Lukinobr-priprava na soutez

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 67, 68, 69

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Lukinobr-priprava na soutez  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Lukinobr-priprava na soutez
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lukinobr

PříspěvekZaslal: st duben 13, 2016 8:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro zasmani tu postnu ještě můj dlouholetý progress.

Přesněji ti je 7-8 let. 56kg vs 87kg :)
Všechno jde když se chce.
Snad pro někoho to motivační bude
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr

PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2016 9:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to tu znovu aktualizuji.
Forma nahovno, v Patek jsem byl na inbody a 7% tuku je zklamani.
No jsem tlustej, myslel jsem ze je to i nejaka voda, ale bude to tuk. Kazdopadne si to jdu za tyden uzit a jen tak cvicne si tam stoupnout.:D
Vahu aktualne nevim ale neco okolo 86kg tam bude.Sice inbody me zmerilo 84,6kg nejak, ale tomu se me nechce verit, kdyz jsem se pro orientaci zvazil predtim doma a tam jsem mel 87 kg.:D Kazdopadne vahu resit nechci.
lukinobr

PříspěvekZaslal: st květen 11, 2016 9:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak abych podal nějaké další info. Momentálně mám po čechách a jsem naštvaný akorát sám na sebe.
Blbé pozovani, barva to jsem dotiral na poslední chvíli a ten závěr odvodneni o tom už vůbec raději ani nemluvím. Aktuálně jsem v superkompenzaci a od pondělí jedu dvoufazove tréninky s cílem jediným. Konečně tu posranou vodu dát pryč.
Na soutěži jsem by zalitej i když jsem 3 dny předtím jedl už jen brambory, tak stejnak se tělo prostě s tím nesrovnalo a i během pozovani ze me lilo jako prase.

Umístění komentovat nemusím, když vidím moji formu tak se spíše divím , že jsem nebyl poslední. No každopádně zde alespoň popíšu můj poslední týden před závody.

Po
tady jsem se pořád ještě rozmýšlel, zda vůbec jet, pak jsem se nakonec definitivně rozhodl, že to prostě stáhnout musím
Rotoped 1h
Prsa, ramena,Triceps
30minut rotoped

Út
Ráno v 5h trénink
Záda, biceps
Odpoledne
Prsa, ramena, triceps

St
Ráno v 4:30
Záda, biceps
Odpoledne dám na co budu mít chuť a sílu.
Dneska a včera celkem krizovka, dnes jsem spal jen 2h protože jsem prostě nemohl usnout, navíc ten trénink to je sranda :D např. Cvičit 20opak. A necítít absolutně ten sval.maximálně trošku cítím jak se to plní krví, ale to minimálně.
Od čt začínám se sacharidama a omezuju pitny režim.
Tak uvidíme jestli se to povede nebo budu zase zalitej.
Každopádně už Tedka mám o dost lepší formu, než na soutěži :D tam to byla fakt katastrofa.

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Lukinobr-priprava na soutez Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 67, 68, 69
Rychle na stránku:

Přejdi na: