Můj osobní trénink, který jsem si vymyslel



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Můj osobní trénink, který jsem si vymyslel  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Můj osobní trénink, který jsem si vymyslel
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samurraj


PříspěvekZaslal: ne leden 03, 2016 6:17 pm    Předmět: Můj osobní trénink, který jsem si vymyslel Odpovědět s citátem

Dobrý den, před týdnem jsem začal s posilováním. Chci přibrat na objemu a na síle. Můj cíl je vypadat něco jako ten na obrázku níže. Samozřejmě jsem před tím než jsem začal, přečetl spousty článků a diskuzí, ale v každém se píše to a zase tohle. Vymyslel jsem si proto takový malý svůj tréninkový program:

PONDĚLÍ - Cviky na prsní svaly - Bench press - 1. série 50kg 12x opakování
2. série 60kg 8x opakování
3. série 65kg 6x opakování
4. série 70kg 4x opakování
5. série 75kg 2x opakování
6. série 80kg 1x opakování


zdvihy jednoruček na rovné i šikmé lavici - série jako u bench pressu s nižší váhou samozřejmě

ÚTERÝ - VOLNO

STŘEDA - Cviky na Bicepsy, tricepsy - zvedání velké činky - opět série podobné jako u benchpressu
- zvedání jednoruček

ČTVRTEK - VOLNO

PÁTEK - Cviky na nohy a záda - Mrtvý tah
Dřepy výpady
série stejný počet jako u benchpressu.

SOBOTA - VOLNO atd. atd.

Prosím fundovaného člověka, zběhlého v posilování, aby mi dal nějakou zpětnou vazbu, co by změnil nebo upravil nebo jestli to je celé blbě. Já třeba netuším když docvičím např. u benchpressu těch 6. sérií, jestli to stačí nebo jestli všechny ty série mám zase opakovat od začátku od nejnižší váhy. KAŽDÉMU, KDO MI PORADÍ, BUDU STRAŠNĚ, STRAŠNĚ, STRAŠNĚ MOC VDĚČNÝ.


[/b]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: ne leden 03, 2016 8:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, dobre je, ze si zacal cvicit, to spatne to, ze v tvem podani je to cele spatne. Na zacatku by ses mel zamerit na posileni svalu kolem patere, lopatek a panve. Nejakou dobu si vystacis s dvema treninkama celeho tela tydne. Postupne muzes pridat jednu treninkovoz jednotku. Prvni rok si vystacis s treninkem celeho tela v jednom treninku. Potom muzes spekulovat nad rozdelenim tela na urcite casti. Doporucim ti vyhledat ve svem okoli nejakeho trennera, ktery ti ve finale usetri ca, penize a taky zmininaluzuje mozne zdravotni problemy, ktere by te pravdepodobne se spatnym programem v budoucnu potkaly. Snad jsem ti to hned na zacatku neznechutil.[/s]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
samurraj


PříspěvekZaslal: ne leden 03, 2016 9:24 pm    Předmět: a Odpovědět s citátem

No znechutil, ale samozřejmě jsem rád za zpětnou vazbu. S tím trenérem to asi bude dobrý nápad, tak snad tady u nás nějaký bude, pokusím se někoho kontaktovat a domluvit soukromou lekci. Děkuji za názor.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Onlywatch


PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2016 11:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

samurraj: bez urážky, ale ty musíš být kus brambory. Jsi tu od roku 2007, to je 9 let víš o existenci ronnie a máš přístup ke všem materialům, hlavně že jsis vymyslel svůj trenink.

Tvůj problém bude nesmírná lenost se učit a těžko to někam ve cvičení dotáhneš.

Vůbec nechapu co jsi vymyslel za kravovinu a ty články jsi četl nafetovanej ?

Pondělí jen benchpress 6 serii, pak nějaký jednoručky na prsa a domů?
Nekomentuju ty přesně dané opakování a serie, co trošku jít podle pocitu a protrhání než podle čísel na papíře ? Nebude to víc produktivní, myšlenka co funuje je přetrhat a napumpovat, to co jsi sepsal je obráceně.

Tohle nakopání do prdele neber jako urážku, osobně si myslím, že by jsi neměl nic měnit ohledně cvičení, ale ohledně tvého přístupu k vzdělávání a dosahování cíle. Jsem na forum nový a už teď bych ti z fleku sestavil vyživovej plán lepší než kdejakej poradce.

Kdybys tu byl novej, nic ani nepíšu.. ale takovej starej lenoch, to se fakt nevidí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2016 6:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jk rikl,napred zpevneni celeho tela

https://forum.ronnie.cz/zacatecnik-trenink-t15199.html

"Mytus nizkofrekvencniho treningu"

Jinak je to vazne spatne
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Můj osobní trénink, který jsem si vymyslel
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: