Vánoce


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Vánoce  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Vánoce
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Grimley


PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2015 7:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já dnes jedu nasát vánoční atmosféru na vyhodnocení roku

Včera jsem byl v Pardubkách na vánočních trzích, ale bylo teplo a pršelo, takže letošní atmosféra vánoc je tak nějak nikde.... nevím, jestli to je tím shonem, nebo jsem už zestárl moc (:D), ale letos mě ty Vánoce vážně nijak nepřijdou, ale hlavně to bude asi tím počasím
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: ne prosinec 13, 2015 9:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ani nevím, kdy naposledy jsem pociťoval nějakou Vánoční atmosféru, to už ani nepamatuju..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xakrurychle


PříspěvekZaslal: ne prosinec 13, 2015 9:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

když vysolíš 4OOK za auto, tak chápu, že Vánoce tě obchází obloukem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: ne prosinec 13, 2015 9:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja bych se bez vanoc take obesel.
Utrata je kazdej rok vetsi a vetsi, ale uzitek z toho vetsi a vetsi nemam. Navic je kolem spousta starosti a rozcilovani coz nakonec take neni nicim vyvazene.
Celkove je to nevyhodne asi jako cela podelana zima.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavouk


PříspěvekZaslal: ne prosinec 13, 2015 10:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson napsal:
Ja bych se bez vanoc take obesel.
Utrata je kazdej rok vetsi a vetsi, ale uzitek z toho vetsi a vetsi nemam. Navic je kolem spousta starosti a rozcilovani coz nakonec take neni nicim vyvazene.
Celkove je to nevyhodne asi jako cela podelana zima.

jaký si to uděláš...
_________________
Don't waste your time or time will waste you.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MSG


PříspěvekZaslal: po prosinec 14, 2015 1:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně - Vánoce jsou svátky klidu a míru u televize :-), stačí se vykašlat na dárky a půl klidu je zpět. A co se týče jídla, jíst musíš i mimo svátky, takže co... Kdo se drbe s porcování a smažením kapra, polívkou, salátem, cukrovím, stromečkem..., tak si za to může sám. :-))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bombay


PříspěvekZaslal: po prosinec 14, 2015 1:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jediné co mi na vánocích vadí, je absence sněhu. Nemá to tu atmošku.

Kde jsou ty časy, kdy jsem při řezání stromku v lese měl po kolena sníh a došel do chalupy zvalchovaný, mokrý, dal si tam pak slivovičku a čaj...
Včera bylo v lese jak na jaře. Osm stupňů, všude mokro, opruz.

Jinak já si vánoce užívám. Dárky nakoupené už tak měsíc, ted jen pár posledních kousků. Děti jsou malé, na Ježíška věří. Jídlo nehrotím, dám si všechno, co dostanu pod ruku. Na druhou stranu okolo nás jde to šílenství s nákupy jídla pro návštěvy, kdy po skončení návštěvy jdou 2/3 jídla do koše. Tohle je šílenství.
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po prosinec 14, 2015 2:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bombay napsal:
--- Na druhou stranu okolo nás jde to šílenství s nákupy jídla pro návštěvy, kdy po skončení návštěvy jdou 2/3 jídla do koše. Tohle je šílenství.

Nechápu lidi co vyhazují jídlo, nakopat do zadku a vyhostit aspoň na pár měsíců do subsaharské Afriky Jídlo se co? Ku*va nevyhazuje

Je pravda, že zima u nás poslední 2 roky nebyla vůbec, na druhou stranu není o co stát, když napadne 5cm sněhu, půlka republiky je ochromena - doprava atd. Lyžovat se stejně musí do Alp, u nás to stojí za starou bačkoru i když sníh je - ceny skoro jak v Alpách, hory desetinové.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MSG


PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2015 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sníh by mohl bejt. V Praze tak od 23.12. do 2.1.
Dýl ať je jen na horách, k čemu sníh v Praze mimo Vánoce?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2015 8:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevim, co se to posledni roky deje, ale s tim snehem je to fakt smutne
Tady na jizni Morave loni ani predloni prakticky snih za celou zimu nebyl vubec, co si pomatuju, tak jen asi 2x mozna 3x slabsi poprasek
Ale jeste tak 10 let zlatky pomatuju moc dobre dobu, kdy napadlo nekolikrat za zimu 30-40cm snehu
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2015 9:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Nevim, co se to posledni roky deje, ale s tim snehem je to fakt smutne
Tady na jizni Morave loni ani predloni prakticky snih za celou zimu nebyl vubec, co si pomatuju, tak jen asi 2x mozna 3x slabsi poprasek
Ale jeste tak 10 let zlatky pomatuju moc dobre dobu, kdy napadlo nekolikrat za zimu 30-40cm snehu


Pravda, ještě za dobu studia si pamatuji, že tři roky nazpátek byla solidní kalamita, že nejelo ani MHD. A celkově ta zima byla na sníh bohatá, pak další dva roky, jak píšeš, nic moc. Teď jsem pro změnu v Praze a tady je to spíš jak podzim lehce štrejchnutej zimou. :) Navíc, co jsem si tak všiml, tak i málo srážek, bojím se, že příští rok bude hodně špatná úroda a hooodně vysoký ceny potravin, jestli to takhle půjde dál.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: po prosinec 24, 2018 12:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jiny kraj, jiny mrav :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Vánoce Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: