Technika?


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Technika?  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Technika?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MarekKoukal
Anonymní


PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2015 7:37 am    Předmět: Technika? Odpovědět s citátem

Dobrý den, doufám, že mi zde někdo poradí. Je správně, když při 190 cm mám 90 kg? Moc si nevím rady, jestli mám posilovat i na úkor správné techniky. Nejsem moc manuálně zručný a s technikou nejsme kamarádi. Navíc mi to moc nejde a dělám to už přes rok.

Dá se dosáhnout pěkné postavy i bez suplementů a jakýchkoli doplňků?
nahoru
Mravenec1


PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2015 7:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli seš normálně jak se řiká smrtelník, tak to je normální na tuhle výšku. Ale můžeš mít těžký kosti, víc svalů a pak bys vypadal jako podviživenej, nebo naopak spousta tuku a byl by jsi tlustej.

Doplňky nepotřebuješ, jestli jsi kondiční cvičenec jako já, tak na co :)

Na techniku si za nějáký peníze zaplať trenéra, ať s tebou projde základní cviky a ať ti zpevní střed těla jestli máš slabý a naučí tě správně dýchat při cvicích. Je lepší vyhodit pár stovek za tohle, než to dělat blbě od začátku (jako já třeba).

Nebo jdi vlastní cestou bez trenéra a bez vědomostí a cvič a uč se postupně sám.

* Když narazíš na dobrýo trenéra tak uděláš nejlíp. Ten tě to naučí, uvidí, kde máš zkrácený nebo ochablý svaly a ty ti nejdřív posílí a zatim ti třeba dá dosedy na lavičku a postupně úplný plnohodnotný dřep.
Tréner se 14cti denním kurzem ti pude asi po penězích, nechá tě dřepovat a je mu jedno, že to děláš blbě..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Balista


PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2015 8:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mravenec1 napsal:
Ale můžeš mít těžký kosti..

Povedztě mi, sůdruh, kolik si představuješ, že váží v průměru kostra dospělého člověka a jaký je podle tebe rozdíl v hmotnosti kostry u dvou lidí, kteří mají oba 190cm/90kg a jeden z nich bude mít "lehké kosti" a druhý "těžké kosti"?
_________________
Buď najdu cestu, nebo si udělám vlastní!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarekKoukal
Anonymní


PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2015 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak mám postupovat, když nezvládnu ani jeden shyb a nemám u sebe nikoho, kdo by mi s nimi pomohl?
nahoru
Tom3


PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2015 5:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

negativni opakovani, nebo si podloz nohy vzadu stolickou.. nebo si pomoz gumou
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mravenec1


PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2015 5:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MarekKoukal napsal:
Jak mám postupovat, když nezvládnu ani jeden shyb a nemám u sebe nikoho, kdo by mi s nimi pomohl?

hele já to dělal tak, že jsem vyskočil nahoru a brzdil negativní fázy a postupem času jsem se dobelhal k prvnímu shybu, pak jsem zacal dělat nadhmatem, hubl jsem, sílil a šlo to...

kamarád - trenér zas aplikuje na svoje klienty gumové expandery..jsou různě silny, zaděláš ji nahoře na hrazdě, vlezeš do ni chodidly a shybuješ... ve spodní fázy tě to ulehčí tim, že tě to odpruží nahoru... samozřejmě to ulehčí, takle se lidi u něho učej shyby.. né každej, někomu dá nejdřív kladku, protože neuměj správně zafikovat ramena dolu a vyvěšují je, tak nejdřív jim dá kladku na nějákou dobu - klasickej postup.. hodně jsem zavrhoval kladky , ale kdyz mi to vysvětlitl tak jsem po nějáké době pochopil, že má pravdu a prostě nemůžeš chtít po začátečníkovi aby se přitahoval, když neumí pracovat s těmi rameny, že je stáhne a pak teprve se přitahuje...

nebo si dej pod nohy něco a dopomáhej si, že odlehčíš svou tělesnou váhu...
hele na to příjdeš sám, já jsem celkem hloupej ve všem a taky sem začínal úplně sám, bez rad nějákého člověka a hned první věc mě napadla negativni faze bržděné a nebo židle, lavice pod nohy... přemýšlej hele....

to je jak kdyz se zetpas co mam delat kdyz neudelam drep na jedny noze... no tak proste se budeš přidržovat něčeho abys odlehčil svou váhu a postupně uděláš dřep na jedné noze se svou vahou... je to logicky hele
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xakrurychle


PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2015 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já zrovna na ty expandery koukám a jsou pekelně drahý
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Irminsul


PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2015 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

xakrurychle napsal:
já zrovna na ty expandery koukám a jsou pekelně drahý

Nekoukej na české "zloděje" a koukni na zahraniční obchody.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xakrurychle


PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2015 7:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak mi to hoď do sz...já zatím hledal jen na čr a aliexpressu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Irminsul


PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2015 7:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

xakrurychle napsal:
tak mi to hoď do sz...já zatím hledal jen na čr a aliexpressu

Máš to tam.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mravenec1


PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2015 7:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dyť je to za 2 stovky panebože
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mravenec1


PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2015 7:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2015 7:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

určitě doporučuju na začátek někoho kdo ti pomůže a vysvětli co a jak a určitě necvičit na úkor techniky... já cvičil od začátku sám a ani po 2 letech se nezbavil hromady technických chyb co jsem si zavinil tím, že jsem začínal sám a tahal to kdoví čím... pokud neznáš někoho kdo by ti pomohl bezplatně, tak si najdi nějakýho dobrýho trenéra, určitě se to vyplatí nauč se minimálně techniku na dřep, mrtvolu a bench
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xakrurychle


PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2015 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak tady i docela jo, dík za stránky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krokodyll


PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2015 8:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Balista napsal:
Mravenec1 napsal:
Ale můžeš mít těžký kosti..

Povedztě mi, sůdruh, kolik si představuješ, že váží v průměru kostra dospělého člověka a jaký je podle tebe rozdíl v hmotnosti kostry u dvou lidí, kteří mají oba 190cm/90kg a jeden z nich bude mít "lehké kosti" a druhý "těžké kosti"?


Ja myslim, ze rozdil v kostre byt muze, clovek to uvidi treba na predlokti, lytkach. Proste nekdo ma mohutnejsi ty kosti a je to na urcitych mistech videt, nekdo ma proste "subtilnejsi" postavu. Asi to nebude rozdil v radu desitek kil, ale proste na te postave to muze byt znat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Technika? Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: