Nabuko a nesmele pokusy o cvicenie


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 32, 33, 34  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Nabuko a nesmele pokusy o cvicenie  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Nabuko a nesmele pokusy o cvicenie
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
AHOLA


PříspěvekZaslal: so duben 23, 2016 12:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
nejak y hlupost...na zacho t


Ja len, aby si sa nebal, ze tvoj log nikto necita

Ad sracka na treningu: to este nemusi nic byt, obcas cloveka skruti...mozno k tomu prispelo ze zaludok si privykol na jogurtiky a vizivku a potom ostal sokovany z normalnej stravy.
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: ne duben 24, 2016 1:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@Ahola Diky aspon niekto to tu cita nastastie som varoval v prvom prtispevku ze za gramatiku nezodpovedam, kedze ju neviem Je to pre mna proste jedna velka zahada kde sa ma pisat ake i a tak dalej, nedava to zmysel a pravidla su plne vynimiek .... ale co uz
Ano asi mas pravdu zaludok bol asi v soku z normalnej stravy na druhy den to uz bolo v pohode a travenie prebiehalo normalne Len ma to trosku prekvapilo. V poslednej dobe som si uz odskakal dost zdravotnych hluposti co mi branili v trenovani, uz len nejaka crevna viroza mi chybala ...
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: po duben 25, 2016 1:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zapas v Americkom Futbale

Mal som tolko prace okolo toho zapasu ze by som to tu skoro zabudol napisat takze zapas sme odohrali v sobotu. Co je pre treningovy log asi najdolezitejsie tak to boli 2 hodiny dost slusneho kardia

Zapas prebiehal zo zaciatku dobre dokonca sme aj vyhravali ,... ale druhy polcas sme nezvladli. Teda aspon jeho zaciatok. V obrana sme supera zastavila, ale special timy nezvadli svoju ulohu a super ziskal loptu 15 yardov pred nasou endzone .. to uz sme nedokazali zastavit a skorovali a minutu an to stratila nasa offense loptu podobnym sposobom a tiez sme to nedokaali zastavit. Do konca zapasu sme uz potom podrzali nedostali sa ani k endzone, ale bobuzial ani nasi takze nakoniec sme to prehrali .... osobne som posral branenie extrapointu ked som sa ako hlupak nechal oklamat receivrom, ktory mi nakoniec zbehol dovnutra kde chytil kratku nahravku a ziskali 2 body. 1. Pravidlo redzony pre cornerbacka je nikdy nepusti receivra dovnutra ... a ja sa necham natiahnut na vonkajsiu stranu jak zaciatocnik ... .. som z toho dost sklamany. Mali sme an to aby sme vyhrali ... hlupe stracanie lopty nas stalo zapas. Musime na to davat pozro.
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po duben 25, 2016 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak preto si sa včera tak spustil a smutne žral Čierneho princa!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: st duben 27, 2016 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vcera Americky futbal

Kopec kardia

Dneska Tazky Chrbat a Hrudnik, Lahke Nohy

Mrtvy Tah
20x20
10x70
8x110
6x130
5x4x145

Benchpress
20x20
10x40
8x50
6x60
5x4x75

Celne Drepy
4x6x80

No nemozem povedat zeby to slo lahko. Ale co by som cakal po skoro troch tyzdnoch strecovania a flakania sa, ze Takze som sa celkom potrapil ale cakal som to od prveho treningu. Ten prvy po pauze je vzdy najhorsi kym si telo uvedomi co ma robit tak najprv trucuje . Dalsi uz bude s vacsou pohodou.
Treningy budem teraz drzat taketo minimalisticke, nakolko pocas sezony mi vela casu na cvicenie neostava a hlavne musim stihat regenerovat aby som mohol na zapase podavat 100%-ne vykony
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: čt duben 28, 2016 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Futbal a Americky Futbal

Kolegovia sli dneska po praci hrat futbal tak som sa k nim pridal. Povedal som si ze budem len tak zlahka. Trosku si zabeham a budem sa drzat vzadu. Bohuzial ja take nieco nedokazem ja mam len dva rezimi zapnut abo vypnut. Takz esom sa vybehal prvy hodinku celkom dobre a potom som siel na normalny trening. Tam som sa uz vyzmykal vazne dost ... tri hodiny behania su aj na mna celkom dost a na zaver nas novy trener vymyslel skvelu vec a to 100 metrov sprint backpedalom ... coize beh dozadu ale v poddrepe a nasledne 100 metrov sprint dopredu. Fakt zaujimave aky je problem potom donutit nohy krtacat dopredu
ale na konci sa zasa chce cloveku zomriet
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá duben 29, 2016 9:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pěkně makáš... tahy, benč i čelňáky ve středu, to vůbec není minimalistický trénink, hezky ses do toho opřel
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: pá duben 29, 2016 1:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky Budem sa snazit tie treningy robit iba zo zakladnych cvikov, takze budu to take kratsie zapisi. Ale oddrete budu to urcite
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: st květen 04, 2016 8:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ach vobec nestiham ani sem zajst a daco napisat. Tak zhrniem v kratkosti poslednych par dni.

Zapas v sobotu

V sobotu sme hrali proti ziline. Zapas to bol super. Tvrdy a dobre sa hralo. Nakoniec sme sice prehrali 22:8. Stale sa mame co ucit a zlepsovat kazdopadne to bolo lepsie ako proti Nitre. Teda hra ie vysledok

Ak by si chcel niekto pozriet highlihty zo zapasu tak ich tu skusam pridat My sme ti modri.
https://www.facebook.com/CassoviaSteelers/videos/938608006256317/

Nedela a Pondelok
Daval som sa dokopy po zapase. Cez zapas sa mi daco seklo v bedrovom klbe. Ale uz je to ok .. teda aspon toi uz neboli a nohou hybem v pohode.

Utorok trening Americkeho futbalu
Celkom kratky, ale intenzivny trening. Takzavany ohlahoma drill asi tak hodinku. Je to drill ked sa jeden hrac snazi prebehnut vymedzenym priestorom no a ten druhy sa mu v tom znazi zabranit ... no znie je jednoducho
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: st květen 04, 2016 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening v posilke

Drepy
20x20
10x50
8x80
4x4x105
4x105+15x80+20x50+20x20 s vyskokom

Military press
10x20
6x40
5x4x50 - posledne dve dopomoc svihom z noh ... v podstate pushpress
4x40 - to fakt uz nemalo zmysel

Pritahy cinky v predklone podhmat
4x6x60

Benchpress s JR
4x4x30

Foam Roller

Tak ako som cakal bolo to dneska smutne. Drepy este sli dobre a ta zhadzovana seria bola vazne velka sranda ... nohy na konci vypovedali sluzbu na chvilku
Co ale zacalo byt smutne bolo military press. Vazne som sa dost vytrapil a na konci este dopomoc z kolien .... necakal som ze to pojde tak zle. Ako keby chybala sila ...
Pritahy zase sli fajn i ked som citil unavu v rukach a nakoniec bench .. povodne som chcel ist s 25 viac opakovani ale niekto odkusol z jeden 25-tky takze mamem len jednu ... tazka volba medzi 20 a30 ... takze logicky som zobral tu vacsiu . Bohuzial nadhodit to bol trosku problem...na tom prvom zdvihu som sa celkom vycukal a tie dalsie sli uz ztazka ... chybal sparing inak by to bolo lepsie.
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2016 6:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Stvrtok Trening americkeho futbalu
Trval asi iba hodinku potom sa spustila dost slusna burka. Co by nam az tak nevadilo ako to ze lietali aj blesky. A ked si na travnatej rovnej ploche najvyssi objekt a este k tomu mame ocelovu mriezku pred tvarou tak sme sa rozhodli trening presunut do satne a prebrat taktiku

Piatok
Trosku som vyviedol pruser v praci a tak som tam ostal tvrdnut az do noci kym sa to ako tak vyriesilo.. Takze do posilky som sa nedostal vdaka svojej blbosti

Sobota Trening americkeho futbalu
Dvehodinky solidneho kardia. Nahrada za stvrtkovy nedokonceny trening. Bola sice volnejsia atmosfera,a le vybehali sme sa dostatocne

Nedela ... konecne posilka

Mrtvy tah
20x20
10x70
8x110
6x130
5x4x150 - mozno to bolo 6x4 .. na konci som si nebol isty tak som pre istotu urobil este jednu seriu

Dotahy
4x1x180

Benchpress
20x20
10x40
8x60
5x4x78

Celne drepy
4x6x80

Mrtvy tah a celne drepy parada. Ani som necakal ze to tak dobre pojde. Myslel som ze zase po dlhsej pauze to pojde z tuha ako pred tyzdnom, ale slo to v pohode. Pravda ze uz ku koncu chrbat trosku odchadzal, ale uz zacinal mat trosku dost . Co ale bolo strasne to bol Bench .. este horsie ako minuly tyzden. Scoje som si tam odrobil, ale slo to fakt ztuha. Este som zakazdym ked som zdvihol cinku zo stoja dostal krc do lavej strany krku. Celkom neprijemne a bolestive... a nepolavil kym som cinku neodlozil a potom nic vsetko v poriadku az kym som zase nezobral cinku do ruk ... tak to slo 3 posledne serie. takze aj ten vykon tak vyzeral ...
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: po květen 09, 2016 5:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening posilka

Drepy
20x20
10x50
8x70
5x6x80 vsetky so stopkami 2s
15x70+20x50+10x20 s vyskokom

Military press
10x20
8x40
5x4x50

Pritahy cinky v predklone
4x6x60

Becnhpress s JR
3x4x30
1x5x30

Dneska to slo zase o daco lepsie. PO vcerajsom mrtvom tahu mi chrbat nerobil velku oporu tak som dal lahsie drepy so stopkami a s dorazom na techniku. POtom miltary, tentokrat vsetky serie pekne cisto. Co ma potesilo ziadne cukanie. a Benchpress tiez myslim ze 30 JR som 5x nikdy nedal ale nie som si isty. Kazdopadne to nabuduce skusim dat v styroch seriach.
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: st květen 11, 2016 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Utorok

Najprv hodinka futbalu s kolegami z prace a potom dve hodinky Americkeho futbalu s kolegami s timu Vecer som bol uplne zniceny. Vybehanyu do sytosti. Snad to prospeje kondicke

Streda - Posilka

Mrtvy tah
20x20
10x70
8x110
6x135
5x4x155

Dotahy
4x1x185

Benchpress
20x20
10x40
8x60
4x4x80
4x80+13x60+13x40

Celne Dreoy
4x6x80

KAzdy trening to ide lepsie a lepsie. Uz sa asi pomaly chytam . Mrtvy tah siel v pohode az na poslednu seriu kde uz som bol trosku vycerpany, ale dotahy to aspon dorazili
Bench este ziadna slava ale s tou 80 so9m sa trapil menej ako so 75 predtym takze pokrok Akurat pri zhadzovanych som si pri 40 nevsimol ze cinka nie je v strede ramu a tak ked mi zhodili kotuce som si ju zobral tak ze som ju mal posunutu celu viac doprava. Vsimol som si to asi pri 8 zdvihu ked mi zacala odchadzat lava ruka... ale uz som to nchcel zhadzovat.
Inak celkovo som si dobre zatrenopval. Som dneska celkom spokojny Co nemozem povedat o vykone nasich hokejistov
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: po květen 16, 2016 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Stvrtok Americky Futbal

Len nacvicujeme taktiky a hru na zaps.

Piatok Sermball

Vela vela vela behania. Co bolo fajn cloveka to potesi ked sa moze vybehat na konci tyzdna . Akurat som trosku nestastne spadol kedze telocvicnu kde hrame pravdepodobne zmyvali poziarnickou hadicou. Takze pri jednom pokuser o unik som sa smykol lava noha vbehla podomna a jak som na nu dopadol tak sa v kolene vytocila smerom von. Nastastie som necitil bolest ani nic horsie ako po obycajnom pade tak som dohral s ostatnymi.

Sobota zapas v Americkom futbale

Povodne sme mali hrat dalsi ligovy zapas proti Zvolenu. Ten bol ale zruseny nakolko spraca nasho ihriska sa rozhodol ze nam nedovoli hrat nakolko uz niekolko dni prsi a znicili by sme mu travnik Takze sme museli zapas prelozit na iny datum. Nakolko sme ale boli nazhaveny tak sm sa stretli na inom ihrisku a odohrali sme zapas len tak medzi sebou. Chlapci sa potrebovali vybit z tej frustracie.

Nedela
Den som stravil betonovanim na kamaratovej chate a kvoli tomu ze sme nestihali ako sme planovali tak sme ani nejdeli ... za cely den som zjedol dve klobasy popri praci... akurat az vecer sosovicovy privarok. Dost smutna strava

Pondelok - Posilka

Drepy
20x20
10x50
6x70
5x4x90 - Chcel som ist normalne viac, ale zacal som citim zvlatny tlak v lavok kolene (to na ktorre som spadol v piatok). A hlavne chcel som potom vyskusat prvykrat v zivote lowbar drepy. Uz nad tym premyslam dlhsie, takze som si povedal ze raz to prist musi.

LowBar Drepy
10x70 - cinku som si spustil prilis nizko a postoj bol velmi siroky - ale vsak sa ucime
10x70 - asi som nasiel to spravne miesto pre cinku ale postoj stale prilis siroky
2x10x70 - asi som si ansiel set, ale musel by som to vidiet este natocene predsa len prvykrat.

Military press
10x20
6x40
4x52.5
3x52.5 - wtf?
4x52.5 - no ved za to
3x52.5 - ako vazne wtf?
2x52.5 - fajn kaslem na to ...

Pritahy v predklone
4x8x60

Benchpress s JR
4x5x30

V prvom rade sa ospravedlnujem za dlhsi prispevok. Mam teraz nejake hekticke obdobie a nestiham to tu zapisovat.
Ale k treningu. Low bar drepy su ako som cakal uplne ine ako highbar (kupodivu) Chcelo by to nejaky cas si na ne zvyknut a mozno by to aj slo. Ako som ocakaval citil som z nich spodny chrbat a hlavne napatie v hamstringoch. Predne stehna az tak ne. Kazdopadne mi to ukazalo jednu vec. Ked som si nasiel post pre nohy pri lowbar drepe zistil som ze je len o trosilinku sirsi ako moj pri highbar drepe. Skusil som teda sa postavit uzsie ako zvyknem a porobil som este par serii highbar drepov a ku podivu som mal pocit ze to ide ovela ovela lepsie. Takze mozno som na nieco prisiel. Vyyskusam nabuduce si postrazit nohy aby som nestal tak nasiroko.
Militarry boil jedna tragedia ... nechapem co to tam malo znamenat ...a chcem na to rychlo zabudnut Nabuduce to pojde lepsie dufam.
Ostatne uz slo rychlo bim bam a hotov ... 4x5x30 na bench ma ku koncu trosku vytrapilo, ale nakoniec som to zvoladol takze s tym som spokojny
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: st květen 18, 2016 7:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Utorok - Americky Futbal

Streda - Posilka

Mrtvy Tah
20x20
10x70
6x110 / 1x60 clean and jerk
3x140 / 1x70 clean and jerk
5x4x160

Benchpress
20x20
10x40
6x60
5x4x82.5

Drepy so stopkami
3x6x80
4x80

Pocas rozcvicky kamarat robil vedla mna premiestnenia a vyzval ma nech sa pridam.... tak som neodolal a dve som si nadhodil len tak pre radost
Samotny mrtvy tah som cakal ze pojde tazsie i ked nemozem povedat ze by to slo lahko (vid. nizsie). Ku koncu mi uz odchadzala technika do neskutocnyh kriviek a dost ma rozptylovalo zrkadlo predomnou. najblizsie si musim dat spot niekde kde nie je zrkadla strasne to taha sa donho pozriet a potom hlava uteka horedole.
Takisto benchpres. Potrapil som sa ale cakal som to horsie. po dvoch seriach som chytil cinku o nieco uzsie asi tak o 1cm z kazdej strany a kupodivo to slo hned lepsie, takze asi necham tento uchop
Pri drepoch so stopkou som experimentoval ze co ma nuti sa predklanat ked mam vacsiu vahu alebo nevladzem. A asi to mam ... zase .. ked som prestal vladat zacal som podvedome tlacit cinku dohora rukami cim vysla vyssie na krk a aby som sa neprevazil tak som sa predklonil .... dal som si na to pozor a sustredil som sa na toa by som cinku tlacil dole na ramena miesto hore a prizerajuci kamarat povedal ze to boli moje najkrajsie prevedene drepy ... tak dufam ze na to nezabudnem a ze to bude fungovat aj pri vyssich vahach.
Video ktore som slusil deCarabasovi .... nie som nanho hrdy a normalne by som ho tu nedal ale ked som to slubil ... 4. seria so 160 chrbat mi uz dost utekal, ale smelo do mna beriem kritiku viem ze to bolo na hovno.

_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Nabuko a nesmele pokusy o cvicenie Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 32, 33, 34  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: