RANDO - čo ak ho PODCEŇUJEME ?....


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - RANDO - čo ak ho PODCEŇUJEME ?....  Úvodní stránka -> Na smazání... -> RANDO - čo ak ho PODCEŇUJEME ?....
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Som_v_nutricnej_ketoze


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 2:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZO, jasné, čo iné ti ostáva povedať... To pekné V-čko (a to som ešte vôbec necvičil "core", začal som od asi mája 2015, čiže pás mám ešte lepší), to je čisto chrbát necvičiaceho z reklamy na ak nie hlad, tak polohlad, že ? ...
Koľko meriaš ? Ja 190cm. Som ektomorf ako vyšitý, pred začatím cvičenia som ku koncu 19. roku život som vážil pri výške 190cm 66kg.....Ehmm.... Tento chrbát na fotke je jeden z najlepších chrbtov (nevravím že na svete) PRI VÝŠKE 190CM, A 80KG (ide o tento pomer). Už len čakám kedy napíšeš, že nejaký iný s výškou 190cm a 80kg (toľko na fotke) z miesta "X" na planéte Zem, má oveľa lepší chrbát ako ja... Nenájdeš. Oveľa lepší chrbát pri výške 190cm a 80kg odo mňa nemá nik. Lebo je to fyzicky nemožné.
Znova opakujem, je jasné, že stovky a možno aj tisíce naturálnych cvičencov v mojom veku pri výške 190cm má lepší chrbát ako ja, ale tí majú aj podstatne viac kg ako ja, dajme tomu miesto 80kg majú 90kg.
Predstav si mňa s 90kg, čiže +10kg ako na fotke. To by bol chrbát, čo ? .... A to by som mal len p*sratých 90kg na 190cm.... Ako by som vyzeral keby som začal sypať a dostal sa aspoň na 100kg (čiže by som nesypal extrémne) ?? ... Lenže mne to za to nestojí. Mám teraz 82kg, podľa mňa viac ako 84kg "na prírodno" bez kreatínu a bez prežierania mať nebudem, a ja som s tým zmierený. Keď to budem chcieť meniť, dám tam kreatín a možno nejakú sypku. Lenže - to sa nestane (možno žiaľ) nikdy, lebo si nechcem zasierať telo :-)
_________________
Zadovážte si inverzný stôl, a používajte ho denne. Ja visím dolu hlavou kolmo k zemi 8 minút 1x denne, každý deň. JE TO SUPER.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 2:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rando, to je ale taka trochu... no, hlupa argumentacia.

Mam najlepsi chrbat do 80kg je ako ked ja argumentujem, ze mam jeden z najvacsich penisov do 16cm.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 2:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Som_v_nutricnej_ketoze napsal:

Tento chrbát na fotke je jeden z najlepších chrbtov (nevravím že na svete) PRI VÝŠKE 190CM, A 80KG (ide o tento pomer)

To bych řekl, že ne na světě. Ale v celém vesmíru!
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Som_v_nutricnej_ketoze


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 2:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ikee napsal:
Peter Ustinov napsal:
omlouvam se
to jako kazdej, kdo zveda vic nez ty musi mit ptaci zob???


Já se neomlouvám, poněvadž číst umím a za svým příspěvkem si stojím.


Je mozno aj 2x silnejsia (okrem bencu a MT) nez ja, to by mi vadilo ;-)

Mas pravdu Rando, 'okrem benche a MT', kdy je tak 3x silnejsi nez ty .


A stojíš si aj za ten detský blábol, kde v tom prípade tvrdíš, že dotyčná robí 6 opakovaní v sérii so 405kg ? Škoda reči, som trochu sklamaný z tvjich príspevkov
_________________
Zadovážte si inverzný stôl, a používajte ho denne. Ja visím dolu hlavou kolmo k zemi 8 minút 1x denne, každý deň. JE TO SUPER.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Som_v_nutricnej_ketoze


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 2:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
Som_v_nutricnej_ketoze napsal:

Tento chrbát na fotke je jeden z najlepších chrbtov (nevravím že na svete) PRI VÝŠKE 190CM, A 80KG (ide o tento pomer)

To bych řekl, že ne na světě. Ale v celém vesmíru!


Keď už človek nevie čo napísať, prehodí to na iróniu... Ale o.k., "beriem" to
Ďakujem.
_________________
Zadovážte si inverzný stôl, a používajte ho denne. Ja visím dolu hlavou kolmo k zemi 8 minút 1x denne, každý deň. JE TO SUPER.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 2:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dovolil jsem si změnit název topiku. Takový chrbát si ho zaslúži. Minulý topik je k tomu špatně zaťatému levému latisimu. Tento slavnější je k pevně ztopořenému pravému latisimu.

Nechť žije!
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Som_v_nutricnej_ketoze


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 2:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Rando, to je ale taka trochu... no, hlupa argumentacia.

Mam najlepsi chrbat do 80kg je ako ked ja argumentujem, ze mam jeden z najvacsich penisov do 16cm.


Inteligentný Rando inteligentne vyvráti tvoj neinteligentný (tým ale netvrdím, že si neinteligentný) príspevok...
Dĺžka je jeden činiteľ. Váha a výška sú 2 činitele, je to prakticky nespočet možných kombinácií... Môj chrbát je vytvorený na tele, ktoré je 3D (aj penis je 3D, ale ty si sa zmienil len o jeho dĺžke, mimochodom, môj nemá 16cm). Keby si k sebe postavil 100 mužov s výškou 190cm a 80kg hmotnosťou, podľa teba by mal každý z nich rovnaký chrbát, hej ? ... Lebo tak si sa vyjadril, akoby si NECHÁPAL, že argument "Jeden z najlepších chrbtov pri výške 190cm a 80kg" je úplne normálny a rukolapný argument...
_________________
Zadovážte si inverzný stôl, a používajte ho denne. Ja visím dolu hlavou kolmo k zemi 8 minút 1x denne, každý deň. JE TO SUPER.


Naposledy upravil Som_v_nutricnej_ketoze dne po březen 21, 2016 2:53 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 2:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rando, co chceš slyšet? Takhle jsem vypadal v 16 asi při 65 kilech, stejná kostřička s trochou svalů. V pase jsem měl pod 70 cm, takže i bez svalů jsem měl "strašlivý véčko". Takhle vypadá skoro každý kdo alespoň trochu cvičí a má úzký pas, žádný zázrak nejsi (tedy alespoň co se fyzické schránky týká, co se týče myšlenkových pochodů, tam je to jiná liga).
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 2:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to je debata to mate za to, ze sa nemodlite
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Som_v_nutricnej_ketoze


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 2:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
Rando, co chceš slyšet? Takhle jsem vypadal v 16 asi při 65 kilech, stejná kostřička s trochou svalů. V pase jsem měl pod 70 cm, takže i bez svalů jsem měl "strašlivý véčko". Takhle vypadá skoro každý kdo alespoň trochu cvičí a má úzký pas, žádný zázrak nejsi (tedy alespoň co se fyzické schránky týká, co se týče myšlenkových pochodů, tam je to jiná liga).


Áno... Ja mávam tiež často skreslené spomienky na minulosť...
No a ešte napíš výšku, lebo každý pako vie, že čím je človek vyšší (a k tomu ektomorf, čo ty nie si), tým tú svalovinu musí roložiť na väčšiu plochu, možno aj preto tí najvyšší kulturisti proste majú smolu a nie sú tak mohutní, ako tí nižší. Ale o.k., to nemá cenu rozoberať, proste mi nenapíšeš, že na 190cm a 80kg je to mohutný chrbát (opakujem, na 190cm a 80kg), tvoja vec, nútiť ťa nebudem, dať mi za pravdu ti tvoje ego nedovolí. Moje mne dovolí, dal som za pravdu (a ani sa to nepýtal) Diamondovi, že má dobrý pomer hamstringov ku sedacím svalom. (Diamond, nepokaz ten kompliment )
_________________
Zadovážte si inverzný stôl, a používajte ho denne. Ja visím dolu hlavou kolmo k zemi 8 minút 1x denne, každý deň. JE TO SUPER.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 2:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 3:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je pravda, že jsem byl vysloveně trpaslík, měl jsem tehdy něco málo přes 180 cm na výšku. Já si dám tu práci a najdu fotky. Vypadal jsem úplně stejně jako ty a taky jsem si myslel, že už jsem svalnatej málem jak Schwarzenegger.
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Som_v_nutricnej_ketoze


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 3:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
Vypadal jsem úplně stejně jako ty


A takto vznikajú povesti a báje............ Nenosil si náhodou aj úplne stejné slipy ako ja ?

Mimochodom, kedy si začal bobuľkovať ? Dúfam, že vtedy ešte nie ;-)... Keď už sa tu chceš so mnou porovnávať.... Alebo nebodaj si nebobuľkoval nikdy ? ... Lebo kto vie, kedy si s tým začal, a či na fotke fakt budeš mať 16, alebo 17, 18 ;-) ...Ja keď som mal 15 a chodil pol roka do posilky (a potom s tým sekol na 5 rokov), bol tam jeden 16 ročný, AS ako vyšité. Cvičí aj teraz, ale už úplne načisto, je trochu menší ako vtedy keď cvičil rok-dva... Dostal rozum.
_________________
Zadovážte si inverzný stôl, a používajte ho denne. Ja visím dolu hlavou kolmo k zemi 8 minút 1x denne, každý deň. JE TO SUPER.


Naposledy upravil Som_v_nutricnej_ketoze dne po březen 21, 2016 3:05 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 3:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Som_v_nutricnej_ketoze napsal:
CIZOPASNIK napsal:
Vypadal jsem úplně stejně jako ty


A takto vznikajú povesti a báje............ Nenosil si náhodou aj úplne stejné slipy ako ja ?

Těžko říct. Každopádně jsem z toho naštěstí vyrostl.
Bobulkoval jsem od narození, samozřejmě.
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone


Naposledy upravil CIZO dne po březen 21, 2016 3:08 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Som_v_nutricnej_ketoze


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 3:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
Som_v_nutricnej_ketoze napsal:
CIZOPASNIK napsal:
Vypadal jsem úplně stejně jako ty


A takto vznikajú povesti a báje............ Nenosil si náhodou aj úplne stejné slipy ako ja ?

Těžko říct. Každopádně jsem z toho naštěstí vyrostl.


Áno, aj tvoje letisko na chrbte lepšie ako Grnzárovo (svoho času)... lenže k nemu si sa takou čistou cestou nedostal (ako ja ku svojmu - na moju výšku a váhu peknému letisku). Ja ťa za to absolútne nijak neodsudzujem, ale myslím, že z toho dôvodu by si nemusel porovnávať seba so mnou, a aj to, ako si "vyrástol" z mojej "veľkosti" na väčšiu veľkosť, vďaka určitému, ehmm..."čarovaniu" .
_________________
Zadovážte si inverzný stôl, a používajte ho denne. Ja visím dolu hlavou kolmo k zemi 8 minút 1x denne, každý deň. JE TO SUPER.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - RANDO - čo ak ho PODCEŇUJEME ?.... Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: