Lukinobr- funkčnost, zdraví, vitalita, dlouhověkost


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 110, 111, 112  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Lukinobr- funkčnost, zdraví, vitalita, dlouhověkost  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Lukinobr- funkčnost, zdraví, vitalita, dlouhověkost
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lukinobr


PříspěvekZaslal: út únor 09, 2016 9:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak dneska opravdu specifický trénink nohou.
Tímto děkuji Borisovy za jeho video.
Opravdu pecka.

Výpady

3x10 14kg jen tak na protahnuti

Drepy

3x10 40kg
8x6-8 opak 70kg-opravdový masakr. Technika ala video od borise.
Opravdu takto jsem nikdy napumpovane nohy neměl. Technika dolů 3s nahoru 3s. Někdy dolů i 5-6 sekund dole vždy stopka.

Zakopavani
6serii

Výpony na lýtka
6 serii
Dneska celkem zajímavý trénink .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: pá únor 12, 2016 8:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Prsa,ramena,triceps

Bench press
6x102kg-celkem těžké
2x5 110kg-šlo to
2x4 116kg nic moc opravdu na krev celkem, ale příště bude snad lépe

J.c. hlavou nahoru
8x30kg
10x30kg
12x30kg
8x30kg-dolů 3-5 sekund nahoru rychle

Peck deck
4serie

Push press
Do 70kg-dost těžké, odvarene tricepsy.

Upažování
Do 30kg -super, ramena se konečně trošku zlepšují díky větším vahám.

Triceps za hlavu+francouzsky tlak
4serie

Trénink nic moc.Něco na me trošku leze. Už abych měl.zase volno.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: so únor 13, 2016 9:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera záda a dnes volno.
Ranní vaha 90,5kg dolní břicho 79,5cm

Jinak zatím moje výsledky
Před 4 měsíci 90kg a dolní břicho 85cm
Před 2 měsíci 92kg a dolní břicho 83cm
Nyní 90,5kg a dolní břicho 79,5cm

Z toho plyne ze jsem za 4 měsíce dokázal nabrat 0,5kg a schodit 5,5cm přes břicho. Uvidíme jak to půjde dál .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: ne únor 14, 2016 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nohy

Drepy
6x60kg
3x100kg
3x110kg
3x120kg
3x130kg
3x140kg
1x150kg-divný asi zůstanu u lehcich vah prozatím
Změna techniky ala boris orava
3s dolů 3s nahoru
4x8x70kg-nohy totálně vyštavený, i při stání se celé klepali, celkem super pocit.

Rumunský mrtvý tah

6x10 70kg

Výpady s j.c.
3x10 30kg

Břicho+lytka
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: út únor 16, 2016 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera volno bohužel jsem nastydl a dost mě to štve.Zimnice a lehká rýma.

Dnes jsem to ale už nevydržel a nakonec jsem šel.
Bench press MMBP 4. TRÉNINK
Musím říct, že me to dneska slušně překvapilo.
Myslel jsem si, že dnešním dnem ukoncim tento trénink, protože jsem si myslel , že to nezvladnu
Rozcvicka
2x3 116kg-kupodivu lehké se slušnou rezervou. Příští trénink jdu test selhání se 118kg tak jsem zvědav.
2x2 124kg-šlo to, první serie lehoučká tam bylo tak.na 4 opak. Druhá série těžší
Negativní opakování 1x136kg

Tlaky hlavou nahoru s j.c.

3x10

Peck deck
3x10

Predpazovani s j.c.
Do 30kg

Upažování
3x10

Triceps
Kladka

3x10

Francouzky tlak

3x10
Tak dnešní trénink celkem usel, i když ještě nejsem zcela fit, ale i tak se síla drží.
Uvidíme jak dopadnu na příštím tréninku zda ze posunu v testu selhání.Každopádně asi to.vypadá, že MMBP opět funguje :) snad tam těch 140kg na konci cyklu nakonec dám. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: ne únor 21, 2016 6:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Během týdne byl ještě trénink zad tam jsem dal shyby s 18kg na sobě což celkem šlo, jinak žádný zázrak se nekonal.
Dnes dopoledn
rotoped
40 minut

Dneska prsa,ramena, triceps
5. Trenink MMBP
Celkem super
Bench press
6x105kg lehkoučky
2x111kg-pohoda s rezervou
6x118kg-test selhání, naprostá spokojenost, opět mmbp funguje. Tak se posouvame na další úroveň. Uvidíme příští trénink.

Tlaky hlavou dolů

3x20 30kg

Cvik na střed prsou
3 serie

Predpazovani
4serie

Upazovani
4serie

Zadní delty
4serie

Francouzský tlak
4serie

Kladka na triceps

4serie

Ranní váha 89kg (lehce po nemoci, takže tam bude tak 89,5-90kg) břicho dole 79cm
Ještě 5 cm a jsem na své vrcholové formě z minulé přípravy. Momentálně jsem najel na dietu.Tak uvidíme, zda se me to bude chtít držet.ubral jsem tuky, sachry :)
Zatím tam.je náběh tak na 84kg sesekanej. Tak uvidíme .Se zapisovanim uvidíme, jak bude chuť a hlavně energie.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: ne únor 21, 2016 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnešní potreninkovka. Asi to tam budu dávat častěji. Resp skoro pořád

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: út únor 23, 2016 8:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska vršek
Bohužel jsem selhal na Bench pressu, takže to budu muset ukončit.Budu muset přidat trošku tuku, protože takto nejsem schopný plnohodnotně odtrenovat 3200kcal me prostě nestačí. Zkusíme 4000kcal a uvidíme jak se to pohne. Momentálně bych jel sacharidy takto 90,90 230 (snížení tuku) .Tak se uvidí, zda se bude hubnout.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: po únor 29, 2016 6:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Momentálně zkouším trénink vršek, spodek, vršek,spodek, vršek a volno.
Resp. Někdy 3+1 někdy 5+1. Je to jen podle pocitu. Zatím ale cítím dost velký progress co se týče kvality a tvrdosti svalů. Něco to bude mít do sebe. Regenerace je v pohodě až se divím.
Ranní váha 89kg ( břicho dole 78,5cm) forma už se lepší , konečně si už zas nepripadam tak tlustej
Zatím začínají lézt pruhy na prsou a sixpack už je taky v pohodě. Ještě tak 2 kg a myslím si, že už by to mohlo stačit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2016 9:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kratky report po delsi dobe .
Tak pokračují nadále v zkvalitňování formy na léto a Celkem se daří.Vypadá to , že jsem konečně našel způsob jak na to jít. :)
Ale zatím nechci zbytečně lidi klamat, jen řeknu jediné. Celých 6 let cvičení jsem to dělal.úplně blbě . tak uvidíme jaké to bude mít výsledky Tedka. Dost věcí jsem v jídelníčku upravil.Verim, ze tedka konecne toho naturalniho maxima dosahnu.
Přikládám aktualku.



Váha cca 89kg silově se držím hezky.
Pokud nekdo chce poradit nebo priblizit muj jidelak, jedine pres PM (zpravy) staci napsat a muzeme to probrat.


Naposledy upravil lukinobr dne čt březen 17, 2016 10:00 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2016 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

89kg po ránu na lačno, nebo 89kg vážíš na té fotce?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2016 9:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

89 rano na lacno. Vecer vazim vice, ale je kravina se vazit takhle navecer.Vahu resim jen na lacno.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2016 9:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem



Zde přikládám roční progress zad, při stejné váze cca +-1kg fotka není aktuální. Tady jsem měl těch 90cca.měsíc zpět.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: út duben 05, 2016 4:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak prispeju zase dalsim nudnym prispevkem.

Momentalne se nachazim v priprave na Mistrovstvi cech, ano v kategorii physique nad 178cm a je me jedno co si kdo rekne.Jdu si tam zkusit formu a budu se snazit tam mit lepsi kvalitu jak minuly rok.Resp. minuly rok jsem to nesmyslne zalil sladkostma a spatnym odvodnenim.Ale nebudu se vymlouvat, proste to nebylo vse podle mych predstav, i kdyz forma byla 1-2 tydny pred zavody celkem dobra.
Tedka nechci odvodnovat vubec, pouze jet kvalitni stravu bez soli.Tak uvidime jak to vse dopadne, kazdopadne chci vyuzit asi posledni rok mezi juniorama a postavit se tam.Barva objednana, registrace poslana a forma nikde
Kdo vi jestli to stihnu, trenink 5-6x tydne kardio davam dle pocitu nekdy rano, nekdy vecer po treninku..Jidelnicek mam upraveny, ale nejsou to ani vlny ani nic jineho, jedu si to podle sebe a sveho vlastniho pocitu.

Aktualni trenink
po-Vrsek
ut-spodek
st-vrsek
ct-spodek
pa-vrsek
so-volno
ne-spodek

Nekdy mam jeste ve stredu volno a vse posouvam, kazdopadne regeneruji skvele, tento trenink mam rozjety asi uz druhy mesic a perfektne me sedi,dokazu nabirat svaly a zaroven redukovat tuk, co vice si prat ze.
Jinak silove jsem trosku spadl napr, na drepech kvuli tomu rotopedu to slo na 5x120kg ( dal bych i vic, ale jsem liny prase tlusty)
bench 3x120kg-celkem na krev, ale benche tedka stejnak nejezdim, zameruji se na vrchni prsa a stredy prsou radeji.
mrtvy tah-12x120 10x140kg atd.. ale tady jedu uplne jinou techniku nez jsem zvykly a naprosto mi to sedi.Dekuji Alesi
Na ramena jedu uz nejaky ten mesic jeden cvik a to upazovani abych zlepsil stredni delty a zatim se dari.
Lytka,bricho 3-4x tydne.

Uvidim jak se mi bude chtit zapisovat trenink a vse okolo, stejnak to tady nikdo necte, kazdopadne je to neco okolo 5 tydnu do zavodu, coz moc casu stejnak neni..
Tak jde se na to Uvidime co z toho nakonec vyleze.Kazdopadne jdu si to uzit a ne vyhrat. Predem upozornuji.

Aktualni vaha 87,5kg po ranu.Tuk sel dolů, ale jsem stejnak zalitej
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: st duben 13, 2016 7:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem opět zde.
Aktuální váha 86kg.
Břicho dole 76cm. Ještě 2cm a budu stahlej jako loni.
Minulý rok jsem měl 80kg soutěžních.
Tento rok to odhaduji na 85kg :) se stejnou formou.Nechci tím říct, že jsem nabral za rok 5kg svalů, ale určitě něco přibylo. Týden před závody možná zkusím inbody a porovnam to s minulým rokem :)
A uvidíme hnedka :)
Momentálně jsem přešel na split a Makam už hlavně na detailech. Tak uvidíme jak to půjde.
Jinak barva, obnovení registrační karty hotovo :)
Tedka už jen doladit pozing.
Jídelníček jsem zase o pár kcal utl a bohužel, přes den je hlad.Nedá se nic dělat no. 24 dní a pak už zase budu pomalinku nabírat.


Naposledy upravil lukinobr dne st duben 13, 2016 7:44 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Lukinobr- funkčnost, zdraví, vitalita, dlouhověkost Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 110, 111, 112  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: