Cukr vs. gainer



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Cukr vs. gainer  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Cukr vs. gainer
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sakro


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 5:23 pm    Předmět: Cukr vs. gainer Odpovědět s citátem

Po cvičení se obvykle doporučuje gainer nebo jiná forma sacharidů. Může to být i cukr? Mám trochu problémy s tukem na břiše, takže nechci experimentovat, ale sladkosti mi chybí.

Raději než gainer bych si třeba dal buchtu a zapil ji proteinovým nápojem. V buchtě je, pravda, dost tuku. Ale bral bych i sladké kakao z proteinového prášku a cukru.

Maltodextrin i cukr jsou rychlé sacharidy, které zvednou inzulin, tak by to mělo být jedno, ne?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hosmel


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 8:48 pm    Předmět: Gainer Odpovědět s citátem

Já jsem zásadně odpůrce gainerů, ale někdo je doporučuje. Pokud chceš sacharidy po treninku, tak nejlepší je ovoce .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sakro


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 8:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ovoce obsahuje vlákninu, která zpomaluje vstřebávání živin. A určitě neudělá takový inzulinový spike, jako malta nebo cukr.
Ovoce raději až jako další jídlo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jedině cukr krystal, když jsem dával krupici tak jsem neměl takový výsledky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 9:47 pm    Předmět: Re: Gainer Odpovědět s citátem

hosmel napsal:
Já jsem zásadně odpůrce gainerů, ale někdo je doporučuje. Pokud chceš sacharidy po treninku, tak nejlepší je ovoce .


Proc?
ono samozrejme zalezi na somatotypu jedince a taky na tom, jak narocne ma treninky, ale osobne si momentalne nedokazu predstavit, ze bych mohl fungovat a zregenerovat z treninku na trenink, aniz bych do sebe hned po treninku nekopl alespon 100g jednoduchych cukru v potreninkovem napoji
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 9:57 pm    Předmět: Re: Gainer Odpovědět s citátem

Draper napsal:
hosmel napsal:
Já jsem zásadně odpůrce gainerů, ale někdo je doporučuje. Pokud chceš sacharidy po treninku, tak nejlepší je ovoce .


Proc?
ono samozrejme zalezi na somatotypu jedince a taky na tom, jak narocne ma treninky, ale osobne si momentalne nedokazu predstavit, ze bych mohl fungovat a zregenerovat z treninku na trenink, aniz bych do sebe hned po treninku nekopl alespon 100g jednoduchych cukru v potreninkovem napoji


Protože ty díky tvýmu tréninku dokážeš vyčerpat téměř všechny, né li všechny glykogenové zásoby ve svalech, zatímco normální rozumně trénující smrtelník těžko.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sakro


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 9:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
aniz bych do sebe hned po treninku nekopl alespon 100g jednoduchych cukru v potreninkovem napoji


O jakych cukrech přesně mluvíš? O glukóze (hroznový cukr) nebo o běžném cukru (sacharóza) nebo ještě o něčem jiném?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hosmel


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 10:25 pm    Předmět: Gainer Odpovědět s citátem

Jednoduchý cukr=glukóza, fruktóza .
Já jsem po tréninku dával glukózu a protein a žadné velké změny jsem nepocítil, tak jsem se vrátil zpět k ovoci, ale věřím že pokud dokážeš vyčerpat svalový glykogen, tak gainer je dobrá volba.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út březen 22, 2016 10:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Po tréninku jedině buchtu od babičky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Cukr vs. gainer
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: