"Funkční" trénink - síla,rychlost,vytrvalost


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - "Funkční" trénink - síla,rychlost,vytrvalost  Úvodní stránka -> Trénink -> "Funkční" trénink - síla,rychlost,vytrvalost
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bangthegang


PříspěvekZaslal: po září 28, 2015 9:56 pm    Předmět: "Funkční" trénink - síla,rychlost,vytrvalost Odpovědět s citátem

Zdravím, chtěl bych opustit klasický kulturistický trénink a zařít trénovat trochu jinak. Líbí se mi něco z tréninku strongmanů, crossfitáku, fighterů.. nebo třeba styl jak trénujou hráči americkýho fotbalu. Nevím jak to pojmenovat, chtěl bych si vzít od každýho něco. Jde mi hlavně o to rozvíjet všechny aspekty na který jsem do ted kašlal - výbušnost, sílu, vytrvalost. Ale vubec nevím jak začít, netrénujete tu někdo podobně ? Asi bych složil trénink ve fitku z cviků jako BP, clean, press, dřep, prostě základní cviky. ale jak to všechno poskládat? Cviky,serie,op a tréninky v týdnu ? Rozdělit to třeba na tréninky na výbušnost, na tréninky na silovou vytrvalost a tak ? Vůbec netuším, nedaří se mi ani nikde na netu tohle moc najít, nevím jak to pojmenovat.. nechci třeba čistě strongman trénink, prostě od všech těch výše uvedených něco, takovej funkční trénink, snažil jsem se najít pod performance training ale to mi hledá jeden českej web dokola a to uplně ne e
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: út září 29, 2015 7:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je úplně jedno jak to složíš - hlavně, že tě to bude bavit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: út září 29, 2015 8:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

zadej si do vyhledavace jak si slozit vykonnostni trenink, melo by ti vybehnout, jak by to mohlo vypadat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PMKB5


PříspěvekZaslal: út září 29, 2015 8:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trénujeme podobně.
_________________
Pavel Macek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Balista


PříspěvekZaslal: út září 29, 2015 9:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nesouhlasím s DiamonD123em, že je jedno, jak to složíš.
Buď trénuje člověk, aby trénoval a zabavil se (nic proti tomu) anebo trénuje, aby měl výsledky.
Když se chceš pouštět do výkonnostního tréninku, snažil bych se, aby směřoval k nějakému cíli nebo výsledku.
Na začátku bych si stanovil konkrétní cíl (/cíle) a podle toho bych skládal konkrétní trénink.
[filozofická úvaha] Hlavně nehoň moc zajíců najednou, to pak většinou nechytíš žádného. [/filozofická úvaha]
_________________
Buď najdu cestu, nebo si udělám vlastní!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: út září 29, 2015 10:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Balista napsal:
Nesouhlasím s DiamonD123em, že je jedno, jak to složíš.
Buď trénuje člověk, aby trénoval a zabavil se (nic proti tomu) anebo trénuje, aby měl výsledky.
Když se chceš pouštět do výkonnostního tréninku, snažil bych se, aby směřoval k nějakému cíli nebo výsledku.
Na začátku bych si stanovil konkrétní cíl (/cíle) a podle toho bych skládal konkrétní trénink.
[filozofická úvaha] Hlavně nehoň moc zajíců najednou, to pak většinou nechytíš žádného. [/filozofická úvaha]


Tesat do železa. :)
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moocha


PříspěvekZaslal: út září 29, 2015 10:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Balista napsal:
Nesouhlasím s DiamonD123em, že je jedno, jak to složíš.
Buď trénuje člověk, aby trénoval a zabavil se (nic proti tomu) anebo trénuje, aby měl výsledky.
Když se chceš pouštět do výkonnostního tréninku, snažil bych se, aby směřoval k nějakému cíli nebo výsledku.
Na začátku bych si stanovil konkrétní cíl (/cíle) a podle toho bych skládal konkrétní trénink.
[filozofická úvaha] Hlavně nehoň moc zajíců najednou, to pak většinou nechytíš žádného. [/filozofická úvaha]


+1 :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PMKB5


PříspěvekZaslal: út září 29, 2015 2:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Balista napsal:
Nesouhlasím s DiamonD123em, že je jedno, jak to složíš.
Buď trénuje člověk, aby trénoval a zabavil se (nic proti tomu) anebo trénuje, aby měl výsledky.
Když se chceš pouštět do výkonnostního tréninku, snažil bych se, aby směřoval k nějakému cíli nebo výsledku.
Na začátku bych si stanovil konkrétní cíl (/cíle) a podle toho bych skládal konkrétní trénink.
[filozofická úvaha] Hlavně nehoň moc zajíců najednou, to pak většinou nechytíš žádného. [/filozofická úvaha]


+1, samozřejmě.
_________________
Pavel Macek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
člověk


PříspěvekZaslal: út září 29, 2015 3:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A já bych zase souhlasil s DiamonDem, ikdyž to je pravda, že to asi hodně individuální..
_________________
Můj log:
http://forum.ronnie.cz/clovek-log-t33609.html

Volná sestava:
http://www.youtube.com/watch?v=M9eTnVam068

18 let /// 180cm /// váha je parametr, který u mě nikdy nelze přesně určit :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
člověk


PříspěvekZaslal: út září 29, 2015 3:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A já bych zase souhlasil s DiamonDem, ikdyž je pravda, že to asi hodně individuální..
_________________
Můj log:
http://forum.ronnie.cz/clovek-log-t33609.html

Volná sestava:
http://www.youtube.com/watch?v=M9eTnVam068

18 let /// 180cm /// váha je parametr, který u mě nikdy nelze přesně určit :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: út září 29, 2015 3:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cvičit pro radost a s výsledky se nevylučuje.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: út září 29, 2015 5:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Cvičit pro radost a s výsledky se nevylučuje.


To ne, ale ono i ten program může být zábavnej Jinak bych doporučoval hledat mimo ČR, těch lidí co tímhle způsobem trénují je dost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: út září 29, 2015 5:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

člověk napsal:
A já bych zase souhlasil s DiamonDem, ikdyž je pravda, že to asi hodně individuální..


Vzhledem k tomu, že bangthegang nepsal nic o tom, že by chtěl dosáhnout toho či onoho
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Balista


PříspěvekZaslal: st září 30, 2015 8:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DiamonD123 napsal:
Vzhledem k tomu, že bangthegang nepsal nic o tom, že by chtěl dosáhnout toho či onoho

Podle mě psal
Bangthegang napsal:
Jde mi hlavně o to rozvíjet všechny aspekty na který jsem do ted kašlal - výbušnost, sílu, vytrvalost.


Deadlift napsal:
Cvičit pro radost a s výsledky se nevylučuje.

V podstatě souhlasím ( s tím, že ale není výsledek jako výsledek ).
I trénink nastavený pro dosažení konkrétního cíle samozřejmě může člověka bavit. Svoje tréninky miluju a přitom trénuju podle plánu a ne stylem "tak co si odjedu dneska"
_________________
Buď najdu cestu, nebo si udělám vlastní!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: st září 30, 2015 11:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ze startu bych to zalozil na zakladnich cvicich u kterych se soustredis na natrenovani objemu, k tomu cviky s vlastni vahou opr+ zavazi shyby, kliky na bradlech, do toho muzes zacit pomalu pilovat premisteni, vyrazy popr. Trhy, v lehci dny zarad veslo/beh/kolo, na zacatku treninku po rozcvicce zaradit nekake swingy, tgu

Takhle sem to delal ja, jsou na to i pekne jednoduche programy napr. Easy strength, trenink sam o sobe neni vubec narocny, bavi a dokazes k tomu pridat to veslo/beh a nejake srandy s ktb
_________________
Happiness comes from lifting weights overhead.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - "Funkční" trénink - síla,rychlost,vytrvalost Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: