Kolo


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kolo  Úvodní stránka -> Trénink -> Kolo
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2015 12:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Merim 198cm a mam nejakych 120kg cca, dnes jsem byl u prodejce kol, videl me jet na crossway 500 velikost 58 a hned rikal, ze to chce vetsi, plus u MTB mi doporucoval 23, jinak u toho attention zvazuju verzi SL, neni to extreme drazsi, ale ma to lepsi vidlici podstatne a lepsi naboje a kliky
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2015 1:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem se projel na Cube attention 29 SL velikost 23 a nemel jsem nad cim premyslet, v patek si pro nej jdu :)
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2015 12:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Potrebujem kupit bike, na obdobie do juna, ako dopravny prostriedok na kratsie a stredne trasy (do skoly to mam vzdusnou trasou menej ako 2 mile) po Manchestri. Tak hadam, ze na take prevazanie sa nepotrebujem nic specialne (ci?), nakoniec bike aj tak predam/darujem/vyhodim Inymi slovami nechcem nii extra, za maly peniaz, avsak pre velkeho (rozumej vysokeho) chlapca, t.j. mna. Kupa z druhej ruky.
No a kedze sa do bicykloteorie nerozumiem, ak by sa niekomu chcelo na to mrknut, do coho napr. z tohto by ste sli?

https://www.gumtree.com/p/bicycles/raleigh-mountain-bike-./1136995187

http://www.preloved.co.uk/adverts/show/113462067/raleigh-pioneer-160-mens.html (tento je za 90, co uz je cca moj strop, co som ochotny zaplatit)

https://www.gumtree.com/p/bicycles/mountain-bike-/1136974404

https://www.gumtree.com/p/bicycles/mountain-bike/1136929338 - tento sa mi pozdava, bude aj pre nas prerostlych...EDIT: Bike je vo WARRINGTONE

https://www.gumtree.com/p/bicycles/men-s-26-inch-wheel-claud-butler-bike.-quite-a-big-frame.-silver./1136369124 - taky tak, len drahsi...
https://www.gumtree.com/p/bicycles/shimano-dynamix-bike-good-working-order-city-centre-/1137007183


Aspon som si tu ulozil linky, ked uz nic ine
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2015 2:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No je to vrak za vrakem, ale to asi víš.

Pokud ty dvě majle nejezdíš lesem po šutrch, tak doporučuji ten druhý odkaz. Kolo 28 palců obvod pláště, úzký. Neodpruženou přední vidlici (levné jsou pro zlost a to už je lepší celopevné kolo).

Prostě ideál by bylo něco jako byl dříve favorit. Tj. nehledej horská kola. Ta do města nepatří.
Dnes se tomu co ty hledáš říká trekkové kolo nebo crossové kolo. Nebo úplně city kolo bez převodů-pokud tam není extra převýšení. Čím jednodušší a méně dílů k servisování, tím lépe.

Já shánět kolo do města, tak beru single speed s torpedem a přední brzdou. Odpadá mnoho seřizování, péče o bovdeny. Jednou za čas promažeš řetěz a dofoukneš kola a je vystaráno:o)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2015 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dik za rady. Zial horskych je vacsina : ( Aj teraz idem nieco obzriet, ale 18 inch frame, no neviem....

Dalsia vec je, ze tatose sa parkuju pred vchodom do internatu, kde nie je ziadna strieska, takze tam statocne moknu ked prsi. Ale aj tak mi to pride lepsie ako MHD.
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2015 3:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Špatné mi nepřijde ani to poslední a první a třetí. Jde primárně o stav ... a u tebe asi i o velikost, ten poslední je 20 palců, ty další 19 a 18,5.

Fakt je ten, že pro to co píšeš je city-bike asi nej volba.

Jo, a jen taková zbytečná poznámka, ale co ..... když je vlhko nebo dokonce mokro, tak na kole nic moc. Ale na kole BEZ blatníků .....
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2015 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No prave 90 percent inzeratov je bezblatnikovych. Skoncim
ako Sverak v Obecne skole.Neviem preco, v takom uprsanom
kraji....

Ale ide to jak teple rozky, dnes mi uz 2 vyfukli pred nosom.

Napr. teraz pribudol tento city bike, drahsi, ale blatniky ma :)

https://www.gumtree.com/p/bicycles/classic-city-bike-male-28-wheels-mint-condition/1133542642
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2015 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak zase na horáky se prodávají takové plastové nastrkávací za pár šupů .... aspoň u nás, jak je to v Anglii netuším:-)
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2015 10:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kup si hipsterskou skladacku a nech si narust bradu:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: so říjen 10, 2015 10:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V decathlonu prodavaji za 90 liber obstojne kolo

Spolubydlovi ukradli mesic zpet kolo za 600 liber jak sme byli spolu ve fitku, ja mam to samy a stalo hned vedle, tak bacha na to
_________________
Happiness comes from lifting weights overhead.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: so říjen 10, 2015 1:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zajtra idem obhliadnut ten na odkaze, co som postoval naposledy, aj ked 130 pounds som za to vyvalit nechcel. Uvidim...

kubaz: Jasne, prave som si kupil U lock. Aj ked ratam, ze ten tvoj kamarat to mal tiez na zamku. Tak snad moj bike nebude pre nikoho tak zaujimavy, druhy kupovat nebudem...

reno: alebo si necham narast este dlhsiu bradu a budem lietat na koberci, zapadol by som do tohto prostredia...
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kolo Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: