VITAMÍNY, MINERÁLY A KLOUBNÍ VÝŽIVA


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - VITAMÍNY, MINERÁLY A KLOUBNÍ VÝŽIVA  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> VITAMÍNY, MINERÁLY A KLOUBNÍ VÝŽIVA
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tom3


PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2015 1:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kup jakykoliv b komplex a k tomu zvlast horcik, zinek (ne oxidy) a vit. C
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mmariner


PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2015 1:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Narazil jsm na zajímavej článek, nevim jestli se to tu neprobíralo už. Když tak se omlouvám...
Ale zajímalo by mě co na to říkáte;)

Udajně užívání vitaminových doplňků je úplně k ničemu, dokonce to škodí a prej je na to desítky studií amerických vědeckých univerzit, nebo tak nějak :DD

Aha tak nemohu vložit odkaz ;) dejte do googlu - vitaminove-doplnky-mohou-nadelat-vic-skody-nez-uzitku

Je to web vtm.e15. cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pr!nc


PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2015 2:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Problém bych viděl v předávkovávání se vitaminy rozpustnými v tucích a některými stopovými prvky jako zinek, kdy pak může být ovlivněno vstřebání železa nebo mědi.
Třeba excesivni příjem syntetického vitamínu A u kuřáků ještě více zvyšuje riziko vzniku rakoviny plic. Podobně by se doplňkam stravy s vysokým obsahem acka měly vyhnout těhotné ženy, protože vitamín A ve vysokých dávkách je teratogen.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toupa


PříspěvekZaslal: po leden 04, 2016 10:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,

může se prosím někdo vyjádřit k mým vitamínům? Mám 80kg+, cvičím rok, jsem v objemu, sním 3k + kcal a snažím se vejít do 2g/kg bílkovin (tj i s rostlinými).

- Vit C - tu tabletu si rozdělím za ten den na 2x až 3x.
obchod.ronnie.cz/s-3258-echinacea-300-mg-c-bez-propolis-zn.html

- Mulťák - Je něco, co mu chybí? Přiznám se, že mě tady dost ovlivnila příznivá cena. Dávám 1/2 tablety po snídani, 1/2 po prvním potréningovém jídle nebo po obědě.
obchod.ronnie.cz/s-289-multivitamin-ultra-4.html

- Trávící enzymy od fair power - jednu tabletu po snídani.

- Kloubní výživa- po zranění kotníku jsem na doporučení lékaře bral teď půl roku kamzíka. Je to ok? Cenově je pro mě přijatelný. Dávám 1 tabletu po tréningu.

Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: út leden 05, 2016 3:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mohl by mě někdo nasměrovat, jaký Omega3 doplněk má nejlepší poměr cena/výkon?
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martys88


PříspěvekZaslal: ne leden 10, 2016 8:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
Mohl by mě někdo nasměrovat, jaký Omega3 doplněk má nejlepší poměr cena/výkon?
Lneny olej za studena lisovany a kdyz ho budes kupovat,ujisti se ze ho maj v lednici.jinak je znehodnoceny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: ne leden 10, 2016 8:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Martys88 napsal:
Magumi napsal:
Mohl by mě někdo nasměrovat, jaký Omega3 doplněk má nejlepší poměr cena/výkon?
Lneny olej za studena lisovany a kdyz ho budes kupovat,ujisti se ze ho maj v lednici.jinak je znehodnoceny

Pokud lněný olej tak objednat někde kde ho ihned po lisování odesílají nebo si ujistit v obchodě kdy byl lisován, protože i v lednici vydrží třeba jen měsíc a pak zežlukne..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Endo


PříspěvekZaslal: út únor 23, 2016 9:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím vás.
Mal by som otázku ohľadom kĺbovej výživy Alavis. Zaujíma ma, či ju niekto skúšal užívať, nie v spojitosti s "bežnými" zraneniami ako sú bolesti ramien, kolien, atď., ale napríklad pri problémoch s platničkami (v mojom prípade zúžená štrbina medzi L5-S1). Ak áno, aký bol efekt? Resp. čo poviete, môže Alavis pomôcť aj pri takomto probléme?

PS: Lekárov som si už pochodil viac než dosť a žiadny mi neponúkol efektívne riešenie.

Vďaka.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: st únor 24, 2016 7:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ako tu pisu viaceri, klbova vyziva je prevencia, nie liek treba najst pricinu bolesti
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Endo


PříspěvekZaslal: st únor 24, 2016 9:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Petey napsal:
ako tu pisu viaceri, klbova vyziva je prevencia, nie liek treba najst pricinu bolesti


To je mi jasne. Ako som písal, príčina bolesti je jasná. Posunutá platnička. Príčina posunutia je už iná vec. Žiaden lekár mi nedal presnú odpoveď. Jedná z možností je preťaženie danej oblasti; resp. vraj aj to, že mám "ploché" nohy je istá predispozícia na náchylnosť zranenia chrbtice.
Operácia by pomohla. Ale... poisťovňa to neprepláca a v mojom ešte mladom veku by som tam ani nerád išiel.
Dosť mi pomohlo spevnenie stredu tela. No stále to nieje ono a občas sa bolesti vracajú. Vždy v období keď to bolí tak uvažujem čo by mohlo pomôcť, preto aj táto otázka, či niekto nemá podobnú skúsenosť.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Endo


PříspěvekZaslal: po březen 14, 2016 6:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím vás. Náhodou niekto nejaký tip na poriadny multivitamín? Okrem Nexgenu. Díík
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: po březen 14, 2016 9:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hey hey hey, zkus od firmy Universal 44 sáčků. Nebo možná není špatný od MP s tím Arnoldem, pokud je tedy ještě dostupný.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kupony


PříspěvekZaslal: út květen 03, 2016 9:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Aky kolagen by ste odporucili. Pomer cena/vykon. Niekde som cital, ze niekto spominal kolagen za 150czk/kg ale neviem ani co to bolo.

Ked douzivam glucagon a chondrosulf800 co mi predpisal ortoped (a ktore mi nijako nepomohli a su dost drahe)... tak by som rad presiel na alavis, vit C + kolagen.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TheGhost


PříspěvekZaslal: ne červen 19, 2016 4:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahojte, chtěl bych doporučit něaký mulťák např. jako je nextgen pro. Cvičím 3 roky a do teď jsem nic nebral.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: ne červen 19, 2016 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Měl jsem ten Olimp Gold Vitamin, který má asi i o něco lepší složení než reflex a zdá se být i levnejší v přepočtu na množství. Bohužel těch tabletek tam sice je 60, ale půlka je ta antioxidační složka a druhá zas vitaminy a mineraly, takže dáš 500 za 30 dávek. A to už i ten reflex pak vyjde levneji (mam pocit).

Celkově mi příjde, že momentalni nabidka multivitaminu a mineralu na trhu je dost tragicka, protoze drtiva vetsina je ve forme oxidu a pak vim jen o tehto dvou, které jsou ve forme chelatu.
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
V 52 Vita Complex Forte | Extrifit
Oblíbený produkt s vitamíny, minerály a dalšími látkami.
409 Kč
Multivitamin Fair Power ® | Survival
Přípravek s vitamíny a minerály s dokonale vyváženým složením.
299 Kč
Nexgen Pro Multivitamin + Digestive Enzymes | Reflex Nutrition
Prémiový all-in-one multivitamín a multiminerál s trávicími enzymy.
599 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - VITAMÍNY, MINERÁLY A KLOUBNÍ VÝŽIVA Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: