Kamera do auta


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kamera do auta  Úvodní stránka -> Ostatní -> Kamera do auta
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Grimley


PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2016 4:10 pm    Předmět: Kamera do auta Odpovědět s citátem

Ahoj,
sháním nějakou kameru do auta (stačí přední). Aby měla co nejlepší obraz (nejlépe HD) a případně i GPS.
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2016 4:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám už nějakou dobu tuhle a přijde mi fajn:
https://www.alza.cz/truecam-a7-d2142281.htm

Už se neprodává koukám, ale jsou tam nějaké podobné alternativy. Mám ji vpravo nahoře vedle zpětného zrcátka, kam jsem si nechal vyvést i napájení. Bez něho je mrtvá během pár chvil, tzn. baterka je tam dost k ničemu (zpočátku byla OK, ale jen velmi krátkou dobu). Ale obraz hezký, rozlišení dobré, vzhledem k tomu, že to ukládá na kartu, tak komunikace s PC pak snadná. Jen je nutné vypnout to mluvení, ono to mělo tendenci něco říkat a to bylo strašidelné. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Grimley


PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2016 4:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky Marťas,
koukal jsem na tu A7s, má i GPS a to video z ní mi přijde skvělý, tak do ní půjdu, ještě popřemejšlím kudy povedu kabel :D
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
riker


PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2016 4:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja pouzivam SJ4000 ( http://www.amazon.co.uk/SJCAM-Multi-function-SJ4000-Waterproof-wide-angle/dp/B00MO78F3G )

Je to sice oficialne "action camera", ale z toho vodotesneho krytu se da snadno vyndat a pouzit i v aute. Nataci celkem dobre.

U nove baterka vydrzi kolem 90 min, ted uz je to asi o neco min, presne nevim...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lunreal


PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2016 5:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Díky Marťas,
koukal jsem na tu A7s, má i GPS a to video z ní mi přijde skvělý, tak do ní půjdu, ještě popřemejšlím kudy povedu kabel :D

Tu jsem koupil otci, je super, ale stejne je to otrava, ji pokazde nasazovat a sundavat. Nechavat kameru v aute, to aby se clovek bal :)
_________________
Liftin: Sem slyšel, že Popi po tom co nedal základ, normálně zdrhnul a ani nikomu nic neřekl... :-D
Popshoit:Je to tak..Ten rozhodčí to nemohl myslet vážně...
BMW-fan:chtěl po tobě, abys to zvednul, co?:-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
I.N.G.


PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2016 5:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Točím na mobil, akorát jsem dokoupil stojánek. USB napájení do zapalovače i s kablíkem jsem už měl, stačilo stáhnout z GPlay software - AutoGuard. Placená verze stojí už ani nevím kolik, max do 200 Kč. Podporuje i HD (720p i 1080p), pokud to telefon zvládá.

Náklady minimální, užitečnost maximální.
_________________
Pozitivní rozdíl občas pozoruji, ale důkazy na to nemám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
riker


PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2016 5:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

I.N.G. napsal:
Točím na mobil, akorát jsem dokoupil stojánek. USB napájení do zapalovače i s kablíkem jsem už měl, stačilo stáhnout z GPlay software - AutoGuard. Placená verze stojí už ani nevím kolik, max do 200 Kč. Podporuje i HD (720p i 1080p), pokud to telefon zvládá.

Náklady minimální, užitečnost maximální.


To mas normalni drzak na mobil, nebo neco specialniho? Drzi to spravne smer?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
I.N.G.


PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2016 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

riker napsal:
I.N.G. napsal:
Točím na mobil, akorát jsem dokoupil stojánek. USB napájení do zapalovače i s kablíkem jsem už měl, stačilo stáhnout z GPlay software - AutoGuard. Placená verze stojí už ani nevím kolik, max do 200 Kč. Podporuje i HD (720p i 1080p), pokud to telefon zvládá.

Náklady minimální, užitečnost maximální.


To mas normalni drzak na mobil, nebo neco specialniho? Drzi to spravne smer?

Mám tenhle kousek, už 10 měsíců, a jsem s ním maximálně spokojený. Jde nastavit na výšku i šířku + upravit sklon, po upevnění se ani nehne - ani držák, ani mobil v něm. V recenzích se píše, že lidi mají občas problém to v autě vůbec uvolnit z palubní desky - potvrzuji, drží to jako čert. Já ten držáček standardně nechávám na desce, takže tu pevnost "přícucu" jen kvituji. Mám v něm 5,5" telefon, upevněné to mám vlevo na palubní desce na šířku. Ideální řešení, pokud chceš mobil využívat zároveň jako kameru i jako navigaci. Při napájení z USB žádný problém.

Sednu do auta, dám mobil do držáku, pokud jedu někam dál, tak zapojím kabelem do USB napájení. Kliknu na ikonu v liště, automaticky se spustí nahrávání. Dojedu, kliknu na ikonku, zastavím nahrávání, odpojím kablík, mobil vyndám a jdu. Pro mě ideál.
_________________
Pozitivní rozdíl občas pozoruji, ale důkazy na to nemám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2016 11:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

K čemu je to dobré? Kromě hypotetické možnosti řešení dopravní nehody? Což se asi většině lidí nestává moc často a protože nejsem řidič z povolání, přijde mi to zbytečné
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2016 12:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
K čemu je to dobré? Kromě hypotetické možnosti řešení dopravní nehody? Což se asi většině lidí nestává moc často a protože nejsem řidič z povolání, přijde mi to zbytečné


Jo, podle me je to presne k tomu. Ja mel za cca 10 let jezdeni jen 1 tukanec kdy by natoceni nic nresilo. Asi jako zivotni pojisteni, platim roky a roky, a zatim se me nic nestalo )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2016 12:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Divná doba. Vsadím se, že není daleko čas, kdy budou lidi chodit s kamerou na hlavě po městě...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2016 1:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nehody a nebezpečná jízda se stávají pořád... a úplně stačí ve výhledu řidiče, nemusí to být osobní prožitek ;)

Lunreal napsal:
..., ale stejne je to otrava, ji pokazde nasazovat a sundavat. Nechavat kameru v aute, to aby se clovek bal :)


jj, důvod proč o ní zatím neuvažuji... nic mobilního... úplně stačí, že usazuji mobil, na kterém mám navi a hands free... natáčet na něj by se dalo, pokud je šikovná appka, akorát ho nemám tak dobře umístěný, aby viděl ven. a i tak to pokrývá pouze předek. leda nějaké kamerky napevno, vpředu i vzadu, k tomu dvouhodinová smyčka a nestarat se dokud není potřeba.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xnewstedx


PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2016 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ved tie kamery stoja od €10.
Mal som presne tuto
http://www.ebay.ie/itm/2-5-HD-Car-Vehicle-Dash-Dashboard-Camera-IR-DVR-Cam-CCTV-Night-Vision-SmartCam-/221409450010?hash=item338d08181a:g:6swAAOSwNSxU5~UW
Nahrava to furt dookola, ma to motion senzor a nahrava aj v noci. Go pro by som do auta nedaval, to je uz lakadlo na zlodejov.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bombay


PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2016 4:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
K čemu je to dobré? Kromě hypotetické možnosti řešení dopravní nehody? Což se asi většině lidí nestává moc často a protože nejsem řidič z povolání, přijde mi to zbytečné


Je to k hypotetické možnosti dopravní nehody, trefil jsi to.
Stjeně jako pepřák k hypotetickému přepadení, zdravotní pojištění k proplacení úrazu, kondom proti početí/pohlavní chorobě,...
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2016 4:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
K čemu je to dobré? Kromě hypotetické možnosti řešení dopravní nehody? Což se asi většině lidí nestává moc často a protože nejsem řidič z povolání, přijde mi to zbytečné

Ty nejsi z Prahy, co? Věčně se mi někdo nasere do mezery přede mnou a dupne na brzdu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kamera do auta Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: