Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 125, 126, 127 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: út duben 19, 2016 10:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pod 3 opáčka bych v pracovních sériích nešel, dvojky a jedničky si můžeš nechat, když se urveš z řetězu a ty lehké desítky mi připadají už moc, osmičky by mohly stačit a přidat dynamiku. ale je to Tvůj trénink... ovšem čelňáky 6x10 bych si dobrovolně nenaordinoval (EDIT: ani military)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: út duben 19, 2016 10:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím, jestli ti mám radit, zdá se mi, že tobě funguje úplně cokoliv. :) Ale kdybych měl odhlédnout od toho, že jsi železný muž, který zvládne úplně všechno, asi bych k tomu řekl tohle:

Útorok OK :)

Štvrtok - čelní dřepy po deseti navíc po mrtvolkách budou velké trápení, nebude ti držet střed těla, a na military ti budou odcházet po těch dipech tricepsy.

Neděla - OK :)

Máš tam buď série po deseti nebo po čistě silové jedničky až trojky, a nic mezi v rozmezí od čtyřek do šestek.

Pokud bys to chtěl pojmout jako strukturovaný program, měl by sis taky rozmyslet věci jako progres a deloady.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: út duben 19, 2016 10:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Decarabas a strukturovaný program? To dřív začnou pršet trakaře
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: út duben 19, 2016 11:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DiamonD123 napsal:
Decarabas a strukturovaný program? To dřív začnou pršet trakaře


Asi čteš jiný blog než já, Decarabas rozhodně neplácá věci náhodně, cvičí systematicky a promyšleně už dlouho; nejede sice klasickou silovku, ale rozhodně mu to funguje. Každý trénink začne těžkými váhami, vyjede si do jedniček, pak shodí a odmaká objem, samé základní cviky, perfektní technikou, plus doplňky, jak jsou třeba. Že umí poslouchat své tělo a intuici je naopak velký bonus. Šlo by to naplánovat jinak, ale i ten stávající systém je výborný.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: út duben 19, 2016 11:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já hlavně nečtu žádnej blog :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: út duben 19, 2016 11:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jak psal Vlk, 1-2 opakování se vůbec nedoporučuje, ať už pro sílu nebo pro objem.
Ideální je:
- lehce (pro objem) 5-8 op.
- těžce (pro sílu) 3-5 op.

Co je pod 3 opakování je pro zvykání si na těžký váhy pro maximálku (což se používá 2-3 týdny před závody).
Toto jsem ti chtěl sem napsat už hooodně dávno, ale vidím že tvůj progres je vyšší než můj a evidentně ti to funguje, takže ti do toho nemůžu kecat

Ale přijde mi blbý jet v neděli těžce dřepy (do jedniček + vypalovačku) a v pondělí lehce dřepy (desítky)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út duben 19, 2016 11:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drahokam má pravdu. Ja pri rozumnej štruktúre a kontinuálnom progrese nevydržím. Mám tendencie každý tréning ísť nadoraz a preto som sa jakživ nepustil do niečoho, ako je korte a podobne.

Na druhú stranu Vlk s Magumim majú dobré pripomienky. Myslím, že desiatky by som mal zvládať, lebo váhu by som prispôsobil, ale čelné drepy prípadne nebude problém nahradiť niečím bez zapojenia stredu (legpress, multipress hackeny). Military som plánoval s nejakou smiešnou váhou, to by som mal ešte ako tak ustáť, prípadne dám tiež multipress, čo bude bezpečnejšie aj pre permanentne preťaŽený stred tela. Musím skúsiť a uvidíme.

6ky som nezahrnul do tréningu z jednoduchého dôvodu - nemám ich ani teraz na nejakej pravidelnej báze. Málokedy idem nejaký stred, väčšinou ťažké jednotky až trojky a potom desiatky.

Pamätám si, že fullbody mávam problém uregenerovať, takže môže byť, že po pár týždňoch sklopím uši a uberiem, ale zatiaľ challenge accepted
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út duben 19, 2016 11:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:

Ale přijde mi blbý jet v neděli těžce dřepy (do jedniček + vypalovačku) a v pondělí lehce dřepy (desítky)


Lehce drepy až v utorok, pohoda

Jak tak čítam, celý som divný a vyhovujú mi veci, ktoré nevyhovujú asi nikomu
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út duben 19, 2016 11:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Myslím, že desiatky by som mal zvládať, lebo váhu by som prispôsobil, ale čelné drepy prípadne nebude problém nahradiť niečím bez zapojenia stredu (legpress, multipress hackeny). Military som plánoval s nejakou smiešnou váhou, to by som mal ešte ako tak ustáť, prípadne dám tiež multipress, čo bude bezpečnejšie aj pre permanentne preťaŽený stred tela. Musím skúsiť a uvidíme.


tak to je jasný, že je zvládneš... 8/10/12... dnes už bych bral 8, ale lehké, ať se s tou osou dá házet ;) a ty čelňáky a military by v tom tréninku určitě měly zůstat... jenom se mi nezdály ty desítky a Magumi pak správně poznamenal, že to bude po mrtvolách... což by se dalo řešit tak, že se to prohodí, lehké čelňáčky (6-8) by mohly dobře připravit ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út duben 19, 2016 11:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
decarabas napsal:
Myslím, že desiatky by som mal zvládať, lebo váhu by som prispôsobil, ale čelné drepy prípadne nebude problém nahradiť niečím bez zapojenia stredu (legpress, multipress hackeny). Military som plánoval s nejakou smiešnou váhou, to by som mal ešte ako tak ustáť, prípadne dám tiež multipress, čo bude bezpečnejšie aj pre permanentne preťaŽený stred tela. Musím skúsiť a uvidíme.


tak to je jasný, že je zvládneš... 8/10/12... dnes už bych bral 8, ale lehké, ať se s tou osou dá házet ;) a ty čelňáky a military by v tom tréninku určitě měly zůstat... jenom se mi nezdály ty desítky a Magumi pak správně poznamenal, že to bude po mrtvolách... což by se dalo řešit tak, že se to prohodí, lehké čelňáčky (6-8) by mohly dobře připravit ;)


Toto nepôjde Skúšal som drepy pred mŕtvolou, ale skôr uškodili ako pomohli. Videl by som to proste na čelňáky so 70-80 kilami len ako pumpu, nič viac. Nemal som v pláne tam rvať 120ky
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: út duben 19, 2016 11:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Dave1913 napsal:

Ale přijde mi blbý jet v neděli těžce dřepy (do jedniček + vypalovačku) a v pondělí lehce dřepy (desítky)


Lehce drepy až v utorok, pohoda

Jak tak čítam, celý som divný a vyhovujú mi veci, ktoré nevyhovujú asi nikomu


Já si nemyslím, taky jsem tak jednu dobu cvičil - těžce do trojek a pak shodit a objem, a je možné, že si to s Vlkem o prázdninách dáme znova. A ty jsi zjevně silově-výbušný typ, když na těch jedničkách prospíváš, tak je jasný, že nemůžeš cvičit jako my vytrvalci. :) Ostatně, ani bych se moc nedivil, kdybys zjistil, že ti takový objem nedělá dobře.

Legpress nebo hackeny budou v tom objemu lepší; já jednu dobu experimentoval s bulharskými dřepy s jednoručkami v ruce a to bylo taky fajn. Řešení s military je jednoduché - stačí to prohodit, a kliky si odpumpovat až potom.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: út duben 19, 2016 12:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pridam sa k vacsine. Podla treningov mi prides ako vybusny typ a preto by som siel opatrne na tie 10ky. Z vlastnej skusenosti: ak niesi vytrvalostny typ, tak nato aby si odcvicil 10ky potrebujes poriadne zhodit vahu, a tym padom to preteba straca vyznam, lebo nezatazis ten sval dostatocne aby si vyvolal maximalnu hypertrofiu.
Pri vacsej vahe sa skorej unavis a nespravis 10 a pri vahe kde 10 spravis zase nebude dostatocny stimul.
Vidim to na sebe, zlepsila sa mi sice vytrvalost ale objem a sila isli uplne doriti.
Pre teba ma vacsi vyznam dat 6-8 a radsej tam dat trocha vacsiu vahu.
10 by mali pre teba vyznam kebyze sa vracias po nejakej pauze.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út duben 19, 2016 12:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vzdávam sa teda Nebudem Diamant a nechám si poradiť.

Dám tam teda 6-8 opakovaní a uvidíme, čo mi to dá.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: út duben 19, 2016 1:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přece bez toho, abyste mluvili konkrétně o intenzitě nemá cenu povídat o počtu opakování. Klidně můžu dát 20 sérií jedniček, když to bude solidní váha pro 3RM. Radíte 6-8 ale 6-8 s 10RM bude o hodně lehčí než 6-8 s 8RM.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út duben 19, 2016 1:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jdu se tě zastat Carabasi... s vytrvalostí jsi na tom velmi dobře, viz tvé dřepovací maratóny, s vlastní váhou bez položení, pětiminutovka, pak nějakých třicet sérií nebo série patnáctky i dvacítky... a totéž v bleděmodrém pro ostatní cviky. to jenom že mi ty desítky nezapadly do toho tréninku, cos napsal, k těm 1-3 reps těžkým pracovním.

ad daymoon) to má být "lehce", takže 6-8 op. s 8RM nepadá v úvahu, osobně bych tu intenzitu volil na 15+RM
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 125, 126, 127 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: