Nemůžu přibrat?!?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Nemůžu přibrat?!?  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Nemůžu přibrat?!?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bara


PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 8:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

madball napsal:
kubaalt napsal:
Ja si taky myslim, po rohlikach se hodne přibírá nebo ne?...


Pokud ti vločky nevadí, tak dávej vločky a klidně si to střídej s pečivem. Já vločky nemůžu ani vidět. Dával jsem jim celkem dlouho šanci, zkoušel různý způsoby, různý značky, ale potom, co už se mi u nich tak navalovalo a po několikáté jsem je spláchl do záchodu jsem na ně zanevřel.
Prostě si to udělej pestrý, abys se na jídlo vždycky těšil a dostal do sebe dost živin a nebyla to zas nějaká extra zhovadilost.
A jak píše Bara, tak na výkon v tréninku má hodně vliv strava z předchozího dne. V den tréninku už toho moc nenaženeš, ale to neznamená, že na to můžeš kašlat.

Tak nějak jsem to myslel
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
madball


PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bara napsal:
madball napsal:
kubaz napsal:
z rohliku nepriberes, snidane 200g vlocek, obed a vecere po sacku ryze a bude to tam


Kubaz, proč by se nedalo z rohlíků přibrat? V šesti rohlíkách máš víc sachrů, než v 200g vloček.

Kubaz mluví o kvalitě přibírání,což přejídání se rohlíky asi nebude.


Tohoto příspěvku jsem si nějak nevšiml.
Pochopil jsem, o co se kubaz snaží. Ale reagoval jsem jen a pouze na to, že se z rohlíků nedá přibrat, což pravda není.
A také si nemyslím, že je vhodné doporučovat 72kg klukovi 200g vloček na snídani, když tahle porce pomalu obsahuje ddd vlákniny.
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaalt


PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 9:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ddd vlakniny? co to je prosimte? :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

doporučená denní dávka
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Insano41


PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2013 7:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

madball napsal:

A také si nemyslím, že je vhodné doporučovat 72kg klukovi 200g vloček na snídani, když tahle porce pomalu obsahuje ddd vlákniny.

tak to zálží taky na značce vloček, já třeba žeru vločky Navary, který maj ve 100g jen 1.3g vlákniny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
micus6
Poník


PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2013 7:48 am    Předmět: sorry,male to jsi hovno ektomorf:-) Odpovědět s citátem

matezz06 napsal:
hodim sem taky svojí zkušenost ektomorfa :D výška-179cm ... srpen 12 -> 67kg ; leden 13 -74

ovoce a zeleninu doplňuju tak nějak pravidelně k jídlům - převážně teda banány
po cvičení gainer (70-80g) a po fotbal. tréninku hroznovej cukr (šetřílek-nechci si dávat zas gainer) :D

nejde to nějak extra rychle, ale když sem začal v tom srpnu, tak sem nedoufal ani v tohle :) (a to sem měl navíc přes měsíc přestávku, během který sem shodil první 3 kg, co sem nabral), jinak si teda myslim, že mám v jídelníčku málo tuků, ale zatim přibírám, takže to neřešim, stejně tak to jde bez nějakýho proteinu

myslim, že kupováním dalších suplementů se to u tebe nezlepší, musíš začít víc žrát (názor laika)

edit: a to nechodim ani do posilky, cvičim jen s volnýma váhama doma ;)


To jsi hovno ektomorf, to jsi ektomorfa jen namlouvas:P
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ntz


PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2013 8:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

je docela zajimave, ze se tady nikdo nezeptal, jak a co teda cvicis ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matezz06


PříspěvekZaslal: pá leden 11, 2013 11:25 pm    Předmět: Re: sorry,male to jsi hovno ektomorf:-) Odpovědět s citátem

micus6 napsal:
matezz06 napsal:
hodim sem taky svojí zkušenost ektomorfa :D výška-179cm ... srpen 12 -> 67kg ; leden 13 -74

ovoce a zeleninu doplňuju tak nějak pravidelně k jídlům - převážně teda banány
po cvičení gainer (70-80g) a po fotbal. tréninku hroznovej cukr (šetřílek-nechci si dávat zas gainer) :D

nejde to nějak extra rychle, ale když sem začal v tom srpnu, tak sem nedoufal ani v tohle :) (a to sem měl navíc přes měsíc přestávku, během který sem shodil první 3 kg, co sem nabral), jinak si teda myslim, že mám v jídelníčku málo tuků, ale zatim přibírám, takže to neřešim, stejně tak to jde bez nějakýho proteinu

myslim, že kupováním dalších suplementů se to u tebe nezlepší, musíš začít víc žrát (názor laika)

edit: a to nechodim ani do posilky, cvičim jen s volnýma váhama doma ;)


To jsi hovno ektomorf, to jsi ektomorfa jen namlouvas:P


tak do konce toho léta, než jsem začal cvičit, tak mě na fotbale brali jako příklad reklamy na hlad :D a 67/179 je podle mě případ ektomorfa - schválně se můžeš kouknout na fotku ze srpna s těma 67 kg, kdy jsem si řekl, že začnu cvičit, sám se divim, že to jde tak nahoru, ikdyž je pravda, že dodržovat to žrádlo je strašná pakárna :D

co myslíte, je to případ ektomorfa? ---> http://postimage.org/image/3y4x3usdn/ (omlouvám se za kvalitu, lepší neni :D)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
micus6
Poník


PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 12:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nic moc nerikajici foto...jen nejaky vychrtlík:-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bomberguy


PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 12:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Matezz06: už jen z těch údajů které jsi napsal, ektomorf nejsi. Na tomhle fóru se považuje za ektomorfa velice mnoho lidí. skutečných ektomorfů, jako jsem byl já, sem tu moc nenašel. Pro tvoji informaci, začínal jsem na 184 cm a 60 kg. (při tvé výšce bych měl nějakých 55-57 kg) + jako pravý ektomorf by si ze začátku přibíral velký prd.

Kubaalt - pokud místo jídelníčku vypíšeš svoji suplementaci, tak trochu tu většina z nás tuší kde ten problém bude. Začni víc jíst..
_________________
Ektomorf, 184 cm
Log - http://forum.ronnie.cz/bomberguy-t28358.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matezz06


PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 8:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vychrtlík, jo to odpovídalo :D ale tak, jestli typ ektomorfa nejsem, tak tim líp pro mě ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ektomor


PříspěvekZaslal: čt listopad 26, 2015 5:16 pm    Předmět: Transplantace střevní mikroflóry Odpovědět s citátem

O tom, jestli člověk může nebo nemůže dobře přibrat rozhoduje z 90 procent složení střevní mikroflóry. Existuje metoda transplantace střevní mikroflóry, která pomůže přibrat velmi snadno. Zvláště, pokud máte vhodného dárce. Já jsem ji podostoupil vloni v dubnu a přes to, že jsem ektomorf, původně vážící 60 kilo na 190 cm v současnosti vážím 82 kilo, při naprosto stejné stravě a tréningu, který jsem dodržoval v předchozích letech. Za 19 měsíců se moje tělo proměnilo k nepoznání. Pouhá změna ve složení střevní mikroflóry mi konečně pomohla přibrat.


Naposledy upravil Ektomor dne čt listopad 26, 2015 5:21 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: čt listopad 26, 2015 5:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coder


PříspěvekZaslal: čt listopad 26, 2015 5:22 pm    Předmět: Re: Transplantace střevní mikroflóry Odpovědět s citátem

Ektomor napsal:
O tom, jestli člověk může nebo nemůže dobře přibrat rozhoduje z 90 procent složení střevní mikroflóry. Existuje metoda transplantace střevní mikroflóry, která pomůže přibrat velmi snadno. Zvláště, pokud máte vhodného dárce. Já jsem ji podostoupil vloni v dubnu a přes to, že jsem ektomorf, původně vážící 60 kilo na 190 cm v současnosti vážím 82 kilo, při naprosto stejné stravě a tréningu, který jsem dodržoval v předchozích letech. Za 19 měsíců se moje tělo proměnilo k nepoznání. Pouhá změna ve složení střevní mikroflóry mi konečně pomohla přibrat.
takze teoreticky kdyz sezeru hovno sveho nabouchaneho kamarada budu za chvili stejne nabouchanej jako on
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mravenec1


PříspěvekZaslal: čt listopad 26, 2015 6:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diamond zachvili bude v bazaru suplacu prodavat 4fitness balicky
zejo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Nemůžu přibrat?!? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: