Posilovna brno


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Posilovna brno  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Posilovna brno
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ygg


PříspěvekZaslal: út březen 24, 2015 8:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

johndelamax napsal:
haha, bavím se :-D Draper a ty jsi ten osobní trenér v BG, když o něm píšeš jako o "našem" fitku?


Ne, Draper je součást inventáře
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út březen 24, 2015 9:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
johndelamax napsal:
haha, bavím se :-D Draper a ty jsi ten osobní trenér v BG, když o něm píšeš jako o "našem" fitku?


Ne, Draper je součást inventáře


Presne tak :D .
Myslim, ze tam nikdo krome personalu nestravil v souctu vic hodin a nevypotil tolik potu nez ja, je to pro me druhy domov a i kdyz to fitko teda moje neni, dobre, tak na nej ale od nikoho plivat jedy nenecham. Ze ma mnoho svych chyb , to uznavam a v tom jsem objektivni , ale miluju ty kritiky, co tam byly jednou v zivote a hned odsuzuji. Ostatne pred 2 lety byla v ramci jednoho brnenskeho radia anketa o nejoblibenejsi posilovnu v Brne a hadejte kdo vyhral
A jak jsem psal vyse, cim min vas tam bude opruzovat, tim lip
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RaptorMira


PříspěvekZaslal: út březen 24, 2015 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
ygg napsal:
johndelamax napsal:
haha, bavím se :-D Draper a ty jsi ten osobní trenér v BG, když o něm píšeš jako o "našem" fitku?


Ne, Draper je součást inventáře


Presne tak :D .
Myslim, ze tam nikdo krome personalu nestravil v souctu vic hodin a nevypotil tolik potu nez ja, je to pro me druhy domov a i kdyz to fitko teda moje neni, dobre, tak na nej ale od nikoho plivat jedy nenecham. Ze ma mnoho svych chyb , to uznavam a v tom jsem objektivni , ale miluju ty kritiky, co tam byly jednou v zivote a hned odsuzuji. Ostatne pred 2 lety byla v ramci jednoho brnenskeho radia anketa o nejoblibenejsi posilovnu v Brne a hadejte kdo vyhral
A jak jsem psal vyse, cim min vas tam bude opruzovat, tim lip


což dokazuje, že tamní cvičenci navíc poslouchají jen jedno divné rádio...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kavarník


PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2015 11:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nova posilovna je na Běhounské 22 (City Gym)Je velká a úplně nová.Zkusil jsem a není to vůbec špatný:)Múzu doporučit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2015 2:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kavarník napsal:
Nova posilovna je na Běhounské 22 (City Gym)Je velká a úplně nová.Zkusil jsem a není to vůbec špatný:)Múzu doporučit.


škoda, že člověk autem zaplatí o 40 korun navíc minimálně... že je Grun v pohodě je známá věc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
to je on


PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2015 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kavarník


PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2015 12:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To není tak úplne pravda,když zaparkuješ v parkovacím dome na Moraváku a na recepci v city gymu si necháš dát razitko na park.lístek.Tak pak platíš v garažích půlku běžné ceny.Hodka tuším 15 kč a s tím se dá vyrovnat:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2015 8:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nedokazu z parkovaciho domu dojit do fitka, odcvicit, osprchovat se a vratit se za hodinu.
Ale v pohode, je to pro jiny druh klientu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pitro


PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2015 7:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar,

vie niekto poradit ako je to s Big One Fitness Club na Benesovej ? Mam to z prace par minut ale vo virtualnej prehliadke to vyzera takmer ako planet fitness. Nevedel som tam najst drepovaci stojan atd.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2015 7:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

je tam drepovaci stojan minimalne jeden
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pitro


PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2015 8:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dakujem za info, takze zakladne cviky s velkou cinkou a hrazda sa tam da zacvicit v pohode ? Mismas mam hrozne od ruky tak hladam alternativu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poman


PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2015 11:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Musíš tam mít členství.

A nesmíš jim tam stím u stojanu moc házet bp se jinak propadneš o patro níž.
_________________
Nikoho nemasíruju...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
JeyJ


PříspěvekZaslal: čt leden 02, 2020 9:33 am    Předmět: Posilovna v Brně Odpovědět s citátem

Zdravím,
potřeboval bych poradit. Nedávno jsem zjistil, že mi zdražili fitko. Vzhledem k tomu, že to není kdo ví co a chodil jsem tam hlavně kvůli té nízké ceně, rozhodl jsem se zkusit něco jiného.
Zajímalo by mě jestli někdo neví v Brně o nějaké posilovně, kde je k dispozici třeba víc klecí na dřepy. Hodně tady ty stanoviště využívám a jsem schopen tam odcvičit celý tréning a rád bych snížil šance toho, že si tam s někým budu překážet.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po leden 06, 2020 2:33 pm    Předmět: Re: Posilovna v Brně Odpovědět s citátem

JeyJ napsal:
Zdravím,
potřeboval bych poradit. Nedávno jsem zjistil, že mi zdražili fitko. Vzhledem k tomu, že to není kdo ví co a chodil jsem tam hlavně kvůli té nízké ceně, rozhodl jsem se zkusit něco jiného.
Zajímalo by mě jestli někdo neví v Brně o nějaké posilovně, kde je k dispozici třeba víc klecí na dřepy. Hodně tady ty stanoviště využívám a jsem schopen tam odcvičit celý tréning a rád bych snížil šance toho, že si tam s někým budu překážet.


v jake casti Brna konktrétně? Pokud je to jedno , pak bych doporucil Hulk Gym, stojanu a kleci je tam dost a je to asi největší posilovna s nejvíce moznostma v Brne
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: po leden 06, 2020 3:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkus Be Strong

https://instagram.com/bestrongbrno?igshid=1ni2ullacvz0b

Klece, vzpěračské podium, atlasy, log lift, pneu, jednorucky do 50kg ktb...
Křída nevadi, vari dobre kafe
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Posilovna brno Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: