Potreninkovy napoj



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Potreninkovy napoj  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Potreninkovy napoj
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Italský hřebec


PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2015 10:23 am    Předmět: Potreninkovy napoj Odpovědět s citátem

Jo zase dokola stejny tema :)

Cimdal casteji tedka ctu ze je dobre zaradit do potreninkoveho napoje kasein. Jak je tedy idealni ho poskladat? Rekneme ze mam syrovatkovy izolat, syrovatkovy hydrolyzat a micelarni kasein. Doted jsem daval jako potreninkovy napoj 20g hydro + 20g iso. Ma smysl tam jeste nejak mixnout ten kasein a pripadne jak to poskladat? Dalsich 20g uz mi prijde prilis velka porce dohromady.

Diky za odpovedi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Moocha


PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2015 11:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hydro + olomoucké tvarůžky + slunečnicový olej = největší anabolizmus a zvýšená sekrece růstového hormonu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reality


PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2015 12:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PROM-In by měl raději udělat hydrolyzát, kde napíše zákazníkům otevřeně stupeň hydrolýzy (nebo už někde oficiálně napsali, že to je DH5?), než aby tlačil micelární kasein po tréninku. To že to slýcháš čím dál častěji, odpovídá jejich reklamní propagaci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Italský hřebec


PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2015 12:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cetl jsem to i v knize o vyzive od americkych autoru, to asi nebude kvuli PROMinu. Ackoliv uznavam ze mnohe jine zminky s tim muzou mit souvislost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Reality


PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2015 12:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já myslím taky, ale ztotožňuju se s tímto:

citace:
V potréninkové době je více než nevhodné konzumovat vícesložkové proteiny, které obsahují kaseináty a podobné pomalé bílkoviny.


http://kulturistika.ronnie.cz/c-7511-potreninkovy-napoj.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Potreninkovy napoj
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: