nejdřív jednu (sval při badmintobu) potom druhá (přeraženej palec, komickym zpusobem) Tak sem odložil běhání a zkusil fitko. Docela mě to chytlo! Cvičim 3x týdne celý tělo. Běhani sem skoro vypustil, prostě není čas.
Za 3 měsíce mám + 6-7kg, snad svalů. Ruce, kozy, ramena,zada, vsude je znat nárůst.
Co mě tedy trápí? Pupek. Tam sou cm stejný, ale stejná je i taková nechutná vlna co chce přepadnout přes pásek.
Měl sem to už pri nejnižší hmotnosti. Neroste, ani nemizi. Ale s.re me to. Vytahana kuze to asi neni, tuším pod tim špek.
Co s tim? Pohyb?
Nebo jidlo? Neco ubrat? Snažím se jíst vyváženě.
Díky moc za rady
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalistyl


PříspěvekZaslal: so říjen 31, 2015 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Koukám že nejen já má o hubnutí problém s pupkem... Jestli na něco přijdeš , budeš hodný když se podělíš
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: so říjen 31, 2015 8:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Může to být špatná genetika, málo testosteronu, atd...je to o dispozicích.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kudy dál po velký redukci
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: