RANDO - čo ak ho PODCEŇUJEME ?....


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - RANDO - čo ak ho PODCEŇUJEME ?....  Úvodní stránka -> Na smazání... -> RANDO - čo ak ho PODCEŇUJEME ?....
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 3:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Som_v_nutricnej_ketoze napsal:
CIZOPASNIK napsal:
Som_v_nutricnej_ketoze napsal:
CIZOPASNIK napsal:
Vypadal jsem úplně stejně jako ty


A takto vznikajú povesti a báje............ Nenosil si náhodou aj úplne stejné slipy ako ja ?

Těžko říct. Každopádně jsem z toho naštěstí vyrostl.


Áno, aj tvoje letisko na chrbte lepšie ako Grnzárovo (svoho času)... lenže k nemu si sa takou čistou cestou nedostal (ako ja ku svojmu - na moju výšku a váhu peknému letisku). Ja ťa za to absolútne nijak neodsudzujem, ale myslím, že z toho dôvodu by si nemusel porovnávať seba so mnou, a aj to, ako si "vyrástol" z mojej "veľkosti" na väčšiu veľkosť, vďaka určitému, ehmm..."čarovaniu" .


Rando, ale ty argumentujes zas trochu od veci. Niekto maka viac ako ty, snazi sa, ma lepsi chrbat a ty ho zhodis, ze nema 80 kilo a je to jeho chyba. On pre to ale nieco urobil. Tu ta tvoja telesna vaha nehra ulohu, pretoze on sa snazil, aby mal viac, nez, v tomto pripade, 80 kilo. A ma to logiku, si na BB fore, tu ludia CHCU byt vacsi/silnejsi/vykonnejsi.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 3:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rando můžu se zeptat, jak podle tebe vypadají horší záda v kategorii 190cm/80kg??? Jak vypadají nejlepší v této kategorii už víme. Já si nějak neumím představit rozdíl mezi tvými nejlepšími zády ve tvé kategorii 190cm/80kg a nejhoršími zády v té stejné kategorii. Nemáš nějaký foto příklad horších zad??? Ale prosím tě ať je to přesně z kategorie 190cm/80kg cvičících ektomorfů . Díky.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Som_v_nutricnej_ketoze


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 3:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:

Rando, ale ty argumentujes zas trochu od veci. Niekto maka viac ako ty, snazi sa, ma lepsi chrbat a ty ho zhodis, ze nema 80 kilo a je to jeho chyba. On pre to ale nieco urobil. Tu ta tvoja telesna vaha nehra ulohu, pretoze on sa snazil, aby mal viac, nez, v tomto pripade, 80 kilo. A ma to logiku, si na BB fore, tu ludia CHCU byt vacsi/silnejsi/vykonnejsi.


JE MI JASNÉ, že kopa ľudí maká viac než ja. Ja som tu písal o chrbte na mužovi o výške 190cm a 80kg. O nič iné tu nešlo, ale zjavne to väčšina z vás nepochopila. Keby som začal viac jesť, používať viac doplnkov výživy (trošku aj bobule, nebuďme naivní...), bol by som ceklom dobré "hovádko", resp. by som vyzeral veľmi dobre, a so svjou kostrou by ma tu ľudia označovali za svalnatého a estetického. Ale ja sa netajím tým, že mi o to nejde, že nemieniť o nič viac jesť (3 krát denne nebudem jesť NIKDY, niekedy sa mi nechce jesť ani 2x denne), a drieť len o trošku viac, ak. Mám iné priority, zbožňujem telesné cvičenia, len u mňa je miera inde, než u niektorých z vás.
_________________
Zadovážte si inverzný stôl, a používajte ho denne. Ja visím dolu hlavou kolmo k zemi 8 minút 1x denne, každý deň. JE TO SUPER.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 3:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Som_v_nutricnej_ketoze napsal:
decarabas napsal:

Rando, ale ty argumentujes zas trochu od veci. Niekto maka viac ako ty, snazi sa, ma lepsi chrbat a ty ho zhodis, ze nema 80 kilo a je to jeho chyba. On pre to ale nieco urobil. Tu ta tvoja telesna vaha nehra ulohu, pretoze on sa snazil, aby mal viac, nez, v tomto pripade, 80 kilo. A ma to logiku, si na BB fore, tu ludia CHCU byt vacsi/silnejsi/vykonnejsi.


JE MI JASNÉ, že kopa ľudí maká viac než ja. Ja som tu písal o chrbte na mužovi o výške 190cm a 80kg. O nič iné tu nešlo, ale zjavne to väčšina z vás nepochopila. Keby som začal viac jesť, používať viac doplnkov výživy (trošku aj bobule, nebuďme naivní...), bol by som ceklom dobré "hovádko", resp. by som vyzeral veľmi dobre, a so svjou kostrou by ma tu ľudia označovali za svalnatého a estetického. Ale ja sa netajím tým, že mi o to nejde, že nemieniť o nič viac jesť (3 krát denne nebudem jesť NIKDY, niekedy sa mi nechce jesť ani 2x denne), a drieť len o trošku viac, ak. Mám iné priority, zbožňujem telesné cvičenia, len u mňa je miera inde, než u niektorých z vás.


To je uz holt tvoj pristup, proti tomu ti tazko nieco namietnem.

Ale rozhodne tu maju ludia lepsie a estetickejsie figury aj bez bobul Nie kazdy lepsie vyzerajuci clovek musi byt nutne nasypany.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Som_v_nutricnej_ketoze


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 3:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Makuška napsal:
Rando můžu se zeptat, jak podle tebe vypadají horší záda v kategorii 190cm/80kg??? Jak vypadají nejlepší v této kategorii už víme. Já si nějak neumím představit rozdíl mezi tvými nejlepšími zády ve tvé kategorii 190cm/80kg a nejhoršími zády v té stejné kategorii. Nemáš nějaký foto příklad horších zad??? Ale prosím tě ať je to přesně z kategorie 190cm/80kg cvičících ektomorfů . Díky.


To je akoby si si nevedela predstaviť krajšiu alebo škredšiu tvár (taký a hentaký tvar očí, nosa, úst, taká a hentaká šírka lícnych kostí, atď), keby všetkých 100 tvárí malo dĺžku od konca brady po začiatok (od vlasovej časti) čela ...20 centimetrov napríklad. Tváriš sa, že by si nevidela medzi nimi rozdiel......Proste na trápne otázky nebudem odpovedať, budem sa z teba len smiať, alebo plakať... ... osobne taký druh "humoru" kde človek zo seba robí hlupáka a snaží sa byť ironický/sarkastický, som nikdy neuznával. Irónia a sarkazmus je mimo môjho vkusu.
_________________
Zadovážte si inverzný stôl, a používajte ho denne. Ja visím dolu hlavou kolmo k zemi 8 minút 1x denne, každý deň. JE TO SUPER.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 3:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rando, ty budeš ten typ člověka, co chce z jakéhokoliv průměrného výsledku udělat v očích ostatních lidí zázrak tím, že si vytvoří, nebo alespoň vymyslí strašlivý překážky (jsem ektomorf, jím jednou za den, někdy dokonce jednou za týden, cvičím jednou za měsíc s vlastní vahou, když jsem byl malý, pokousal mě pes atd.).

To je tvoje vlastní malost. Je v pořádku v něčem nevynikat, za to by tě nikdo nesoudil, je málo lidí, kteří opravdu v něčem vynikají. Snažit se ale přesvědčit ostatní, že to nic, kterého jsi dosáhl, je vlastně něco výjimečného, tak to se na mě nezlob, to normální není.

Já jsem měl v prváku na výšku kolem 180 cm asi 55 kilo a protože mě štvalo, že vypadám jako suchá větev, začal jsem trénovat. Když jsem maturoval, vážil jsem skoro metrák a mrtvý tah jsem měl kolem 220 kilo (a ne, zklamu tě, žádný bobulky v tom nebyly). To samozřejmě nebyly žádný převratný výkony, protože spousta mladých kluků, co mají trochu talent, by mě strčilo do kapsy. Rozdíl mezi mnou a tebou ale byl, že já jsem se nevymlouval na sto a jednu kokotinu a nesnažil se všechny přesvědčit, že ten průměr je vlastně světový výkon.
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Som_v_nutricnej_ketoze


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
.
Ale rozhodne tu maju ludia lepsie a estetickejsie figury aj bez bobul Nie kazdy lepsie vyzerajuci clovek musi byt nutne nasypany.


Áno, a merajú 170-175cm, a pred spaním sa džgajú tvarohom.
Ja mám každý deň "lačňovku" 19 - 20 hodín. ALE NEJDE O TO, ešte raz : Písal som o chrbte 190cm vysokého muža vážiaceho 80kg (ako ja na fotke). Takých na svete vo veku dajme tomu 24+ bude ...pár MNOHO TISÍC. A - aby ste to už konečne pochopili, ľudia, Z TAKÝCH MUŽOV mám jeden z najestetickejších, resp. najvypracovanejších chrbtov. Čo to znamená ? No to, že na svoju výšku a svoju váhu mám fakt veľmi dobre vypracovanú postavu (na fotke vidno chrbát). A O TO MI CELÝ ČAS ŠLO - ABY STE POCHOPILI TOTO. Nič viac
_________________
Zadovážte si inverzný stôl, a používajte ho denne. Ja visím dolu hlavou kolmo k zemi 8 minút 1x denne, každý deň. JE TO SUPER.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Som_v_nutricnej_ketoze napsal:
Makuška napsal:
Rando můžu se zeptat, jak podle tebe vypadají horší záda v kategorii 190cm/80kg??? Jak vypadají nejlepší v této kategorii už víme. Já si nějak neumím představit rozdíl mezi tvými nejlepšími zády ve tvé kategorii 190cm/80kg a nejhoršími zády v té stejné kategorii. Nemáš nějaký foto příklad horších zad??? Ale prosím tě ať je to přesně z kategorie 190cm/80kg cvičících ektomorfů . Díky.


To je akoby si si nevedela predstaviť krajšiu alebo škredšiu tvár (taký a hentaký tvar očí, nosa, úst, taká a hentaká šírka lícnych kostí, atď), keby všetkých 100 tvárí malo dĺžku od konca brady po začiatok (od vlasovej časti) čela ...20 centimetrov napríklad. Tváriš sa, že by si nevidela medzi nimi rozdiel......Proste na trápne otázky nebudem odpovedať, budem sa z teba len smiať, alebo plakať... ... osobne taký druh "humoru" kde človek zo seba robí hlupáka a snaží sa byť ironický/sarkastický, som nikdy neuznával. Irónia a sarkazmus je mimo môjho vkusu.


Aha. Tak promiň. Já si to ale fakt neumím představit. U obličeje ano - to je jasný. Ale u zad ne. Umím si představit jak vypadají záda 80kg tlustýho člověka, ale neumím si prostě představit srovnání tvých zad a jiných vycvičených zad při přesně 190cm a 80kg na ektomorfním typu postavy. Tak nic no.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ikee


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Som_v_nutricnej_ketoze napsal:
... Irónia a sarkazmus je mimo môjho vkusu.


Spíš mimo tvé chápání, jinak by ses stále nebral tak vážně a neodpovídal bys, jak odpovídáš.

Rando pokud tvrdíš, že tohle jsou pro tebe ta nejúžasnější záda za podmínek, že skoro nejíš ani necvičíš.. Pak nechápu, proč stále trolíš na foru o kulturistice a nevybereš si nějaký třeba o malování.

A stále se vymlouvat, že ostatní vypadají líp, protože sypou, je od tebe ubohost. Možná kdyby si méně kecal a víc makal, tak bys zjistil, že to jde i bez toho. Přesně jak píše CIZO a Decarabas. A to si namlouvej co chceš.

EDIT: Jááj, promin! Opraveno.
_________________
Říkal tu někdo profesionální jedlík?!


Naposledy upravil Ikee dne po březen 21, 2016 3:37 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Som_v_nutricnej_ketoze


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 3:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
Když jsem maturoval, vážil jsem skoro metrák a mrtvý tah jsem měl kolem 220 kilo (a ne, zklamu tě, žádný bobulky v tom nebyly).


A kedy prišli bobulky ?
Lebo tu je to otázka možnej/nemožnej dôvery v to, o čom píšeš (ako je to na internete vždy)... Ani Dexter Jackson nesypal, v telke vravel, že svaly má z proteínu...
Ono dostať za z 55 kg na skoro metrák za necelé 4 roky, to chce buď nabrať popri svaloch aj kopu tuku, alebo proste zobnúť...
Tých 220kg by som ti uveril aj bez bobúľ, nie je to prevratný výkon na to, aby to bez nich nešlo, to mi je jasné že ide, keď si to človek zaumieni a ide si za tým.
Ale otáka znela - kedy si začal dávať bobule ? ... Lebo keď si mal väčší chrbát než Grznár (väčší ku postave v jej pomeroch) ktorý očividne sype, tak si bobulkoval aj ty (ak sa to už náhodou netýka súčasnosti), a KEDY si s tým začal, to už je OTÁZNE, a ja si nemyslím, že môžem očakávať od teba s istotou pravdivú odpoveď.
_________________
Zadovážte si inverzný stôl, a používajte ho denne. Ja visím dolu hlavou kolmo k zemi 8 minút 1x denne, každý deň. JE TO SUPER.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 3:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ikee napsal:
Decabras


Au, au

Rando - len este jedna vec k tomu a uz fakt budem len sledovat debatu a zasnut.

Zohladnil si vo svojom vybere aj sportovcov, ako su lezci, workoutisti alebo plavci, ktori obycajne mavaju chrbty, ze by sa na nich mohli utaborit dve ciganske rodiny? A pokojne aj s tymi parametrami, co si uviedol, ale na ukor inej svalovej partie?
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Som_v_nutricnej_ketoze


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 3:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ikee napsal:
Som_v_nutricnej_ketoze napsal:
... Irónia a sarkazmus je mimo môjho vkusu.


Spíš mimo tvé chápání, jinak by ses stále nebral tak vážně a neodpovídal bys, jak odpovídáš.

Rando pokud tvrdíš, že tohle jsou pro tebe ta nejúžasnější záda za podmínek, že skoro nejíš ani necvičíš.. Pak nechápu, proč stále trolíš na foru o kulturistice a nevybereš si nějaký třeba o malování.

A stále se vymlouvat, že ostatní vypadají líp, protože sypou, je od tebe ubohost. Možná kdyby si méně kecal a víc makal, tak bys zjistil, že to jde i bez toho. Přesně jak píše CIZO a Decabras. A to si namlouvej co chceš.


Ja som ten, kto vie spojiť skutočne zdravý životný štýl s posilňovaním. A taký chrbát je toho výsledkom (+ ZČASTI genetika na "V" tvar). Nikdy nie som unavený, budím sa ako rybička, lebo posledné jedlo dňa jem 4-5 hodín po zjedení prvého jedla (a to zjem ráno, alebo pred obedom). Iní pri mojej výške a váhe (190cm, 80kg na fotke, v súčastnosti 82kg), alebo ak chceš, VALNÁ VäČŚINA iných pri tomto pomere výšky a váhy má HORŠÍ svalový rozvoj ako ja. Je to proste fakt. XY krát som sa vážil v posilňovni s chalanmi mojej približnej výšky, a ani jeden z nich čo vážil toľko ako ja (a bol buď rovnako vysoký ako ja, alebo o pár cm nižší) nedosahoval môjho svalového rozvoja.
Asi to fakt bude kosťami, možno ich mám ľahké, ale nikdy som nemal nič zlomené, zuby sa mi nekazia, takže ich musím mať dostatočne plné vápnika...
Proste som ešte nevidel nikoho v mojej výške a s mojou váhou, aby mal vyprcovanejšie telo ako ja (jasné, existujú takí, ale neviem kde).....znova opakujem, PRI MOJEJ VÝŠKE A VÁHE.
Nie len tak mi chalani v posilke typovali 90kg, a to som mal 80. Keby som mal 90, asi by mi typovali 105...
_________________
Zadovážte si inverzný stôl, a používajte ho denne. Ja visím dolu hlavou kolmo k zemi 8 minút 1x denne, každý deň. JE TO SUPER.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Som_v_nutricnej_ketoze


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 3:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Ikee napsal:
Decabras


Au, au

Rando - len este jedna vec k tomu a uz fakt budem len sledovat debatu a zasnut.

Zohladnil si vo svojom vybere aj sportovcov, ako su lezci, workoutisti alebo plavci, ktori obycajne mavaju chrbty, ze by sa na nich mohli utaborit dve ciganske rodiny? A pokojne aj s tymi parametrami, co si uviedol, ale na ukor inej svalovej partie?


To som nezohľadnil. Ja cvičím celé telo. Je jasné, že keby som napr. necvičil nohy, tak by som mal možno miesto 80kg na tej fotke nejakých 70-72kg (približne), a keby nejaký športovec veľmi zaťažujúci chrbát necvičil nohy, tak by kľudne mohol mať pri váhe 80kg lepší chrbát ako ja - to je jasné. V tom máš pravdu. Ja mám rovnovážne rozvinutú postavu, rátal som s tým, že aj ostatní...
_________________
Zadovážte si inverzný stôl, a používajte ho denne. Ja visím dolu hlavou kolmo k zemi 8 minút 1x denne, každý deň. JE TO SUPER.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Som_v_nutricnej_ketoze


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 3:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Idem teraz cvičiť, na TRX, tak sa lúčim
Ráno som cvičil izometrický na dolné končatiny, teraz si dám vršok....
A myslím, že som už dohovoril, uznávam, strata času
_________________
Zadovážte si inverzný stôl, a používajte ho denne. Ja visím dolu hlavou kolmo k zemi 8 minút 1x denne, každý deň. JE TO SUPER.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Som_v_nutricnej_ketoze


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 3:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ešte niečo : NEMÁM NIČ PROTI BOBUĽKÁM...... A možno dokonca som väčší sympatizant bobulkovania s neprejedaním sa a s detoxikáciou organizmu, než nebobuľkovania s prejedaním sa a bez detoxu organizmu.
Vyťažím z TRX maximum (v závislosti od toho, koľko času do toho chcem investovať - proste cvičiť na TRX najroumnejšie ako budem vedieť, ale nie tak že budem odpadávať od únavy...), a možno tu potom postnem fotky...O ROK

Čaute.
_________________
Zadovážte si inverzný stôl, a používajte ho denne. Ja visím dolu hlavou kolmo k zemi 8 minút 1x denne, každý deň. JE TO SUPER.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - RANDO - čo ak ho PODCEŇUJEME ?.... Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: