DiamonD S&L



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - DiamonD S&L  Úvodní stránka -> Videa -> DiamonD S&L
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2016 3:58 pm    Předmět: DiamonD S&L Odpovědět s citátem

Nový YT kanál. Další video cca. za 14 dní (ale třeba i dříve - taky záleží na vás :) )



FB stránka: https://www.facebook.com/DiamonD-SportsLifestyle-1715345858737389/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pokedex


PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2016 4:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj určitě tě nechci nějak shazovat nebo tak něco , ale po tom brutálním začátku videa (za to velký + ) kdy jsem čekal něco šílenýho (ct fletcher atd..) prišel kluk co kouka mimo kameru a je z toho nesvůj :-) ale obdivuju odvahu se do neceho takovyho pustit :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2016 4:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokedex napsal:
Ahoj určitě tě nechci nějak shazovat nebo tak něco , ale po tom brutálním začátku videa (za to velký + ) kdy jsem čekal něco šílenýho (ct fletcher atd..) prišel kluk co kouka mimo kameru a je z toho nesvůj :-) ale obdivuju odvahu se do neceho takovyho pustit :-)


To přijde časem :) Pak už se ten začátek bude k tomu třeba víc hodit. Nebyl to pro mě důvod tam kvůli tomu na prvních pár videí dávat jiný intro :)

Jestli jsi zaregistroval moje bývalé videology, tak tam jsem ve svém prvním videu byl taky kurevsky nesvůj, ale pak mi přišlo, že už to bylo v pohodě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2016 4:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V prvnim videu bych cekal, ze se budes snazit ostatni presvedcit, ze nejsi takovej samolibej picus, jak se tady na foru uz roky prezentujes., ale tak par postrehu...

- potrebujes lepsi svetlo
- porid si mikrofon
- koukej do kamery
- napis si osnovu co chces rict
- netoc na prvni dobrou, nebudes pak tak nervozni
- prestan byt takovy samozer a nesklouzavej k hodnoceni ostatnich
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2016 5:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dobrý... viděl jsem i pár Tvých starších video-logů a úroveň prezentace se znatelně zlepšila, zraješ, naštěstí, že to točíš na první a s dostupnou technikou vůbec neva, důležitý je obsah, a je fajn, že si dáš práci to pak sestříhat... části začátečníků by to pomoci mohlo, protože jak sám říkáš - něco už máš odcvičeno s reálnými výsledky, zkušenosti jsi také nějaké posbíral, co sleduju log i videa, tak tréninky i technika se zlepšily... ale to jenom vlastně kopíruju, co sám říkáš :) pokud Tě to baví, a seš v dobré víře se vyvarovat "nesmyslů", směle do toho ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2016 9:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Popravde je to spis trapny nez dobry. Ten konec byl vsak dobrej hlod, lidi co nemaji vysledky a vali hlody, lidi co je maji ale taky mluvi nesmysly, a ted prijde Diamond, aby vsem objasnil pravdu🙌 tim si to rosekal
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maxpoint97


PříspěvekZaslal: so květen 14, 2016 7:22 am    Předmět: ... Odpovědět s citátem

Tyvoe, jsem tam nejdřív četl S&M a už jsem si říkal, čím novým ze svého života nás to poctíš
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: st květen 18, 2016 4:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - DiamonD S&L
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: