OT balbi log


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - OT balbi log  Úvodní stránka -> Na smazání... -> OT balbi log
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mravenec1


PříspěvekZaslal: po srpen 24, 2015 6:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

padesátky klepou na dveře.... si to tam napálil.
radost číst..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: po srpen 24, 2015 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jakou technikou jezdíš ty tlaky s JČ ? 7x42kg jsem jezdil při maxku 130kg na bench. Vím, že ta neúměrnost je i u mě, ale tohle je snad ještě horší jak Grimley :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: po srpen 24, 2015 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja byl s technikou spokojen, ty 42kg jsem tam mel dnes poprve, ale byla sila a slo to pekne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
seeya


PříspěvekZaslal: po srpen 24, 2015 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sak ale to je na rovnej, nie na sikmej takze to celkom aj sedi
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: po srpen 24, 2015 7:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

seeya napsal:
sak ale to je na rovnej, nie na sikmej takze to celkom aj sedi


Když dal nedávno vydřených 95 kilo na bench? No nic, radši už mlčím, nebo se na mě zase snese vlna hejtu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mravenec1


PříspěvekZaslal: po srpen 24, 2015 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja dam to samé a na benč dam stovku 2x na jistotu
takyna rovný
neni to nepomer
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po srpen 24, 2015 8:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ked das styri serie so 40kami na rovnej po 15 opakovani v kazdej, daj vediet.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: po srpen 24, 2015 10:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diamond, nevidim na tom nic extra, sam musis vedet, ze nejake srovnavani, pomer bench-jc moc dohromady nejde, podle me jsou jc "jednodussi" nez bench, nehledal bych v tom nejakou vedu

Turakam, co bych z toho mel, 4x15x40kg ti prijde jako neco extra?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Turakam


PříspěvekZaslal: po srpen 24, 2015 10:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

balbi napsal:
Diamond, nevidim na tom nic extra, sam musis vedet, ze nejake srovnavani, pomer bench-jc moc dohromady nejde, podle me jsou jc "jednodussi" nez bench, nehledal bych v tom nejakou vedu

Turakam, co bych z toho mel, 4x15x40kg ti prijde jako neco extra?


Tak zatiaľ si dal 7 opakovaní v jednej sérii, a v čase, keď sa mi uvedené série podarili som nemal problém dať 12 opakovaní s 50kami alebo zopár opakovaní so 60kami, len tak na okraj, samozrejme plný rozsah, žiadne polotlaky.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: po srpen 24, 2015 10:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A v tomhle case by si predvedl neco obstojneho na mt ci drep, ze ty serie po 2-3 opakovani nic moc, heh
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: po srpen 24, 2015 10:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Úplně jsem asi nepochopil Turakamův komentář jak byl myšlenej nebo na koho (chápu, že teda na tebe Balbi). Ale nevím, proč bych nemohl srovnávat bench a tlaky s JČ na rovné. Zákonitě jsou prostě tlaky s JČ těžší než bench, takže buďto jseš nějaká hodně velká výjimka a nebo to prostě ojebáváš.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2015 9:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslel jsem to tak, ze to nemuzes srovnavat podle sebe, kazdy jsme v tom jinej, mne jdou jc lip jak bench, protoze se k tomu clovek lip srovnava, to je cele
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
seeya


PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2015 11:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nemusi to nutne ojebavat, pri jednoruckach si tie ruky naklopis tak ako ti to je prirodzene. Niektorym ludom proste moc bench nesedi..napriklad ja s mojim v sucastnosti dost tragikomickym benchom asi 3x100 spravim na sikmej 5x45 s JC .. tiez to vyzera na nepomer ale who cares, aj tak su to len drobne rozdiely. Na podivne vykony su tu iny borci heh ehm ehm
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Oddo


PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2015 11:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi jsem divnej, ale uplně nechápu, jak někdo, kdo má maxko na bench 100kg může jet rozpažky 10x27kg mě by teda skoro třicítky na rozpažky roztrhly jak hada
_________________
F*CK AVERAGE
https://www.facebook.com/ironwisdom1
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Draper


PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2015 11:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Oddo napsal:
Asi jsem divnej, ale uplně nechápu, jak někdo, kdo má maxko na bench 100kg může jet rozpažky 10x27kg mě by teda skoro třicítky na rozpažky roztrhly jak hada


Tak ony to budou spis takovy ty "tlako-rozpazky" , coz je casto k videni na videiich u Grznara. Pred lety jsem tuhle modifikovanou verzi rozpazek zarazoval celkem pravidelne a bralo to kozy uplne luxusne, lepe nez ciste rozpazky, kde musis pouzit lehci vahu.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - OT balbi log Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: