Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 110, 111, 112 ... 388, 389, 390  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
I.N.G.


PříspěvekZaslal: po únor 01, 2016 11:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pěknej outfit.
BTW: Ty bandáže na kolena, co přesně jsou zač? Tím myslím, značka, zkušenosti, kde se daj sehnat.
_________________
Pozitivní rozdíl občas pozoruji, ale důkazy na to nemám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: po únor 01, 2016 1:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Turakam napsal:
A este aj hipstersku bradu, vsetci vidime, ze OD padol


Opravil som ti to

Petey: Je to tak, bol som prichytený pri pokrytectve! Postupne zisťujem, kam patrím, no ešte s tým (márne) bojujem Skončím ako kipping lover a fanatik do kettlebellov a veslovacích trenažérov, presúvajúci sa gymom zásadne angličákmi. Hneď ako to pôjde si zriadim FB, kde budem zapisovať každý svoj tréning vo forme, ktorej nikto nerozumie



poddaj sa tomu, ono to nebude boliet

[/img]
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po únor 01, 2016 2:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

I.N.G. napsal:
Pěknej outfit.
BTW: Ty bandáže na kolena, co přesně jsou zač? Tím myslím, značka, zkušenosti, kde se daj sehnat.


Značku to asi ani nemá Kúpil som ich v Intersporte za 6 eur a sú to len také mäkké ponožky. Ale skúsenosti s nimi mám super Ničomu nepomáhajú, ale vždy si ich dávam kvôli teplu a štýlu.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út únor 02, 2016 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hrudník ťažko / Chrbát ľahko

Benchpress:
2x10x20kg
1x6x60kg
1x6x90kg
1x3x100kg
1x3x110kg
1x3x120kg
1x1x130kg koniec spanilej jazdy
1x1x135kg dopomoc, fuck
3x3x120kg
3x6x100kg

Tlaky dole hlavou:
5x8x80kg ale mám podozrenie, že bolo 6 sérií

Incline tlaky v MP:
5x6x80kg

Rozpažky s čiastočným rozsahom alaLamka:
5x8x16kg

Príťahy s oporou hrudníka:
5x12x102kg


Tlaky v stroji - pumping:
5x12x ???kg

Hodnotenie tréningu:

Konečne v domovskom gyme, bez krosfiťákov, kravmagistov, technohudby, naolejovaných drsňákov bez tričiek a spoločných spŕch. Reorganizácia sa celkom podarila, mne sa to tam páči, ale:
1, Ešte nestojí stojan na drepy, takže ak nebude do štvrtku, obesím sa na resistance bande
2, Miliarda ľudí, ktorých tam zjavne nainštalovali spolu s náčiním a tak tam len dotvárali atmosféru novosti a nepoužitosti (a nepoužiteľnosti...)
Na druhú stranu pod mŕtvolami konečne gumy, multipress je lepší a pridali lavičku na glute ham raises, čo bude brutál do tréningu nôh a teším sa už teraz na to, ako sa na tom zničím, že sa budem plaziť po zemi.
Na pláne ťažký hrudník, ale žiadna hitparáda. Už pri rozcvičke som cítil nejaké tuhé ramená, blbo sa mi hľadal setup, proste nebol ten správny deň na nejaké výkony. Bojím sa, či na mňa niečo nelezie, všetci okolo mňa chrchlú a soplia a síce som badass, ale aj moja imunita má svoje hranice. No, ale nech nenariekam, proste nie je každý deň zázračný a aj ja som len človek, takže sa stáva, že sila proste nie je.
No, bench - 135ka bola definitívna bodka za nejakým pokusom o váhy, už bola potrebná dopomoc, takže som zhodil na 120 a potom 100. Bol som trochu znechutený z toho, že som podelaná slabá princezná, ale Nabuko v tom čase potiahol 180kilo (bude video), tak som si povedal, že sa nenechám zahanbiť. A postupne sa tréning zlepšoval a rozbehol som to.
Decline tlaky robotická dokonalosť a konečne som trochu začal cítiť, že cvičím hrudník. Zaujímavé boli incline tlaky v MP. Je nejak srandovne sprevodovaný, takže zrazu s 80kou padali série po 6 opakovaní Ale je každopádne lepší, pohyb je plynulý a akoby brzdený, takže kĺby nefasujú až tak.
Na záver pumpičky, to už som mal celkom dobrý pocit a hrudník cítim ešte aj teraz pekne napumpovaný.

Objavil sa zas bacuľatý chlapec, čo na mňa zamilovane pozerá, pri incline tlakoch naložil 70 kg, tak som ostražito sledoval, ako to dopadne. Keď ho druhé opakovanie začalo dusiť, vykročil som mu na pomoc, ale múdro usúdil, že stačilo a vytlačil to aspoň tak, aby bezpečne zacvakol činku. Tak som len akože náhodou prešiel okolo neho a napil sa vody, nech sa necíti zle
Inak ale ľudí a ľudí, pre asociála ako som ja celkom utrpenie, kadejak sa motali a skúmali stroje a náčinie a všetci silno robili benche a tlaky hore dole, tak ma aj brzdili... Ale nakoniec som to nejak zvládol.

Tréner Rasputin si zorganizoval kruhový tréning. Som zvedavý, ako mu to bude pokračovať, vraj to nebolo až také zlé, ale že TRX je lepšie (čo by mňa ako trénera brutálne urazilo, ale budiž ).

Dorazil ALAVIS. Očakávam, že zo mňa bude žrebec!

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: st únor 03, 2016 7:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
* Tí divní krosfiteri neo*bujú len na výzore kotúčov, ktoré sú ako kolesá z traktora, aby pôsobili, že tam toho majú naložené ako Brian Shaw pri maximálke.

jo, tak nějak... toto mě ale fakt pobavilo

PS. k tomu trojboji, ty potáhneš na tréninku jen tak 220, dřepneš 195 (pokud se nemýlím) a benche dáváš okolo 140 a chceš mi naznačit, že na to nemáš? tak to abych se na to vysral taky jako brata Slováka tě v dubnu očekávám na trojboji v Púchově
edit: kolik vážíš?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st únor 03, 2016 9:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tie vahy, co spominas su vsetko maximalky a to teda "len tak" v treningu nepadne Realne by som si veril tak na 180drep, 210deadlift a 130bench (ak by mal byt uznatelny s pauzou) a to mi teda nepripada ako ziadny powerliftersky orgazmus Ak by som mal 18 rokov a 85 kilo, dajme tomu. Ale som 30rocny 92 kilovy paprda
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2016 9:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chrbát poloťažko / Nohy ľahko

Mŕtvy ťah:
1x10x20kg
1x5x60kg
1x5x100kg
1x5x130kg
5x5x150kg

Zhyby:
5x8xCarabas

Drepy:
1x15x20kg
1x6x70kg
5x6x100kg všetko megadlhé stopky na pár nádychov

Príťahy jednoručiek vleže na lavici:
5x8x30kg


Veslovanie - kladka:
5x8x80kg

Krčenie ramien v MP:
5x10x90kg


Hodnotenie tréningu: Vošiel som do posilky... a ALELUJA! Najkrajší, najúžasnejší, najdokonalejší svätostánok hneď pri vchode! Perfektný, úplne nový, voňavý a panensky čistý DREPOVACÍ STOJAN A nie len tak nejaký obyčajný, ale s hrazdou a nastaviteľný a vymazlený a úchvatný a môžu tam drepovať niekoľkí naraz a keby som mohol, prespávam pod ním a mám s ním malé stojančeky a boli by sme naveky šťastní
Takže som si hneď cákol do textilu a mohlo sa ísť cvičiť
Mŕtvy ťah, ako som sľúbil Pajasovi, som podsekol, nech sa trochu zregenerujem pred ťažkými ťahmi, ktoré budú hneď ďalší týždeň. Chvíľku to tak budem striedať, aby som sa náhodou neodpálil a mal stále progress, ktorý vám všetkým robí takú radosť. Tak či onak, po minulotýždňovom extrémnom mŕtvolnom besnení s 3 osobákmi mi padlo dobre, že som niečo podvíhal len tak, aby bolo.
Ako som spomínal, na mojom novom dome stojane sú aj extra hrubé hrazdy, ktoré som okamžite otestoval a pumpol tak chrbát aj úchop. Parádna vec, keď sa niekde budem vešať, bude to len tam Super to pumplo chrbát, zas nejaká zmena, za čo som rád. Aspoň to nie je ako stará hrazda, čo mi sťahovala dlane z kože.
A potom drepy, nechcelo sa mi to nejak drtiť, takže detská váha, detské počty opakovaní, ale každé jedno som sedel dole ako slepica na vajciach a až tak hore. Snaha o techniku a megahĺbku, pár nádychov dole, a dynamicky vyraziť nahor. Vyhral som sa a pokrstil stojan.
Aha, už som spomínal? Máme nový stojan

Potom nejaké príťahy a také parády, aby som pumpol stojan. Chrbát. Myslel som chrbát!

Inak fakt každý, kto zvykne niečo poriadne drepovať vošiel do gymu a prvá reakcia bola: "Dooo piče..." a zamilovaný pohľad na to monštrum Ešte sme odchytili majiteľovho syna a dali mu hint, že keď cvičíme viacerí naraz, je málo kotúčov, tak snáď si to vezme k srdcu a niečo prinesie

Zas sa objavili úplne noví vrabčáci a robili biceps a hrudník a potom polodrepy. S tou istou činkou ako biceps. Ale... aj... snaha sa cení. Na druhú stranu to bola rovnaká váha, s akou robia drepy Teplí bratia, či bratranci, takže pohoda Niet sa za čo hanbiť.

Aha a trošku z mojej smutnoformy 92 kilového nešťastia :



Toto už nie som ja:
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
I.N.G.


PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2016 10:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Vošiel som do posilky... a ALELUJA! Najkrajší, najúžasnejší, najdokonalejší svätostánok hneď pri vchode! Perfektný, úplne nový, voňavý a panensky čistý DREPOVACÍ STOJAN A nie len tak nejaký obyčajný, ale s hrazdou a nastaviteľný a vymazlený a úchvatný a môžu tam drepovať niekoľkí naraz a keby som mohol, prespávam pod ním a mám s ním malé stojančeky a boli by sme naveky šťastní

Koukám, nejvyšší čas aspoň na týdenní pauzu.
_________________
Pozitivní rozdíl občas pozoruji, ale důkazy na to nemám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: pá únor 05, 2016 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laska je Laska

[/img]
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: pá únor 05, 2016 1:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc krásný stojan, teď ty osobáky budou padat samy. :) A super záda, parádní hloubka svalů. Tak to má vypadat. :)
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so únor 06, 2016 2:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
Moc krásný stojan, teď ty osobáky budou padat samy. :) A super záda, parádní hloubka svalů. Tak to má vypadat. :)

To vysvetli Sorayi a jej posadnutosti mojimi hnusnými vzpriamovačmi

Ramená ťažko / Ručky

Military press:
1x10x20kg
1x6x40kg
1x6x50kg
1x6x60kg
5x4x70kg
5x6x60kg

Tlaky v MP za hlavou:
4x10x60kg
1x9x60kg fuck, zlyhávka
3x20x30kg

Upažovanie - kladka:
5x12x10kg

Push press:
5x6x60kg

Franc. tlak s kotúčom:
5x15x20kg

Triceps. stroj:
5x10x všetky tehličky


Biceps v sede na šikmej s JČ:
2x10x15kg
3x6x15kg

Biceps nadhmat:
5x6x25kg


Hodnotenie tréningu: Vyspinkaný, napapaný s dobrou náladičkou, prečo neísť poškádliť telo!
Military press číročistá technika. Oproti minulému týždňu v shit crossfitovom gyme som to zvládal oveľa lepšie. Počítam, že veľa ovplyvnil aj ľahký deadlift, čo som mal tento týždeň a oveľa lepšie držali vzpriamovače. Čiže záklon minimálny, v každej jednej sérii pohodová rezerva na jedno dve opakovania, super. Samozrejme no belt. Jediné, čo ma znepokojuje, prevážili sme s Nabukom činky, hýbali sa v rozpätí od 18,5kg do 21, ako sa váhe chcelo Tak možno som dvíhal v každej sérii o kilo a pol menej, alebo o kilo viac Neriešim, spriemerujem. Inak nový stojan je dokonalosť sama, Nabu v ňom benchoval a posunul si osobák, výška zarážok presne na mňa, keby tam neboli ľudia, začnem sa oňho (o stojan, nie Nabuka...) obtierať nahý.
Potom tlaky v novom multipresse. Neviem, či som spomínal, ale je sprevodovaný trochu divne, takže lieta skoro sám. Keď doňho zdola zatlačím, mám čo robiť, aby som zastavil následnú zotrvačnosť. Preto som sa bál, ako to pôjde, ale stačilo naložiť 60 kg a po zotrvačnosti nebolo ani stopy Preto tá zlyhávka v poslednej sérii. Ramená natlakované jedna radosť.
Na záver som tam dal ešte pushpress, lebo mi došli nápady. Síce iba 60kíl, ale miestami som sa už bál, že mi to drbne na hlavu, ramená aj tricáky mali už tlakov plné zuby

A tak prišiel čas na hnáty. Ešte triceps ako tak, ale zase sa budem opakovať - biceps je taká strašná chujovina Bohužiaľ mám ruky ako špilky a tak musím stále márne bojovať, aby vyzerali aspoň cca ako súčasť môjho tela a nie zlomyselne pokazený photoshop.

Po príchode do gymu ma čakala Legínonania a Smutní chlapci. Tých som si viacmenej nevšímal, lebo Legínonania Robila hip thrusters a mŕtvy ťah, takže som mal príjemnú rozcvičku Týmto by som sa jej rád oficiálne poďakoval za navodenie atmosféry a zvýšenie testosterónu. Je to rozhodne najlepší nakopávač, aký som kedy kúpil videl.

Potom tam došiel taký opustený tretí parťák od Teplých bratov a robil tzv. mentálnu predsupersériu s príťahmi s T-tyčou Mentálna predsuperséria: zavreté oči a pomalé príťahy bez T-tyče s hlasným funením, než začne séria samotných príťahov s hlasným funením Proste absolútne sústredenie, klobúk dole.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne únor 07, 2016 9:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Beználadové

Nohy ťažko / Hrudník ľahko

Drepy:
2x10x20kg
1x6x70kg
1x3x110kg
1x1x140kg
1x1x150kg
1x1x160kg
1x1x170kg
1x1x180kg Belt ON
1x1x185kg
1x1x190kg dopomoc
1x4x150kg a srať už na to, nemá to úroveň

Čelné drepy:
5x2x140kg

Legpress:
5x12x330kg

Glute ham raises:
5x6

Benchpress:
1x15x20kg
1x6x60kg
1x6x80kg
5x6x100kg

Lýtka:
5x10x100kg


Hodnotenie tréningu: Nemastný, neslaný tréning nôh a celkovo sklamanie, aký som slabý. Celý som bol stuhnutý, nasadil som Alavis niekedy v stredu, ale paradoxne mám dojem, že ma z toho skôr rozboleli kolená...
Už z domu som šiel nejaký oťapený a otrávený, sám neviem, čím to bolo... Myslel som, že v gyme to prejde, ale ani nie
Drepy príšerne ťažké a kolená ťahali nepríjemne. Mohol by som sa utešovať, že som sa hýbal tesne pod aktuálnou maximálkou a preto som sa potrápil, ale to by aj tak nezabralo. Takže pri 190ke mi už musela Soraya pomôcť, prapodivne som začal prepadávať dopredu, neviem, či tá guma, čo dali pod stojan je úplne rovná. Dnes som sa fakt mohol s čistým svedomím pripojiť k Smutným chlapcom a úplne by som zapadol
Jediné, čo bralo úplne super bol legpress, ten mi pekne prepumpoval nohy a potom glute ham raises. Na ten som sa fakt tešil a bolo to bezva. Pár opakovaní, ale šlo mi urvať hamstringy od kosti Parádny cvik a určite ho zaradím pravidelne, možno sa premietne do mŕtvoly.
Čelné drepy hrôza, ani som si neuvedomil, ako chujovo sa to cvičí bez zrkadla. Netušil som, či mám dobre postavené nohy a tak som sa slušne vytrápil... Pri zadných drepoch mi fakt zrkadlo nechýba, ale aspoň pre zbežný check by sa hodilo pri čelňákoch. Ale vraj ho tam dajú, takže bude bude, všetko bude.
Bench rýchlovka, bez problémov, pim pam, aspoň, že toto šlo v pohode. Na záver ešte nezapísaná šaškovačka s novým predkopávaním, vypálil som kvadráky, aby som si vynahradil podelané drepy.

V šatni sa ma chlapec, čo sa nesprchuje, len sprejuje, pýtal, či cvičím silovo. Celkom ma prekvapilo, že sa tak rýchlo zorientoval v mojich nezmyselných tréningoch Hlavne, keď on sám cvičí len hrudník a kozy a nohy má ako dva trochu hrubšie vlas... Tak som povedal, že hej, potom sme ešte pokecali trochu o strave a potom povedal, že som brutálne silný, čo po dnešnom tréningu chápem ako iróniu, ale tak do hlavy mi nevidí a chcel ma asi len potešiť

Nič to, neberiem to tragicky, proste nebola nálada a tréning bol len z povinnosti, čo sa mi proste často nestáva. Ale nebyť zlých tréningov, nevážili by sme si tie dobré!


_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po únor 08, 2016 8:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak včerajšia mizéria vysvetlená. Vstal som a hrdlo zasrané a vychrchlával som hlieny.
Teraz v práci kolegyňa vedľa mňa prská toľko sopľov, že by sa mohla plaziť ako slimák, počítam, že mi to tiež k zdraviu nepridá.

Neostáva, než sa spoliehať na to, že ma imunita ako tak podrží.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: po únor 08, 2016 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
nasadil som Alavis niekedy v stredu, ale paradoxne mám dojem, že ma z toho skôr rozboleli kolená...


to bude podle mně v hlavě... začneš tam dávat alavis a tak sleduješ kolena - tím pádem ti přijde že se ti to akorát zhoršilo i když se to doopravdy (nejspíš) mírně zlepšilo nevím jestli se to z toho mého hroznýho výkladu dá pochopit, ale já i lidi okolo mají tu zkušenost, že jakmile se začali na nějaký kloub/šlachu zaměřovat (ať už proto že čekali zlepšení/zhoršení, nebo prostě jenom tak), tak výsledek byl vždycky rapidní zhoršení... až do té doby než člověk to přestal vnímat a zase bylo vše postaru já si takhle začal dávat pozor na kolena jednu dobu a z fáze kdy jsem s kolenama neměl žádný problém, mně najednou každou chvilku pobolívaly atd., samozřejmě to zase přestalo když jsem je přestal řešit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: út únor 09, 2016 12:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Alavis zabírá tak po měsíci. :) Chce to vydržet.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 110, 111, 112 ... 388, 389, 390  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: