FILIP VAŠKO - Vstaní z mrtvol


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 69, 70, 71, 72, 73  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - FILIP VAŠKO - Vstaní z mrtvol  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> FILIP VAŠKO - Vstaní z mrtvol
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Filip Vaško


PříspěvekZaslal: út červen 02, 2015 11:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak teď zapřemýšlet komu zavolat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Filip Vaško


PříspěvekZaslal: st červen 03, 2015 8:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2.6. Večer - Nohy

Tak nohy mám za sebou

Padly nějaký výpady, legpress na multipressu, předkopávání, zakopávání, a nakonec dřepy

.....

No a teď jdeme na ten vršek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Filip Vaško


PříspěvekZaslal: st červen 03, 2015 4:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

3.6. Ráno - Prsa

Tlaky hlavou nahoru JČ

Tlaky na multipressu

Rozpažky na stroji

Kliky na bradlech

**

Teď večer jen záda, zítra jen ramena ruce břicho a je zas hotovo


[/img]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Filip Vaško


PříspěvekZaslal: pá červen 05, 2015 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Někteří se to už asi doslechli a tak chci věci uvést na pravou míru. Podle některých je to škoda, někteří mě zase chápou, atak k jádru věci.
Můj cíl pro rok 2015 byl takový, že jsem chtěl závodit a utrhnout co nejlepší výsledek na Mistrovství Moravy. Povedlo se urvat alespoň 3.misto z 15ti závodníků. Za což jsem hrozně moc rád. A tak jsem si svůj cíl i přes opakované křeče žaludku splnil. Ti bližší co mě znají vědí, že na to trpím a věděli taky to že díky křečím jsem nemohl sobotu neděli skoro cukrovat. Ale dost výmluv. Forma na závodech podle fotek stála za starou bačkoru, nevím co jsem v závěru přípravy pokazil ale 14 dni před závody vypadala forma o 100% lépe. Nohy se mi nějak zatáhli a vše nějak ztratilo tvrdost. Nicméně jsem do Čtvrtka držel superkompenzaci a vše jak jsem měl, a byl rozhodnutý závodit. Bohužel nebo možná bohudík jsem se rozhodl nezávodit na MČR. Ten hlavní důvod proč jsem se tak rozhodl je ten, že si nemyslím že, moje forma dosahuje takových kvalit, abych se mohl zúčastnit a s nějakým očekáváním bojovat o placku na takovém závodě jako je Mistrovství Republiky. Nechci jet závodit s tim, že bych jel jen do počtu, chci jet na závody s takovou formou abych byl schopný bojovat o titul mistra republiky.
A abych nekončil takovou špatnou zprávou, tak chci alespoň poděkovat za tu podporu co jsem od Vás letošní rok dostával, a chci slíbit jelikož rok 2016 bude můj poslední v Juniorech, že příprava na následující sezónu bude úplně jiný level než doposud. Takže teprve teď začne brutální příprava. Díky ještě jednou mockrát všem. Ted dávám do příštího týdne volno a pak do toho začneme šlapat na plný plyn.

[/img]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: pá červen 12, 2015 9:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem



nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shooter


PříspěvekZaslal: pá červen 12, 2015 9:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

WTF? to mě dostalo
_________________
Pokud něco opravdu moc chceš, musíš něco obětovat.

Můj Log > http://forum.ronnie.cz/shooteruv-objem-up-to-90kg-t26856.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bbvka


PříspěvekZaslal: so červen 13, 2015 1:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja si to myslel celou dobu, protoze mi bylo divny ze mas dve ruce :DDDDD
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Filip Vaško


PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2015 10:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě to taky totálně zabilo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
člověk


PříspěvekZaslal: po červen 15, 2015 6:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

_________________
Můj log:
http://forum.ronnie.cz/clovek-log-t33609.html

Volná sestava:
http://www.youtube.com/watch?v=M9eTnVam068

18 let /// 180cm /// váha je parametr, který u mě nikdy nelze přesně určit :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanaliM


PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2015 12:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BISka už na tebe zakládá spis
_________________
Jejich revírem je činkárna, jejich tempo je úměrné zkušenostem, jejich protivníci jsou vysedávači na lavičkách, telefonující cvičenci a neuklízeči kotoučů z činek. Muži z Korby 11 posilují ve dne v noci. Jejich úkolem je nabírat a chránit svalovou hmotu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Filip Vaško


PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2015 6:30 pm    Předmět: Příprava na Jaro 2016 Odpovědět s citátem

Tak se rok s rokem sešel, a já zase asi začnu pomalu psát přípravu na závody na sezonu 2016. Jelikož je to moje poslední sezona v Juniorech ( asi i kompletně ), tak bych chtěl odzávodit co nejvíc závodů, a to i třeba na podzim. Prostě dokud mám tu poslední možnost jako Junior. Pak se třeba někdy ještě uvidí

Do teď od závodů na Jaře 2015 jsem chodil do posilky pořád pravidelně, ale jídlo bylo nic moc, nikdy to nebylo pořádný, spíš takový odpočinkový a jedl jsem jen tak spíš z nutnosti, někdy ani to ne. A hlavně, jsem nedělal žádný cardio a necvičil břicho, takže to je na mě asi dost vidět

Každopádně motivaci mám, a ta je v podobě poslední šance získat nějakou medaily, nejlépe konečně někde nějaké zlato jako v roce 2012. Konkurence se pořád zlepšuje a já si toho jsem dobře vědom, ale nic mi nebrání do toho šlapat na plný pecky.

Problémy se žaludkem už jsou tak trochu vypozorovaný a už se ví i co je příčina, a bohužel jsem smířen s tím že mě to bude provázet i v další přípravě. Jde o to, že všechno je způsobený velkým příjmem bílkovin, a můj žaludek prostě tohle prostředí dlouhodobě nesnese.
( Od přípřavy na minulé závody, jsem dostal křeč je jednou, což je pro mě skvělé skóré )

Takže v příštích dnech, si naplánuju jídlo a tréninky a začnu to sem zase sázet, jedno za druhým.



Příprava na Jaro 2016

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2015 6:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hodně štěstí
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jurasek


PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2015 8:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S tím žaludkem to mám podobně, jak dám víc bílkovin tak mě to ta bolest v noci i budí..pomáhalo mi to zajíst :D měl jsi to taky tak? Doktorka mi dala prášky na žal. šťávy či co a pomohlo to..bílkovin teď ale tolik nedávám tak to neberu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Filip Vaško


PříspěvekZaslal: ne prosinec 20, 2015 11:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jurasek napsal:
S tím žaludkem to mám podobně, jak dám víc bílkovin tak mě to ta bolest v noci i budí..pomáhalo mi to zajíst :D měl jsi to taky tak? Doktorka mi dala prášky na žal. šťávy či co a pomohlo to..bílkovin teď ale tolik nedávám tak to neberu.


Ano přesně tak jak říkáš, jenomže to je problém kterej se bude opakovat stále dokola. Bohužel...


citace:
DiamonD123

Hodně štěstí


Děkuju moc
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Irminsul


PříspěvekZaslal: ne prosinec 20, 2015 11:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hodně štěstí Filipe ve Tvé cestě..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - FILIP VAŠKO - Vstaní z mrtvol Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 69, 70, 71, 72, 73  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: