Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 103, 104, 105 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: st leden 06, 2016 10:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:


Benchpress:
...
1x5x120kg PR!!! Ha!!! HAHAHA!!!!


parádní drajv... to bude hodně brzo posun maximálky :) úplně slyším to HAHAHA :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: st leden 06, 2016 3:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jenom mi to přijde, nebo máš nějaký PR skoro každej trénink? jsi šílenec, gratulace
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st leden 06, 2016 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ryvaru napsal:
jenom mi to přijde, nebo máš nějaký PR skoro každej trénink? jsi šílenec, gratulace


No a ak niekedy nedám osobák, je to preto, že dám dva osobáky

Ja to chápem ako počítačovú hru. Keď som dal v predošlom tréningu ďalší level, zákonite musím ísť do ďalšieho
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2016 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:

No a ak niekedy nedám osobák, je to preto, že dám dva osobáky


Ťažký chrbát / Ľahké nohy / Ľahké ramená

Mŕtva sumo mŕtvola:
1x10x20kg
1x3x70kg
1x3x110kg
1x3x150kg
1x3x180kg
1x4x200kg PR!!!
1x1x200kg baterky vybité
1x1x205kg nie, fakt, serme na to...
2x3x180kg
1x7x180kg lebo mám v p*či PR!!!

Drep čelný:
1x3x70kg
5x3x110kg

Drep zadný:
1x3x70kg
5x3x110kg


Zhyby:
5x6xCarabas podržané, brada nad hrazdu, technické

Príťahy s oporou hrudníka:
5x6x102kg

Sťahovanie kladky rovnými rukami:
5x10x50kg

Military press:
5x10x45kg


Hodnotenie tréningu:

Po týždni zas mŕtvola. Vzpriamovače úplne natešené, dnes celý deň poskakovali a striedavo sa zapínali a vypínali Už vedeli, čo ich čaká a radostne dostávali kŕče.
Ako som hovoril aj Nabukovi, dnes som bol nejaký stuhnutý, ťažko sa rozbiehalo, ťažko sa hľadal setup. Ale sily bolo za dve rohové vane a tak som sa do toho predsa len pustil. Štvorka s 200 kilami šla fajn. Nebolo to úplné touch&go, absolútne žiadne odrážanie, ale klamal by som, keby som tvrdil, že to bolo každé opakovanie ťahané z nuly. Proste som nepovolil napätie v chrbte a po dotyku so zemou som zas ťahal hore ako stroj. Tuším, že piate by ešte vošlo, ale to už by odišla technika a aký by som to bol príklad mládeži, keby som kurvil formu, že
Samozrejme v ďalšej sérii som potiahol už len jednotku a povedal som si, že radšej prihodím a dám akože ťažšie jednotky. Tak v ďalšej som potiahol jednu 205ku, ale vážne som mal dojem, že ďalšie už by šli technicky doprdele, tak som to zhodil na 180 a reku že dopumpujem. Ale že to dopumpujem sedmičkou so 180kilami, to som nečakal Beast mode on, aj som si zareval (vraj, ja som mal slúchadlá a tak som sa nepočul, a čo som nepočul, to sa nestalo ), technika fajná, tam už bolo aj pekné položenie, takže spokojnosť veľká!
Potom sa šlo na drepy. Priznám sa bez mučenia, že som bol lenivý a dumal som, ako to ošuliť, aby som nemusel dávať veľa opakovaní ani veľké váhy Riešenie? Dva cviky v jednom Takže (po mŕtvolách) pomerne slušný náklad vo forme supersetu čelných a zadných drepov. Malé váhy, áno, ale krátke pauzy a slušná dynamika. Rozhodne som sa neflákal.
Potom zhybíky, len tak na natiahnutie.
Konečne opravili stroj na príťahy s oporou, takže šup šup to využiť.
A na záver šmrdli šmrdli pumpa na chrbát a ramienka.

Dnes zas v gyme ľudí ako v Priore pred Vianocami. Som rád, že ľudia si stále ešte dávajú predsavzatia, ktoré im určite vydržia kľudne aj dva týždne!
Aspoň sa ukázala Dojnica, mladá štíhla dievčina, ktorej Boh nadelil na hruď bandasky, s ktorými by nakŕmila stredne veľkú africkú osadu. Vrátane dedinského stáda dobytka. Potešila, ale chodí tam s frajerom, ktorý číha na pohľady okolocvičiacich ako nasraný panter.

Dnes zasa "prekvapivo" debata dvoch týpkov, keď som doťahal a dodrepoval, ako oni v poslednom čase nejdú veľké váhy, lebo to je zbytočné a ani neprecítiš a že lepšie je ísť s menšou váhou a prepumpovať a vyhneš sa tak zraneniam. Prekrútil som očami a šiel cvičiť ďalej a potom som zachytil ako jeden zas hovorí, že ho už dlho bolí chrbát a kolená Keď som potom videl jeho vysoko technické pumpovanie príťahov v predklone s 50 kilami, pochopil som, čo za tým je Ja tak nekurvím techniku ani keď robím príťahy so stovkou a to mám o dobrých 10 kíl menej ako on. Hlavne, že sa vyhýba zraneniam, čurák zaopaskovaný pobandážovaný. Mňa chrbát nebolí a jeho hej, ale bude po mne zazerať ako keby som mu znásilnil pudlíka. Normálne ma nasral

Na recepcii zas tréner Rasputin. Budí hrôzu, ale to asi len stráži frajerku, čo robí na recepcii.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Priest


PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2016 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Líbí se mi tvůj log, mám rád lidi co pořádně makaj, jedeš parádně. Je to jedinej z mála logů, co se tady dá číst. Turakam mě taky vždycky bavil, ale tam je to teď takový dietní . Seš takovej zástupce obyčejnýho člověka, co se nebojí si na činku naložit, je to sympatické.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2016 10:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pěkně jsi tomu naložil na mrtvole... ta vlna osobáčků je vydatná, tak ať se Ti po ní ještě dlouho dobře jede :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2016 10:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mike: diky
vlk: tak som zvedavy, kto to vydrzi dlhsie bez zranenia, ci ja alebo Ryvaru
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2016 10:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nejake creeper fotky by sa nenasli? aby sme ten popis diania vo fitku mali aj s dokumentaciou
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2016 10:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratuluju, hezky se po té vlně vezeš. Držím palce, ať to vydrží. :)
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2016 10:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

petey: Oh, to zas nie. Jedna vec je opisat niekoho s nadhladom a humorne vykreslit situaciu, druha je verejne niekoho vyvesit na fora. Nech som aky som, ale na prekvapenie respektujem kazdeho cloveka (a este ked ma v podstate rovnake hobby ako ja) a urcite ho verejne nebudem pranierovat s jeho podobiznou. Musi ti to stacit podane takto chabo

magumi: Diky, pozeral som tie tvoje desiatky so 160, to by sa mi nechcelo udychavat teda Premyslal som, ze by som si tiez dal nejaky cyklus, aby prisli nejake pekne vysledky, ale na to som prilis lenivy a impulzivny Bud by som nesplnil limit, alebo ho trikrat prekrocil.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2016 11:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Návrat z druhej projekcie Hateful 8 . Tentokrát už veľké plátno, nech Tarantino nenarieka, že som pirát a neprispel som mu na nový bazén.

A musím povedať, že ešte lepšie ako prvýkrát!

Quentin sa vytiahol, páčilo sa mi to dokonca viac ako Django, hodina a pol budovania napätia (mylne zamieňaná za zbytočné dlhé kecanie), ku každej postave si skrz dialógy vypracujete vzťah (a to myslím tak, že ku každej, aj keď sa na plátne len mihne a skončí v krvi) a potom záverečné rozuzlenie a vyvrcholenie, ktoré má proste atmosféru jak prase. Tentokrát som si viac všímal hudbu (Morricone) a vďaka tomu, že som to už videl som si všímal detaily správania postáv, ktoré mi predtým unikali (nechcem zbytočne spoilovať).

Trochu ma akurát srali ľudia, ktorí zjavne Tarantinovu tvorbu nemusia, alebo ktorí nechápu nadhľad, s ktorým svoje filmy ako verný fanúšik točí (dlhé nekonečené zábery na vytvorenie napätia, ako v spaghetti westernoch, ktorým tak skladal poklonu), no, nebudem kecať, boli to proste ženy Chlap sa pri niektorých scénach, hlavne krvavých, škerí blahom, že Quentin je späť a vo forme. Jedine žena dokáže skomentovať, že "už by dávno vykrvácali chlapci", alebo že "ten má hnusný prízvuk". To ako keby ja som komentoval, že v romantickom filme sa milionár zamiluje do škaredej slúžky, ktorej stačí rozpustiť vlasy a odhodiť okuliare a je z nej Shakira. Proste ide o žánrový odklon od reálu, bez ktorého by príbeh nefungoval.

Joooo a stretli sme Sebedeštruktora, odchádzal z komplexu s kamošmi. Skočil do otáčavých dverí a celé ich zablokoval, čo jeden z jeho kamošov okomentoval "Kokot hlúpy"


4/5
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so leden 09, 2016 1:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tu v BA plna sala a velmi dobra atmosfera na predpremiere, ludia sa bavili, co ma len tesilo.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: so leden 09, 2016 10:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Joooo a stretli sme Sebedeštruktora, odchádzal z komplexu s kamošmi. Skočil do otáčavých dverí a celé ich zablokoval, čo jeden z jeho kamošov okomentoval "Kokot hlúpy"


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so leden 09, 2016 5:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ramená ťažko / Biceps a triceps ťažko

Tlaky JČ v sede:
1x10x20kg
1x8x30kg
5x4x35kg
1x8x30kg
2x6x30kg

Pushpress:
5x5x70kg

Upažovanie v sede:
5x12x6kg

Upažovanie v predklone:
5x12x6kg


Kliky na bradlách:
5x10xCarabas + 10kg

Lano spoza hlavy - kladka:
1x10x30kg málo!
4x10x40kg


Kladivové zdvihy s JČ:
5x12x20kg

Scottovka s EZ:
5x6x30kg


Tlaky za hlavu v MP:
2x30x20kg
1x25x20kg

Hodnotenie tréningu: Ranný rozospatý lenivý tréning ramien, ktorý neznášam aj keď nie je lenivý alebo ranný Nuda nad nudu, váhy smutné, bicák otrava Ale poporiadku.
Nabuko sa trápil v stojane pri drepoch (to nie je rečnícky obrat, trápil sa doslovne, strhaná tvár, slzy smútku kvôli strate milovanej techniky drepu, búšiace srdce zúfalej strápenej duše), tak som si povedal, že po dlhom čase si dám jednoručky. Nemám veľmi v obľube ten cvik, mám pocit, že mi to každú chvílu padne na hlavu a už tak som dosť blbý, každá ďalšia rana je zbytočný risk s IQ
Rozsah pohybu na max, hore lock a dole na dotyk činky s ramenami, keby sa niekomu zdalo, že som sa s tak malou váhou nepretrhol. Okrem toho dve činky po 35 kilo je 70 kilo a to je tak akurát aj na military, keď robím bez záklonov. Čiže prepočet orientačne sedí
Keď som už tie 35ky nevládal, zas som zhodil na 30 a dorazil sa tým.
Pushpress nič zázračné, ale bez nejakého cviku s VČ sa proste cítim ako pumpička a flákač a modelka. Takže som tam hodil pár pätiek a hore som to vždy pár sekúnd podržal.
Upažovanie striktne. Malá váha, ale nekonečná negatívka a hore podržané (fatálne ma to nebavilo, každé opakovanie trvalo toľko, čo môj prvý sex a hoci na sex to je krátko, na upažovanie to je až pridlho ), takže ramená pekne pálili.
Biceps triceps otrava, ale prepumpoval som to riadne, už keď som to cvičil, tak som sa snažil tie svaly rozbiť, čo sa mi, myslím, aj podarilo a ruky som mal tučné ako jaternice. So žilami navrchu. Také jaternice by som nejedol.
No a na záver, keď som čakal ešte na skončenie Nekonečného príbehu 4 (čítaj Nabuka), som si tam hodil len s konštrukciou pár sérií tlakov poza hlavu v multipresse. Vypálil som to na max, ramená dostali poriadne zabrať a dorazil som tým vlastne aj triceps.

Dnes sa zjavil Funkčný smraďoch. Chlapík chodí ponavliekaný do kompresných LIDL vecí a tie majú jednu zázračnú vlastnosť - po niekoľkých tréningoch nevyprateľne smrdia. Keď som vošiel do gymu, vyhŕkli mi slzy (a nie, neboli to slzy šťastia) a stratil som na chvíľu vedomie. Cez páchnúcu žltkastú hmlu som sa brodil len popamäti a vysilene som si ľahol na zem, kde bol vzduch čistejší. Kadiaľ Smraďoch prešiel, tam činky oxidovali a z pogumovaných kotúčov opadávala zoškvarená guma. Chvalabohu, že potom vypadol smrdieť domov.

A prišla nás navštíviť LegínOnania. Ale oj, asi sa cez sviatky trochu spustila a spustošila chladničku, lebo sa mi zdalo, že má akýsi stabilnejší podvozok, než predtým. Stále nič tragické a dalo sa popozerať, lebo žiadne želé sa nekonalo, ale veruže to bolo už aj lepšie.

Dr. House (chlapec s paličkou, má niečo s nohou) sa objavil zas a slušne zamakal, je mi sympatický tým, že aj keď má nejaký zdravotný handicap, snaží sa.

Po trénnigu all I can eat (a bolo toho celkom dosť) a kafe so Sorayou, takže môže byť. Nakoniec celkom spokojnosť. S dovolením sa idem zvaliť na gauč a bez hanby zachrápať, proste ospalý nudný suchý deň

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne leden 10, 2016 4:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnešná predtréningovka



A teraz šup šup legday!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 103, 104, 105 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: