Prohormony


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Prohormony  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Prohormony
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fireblader


PříspěvekZaslal: po květen 16, 2016 5:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
fireblader napsal:


Já myslím, že od 90. let profíky testujou na nějaký látky, tuším třeba diuretika od doby, kdy někdo tuším z Libanonu zkolaboval při soutěži a zemřel ... .

Test na diuretika se zavedl dočasně (rok, dva?) tuším na Olympii nebo na soutěžích IFBB, pak to ale opět zrušili, protože museli uznat že je to blbost a závodníci to stejně používali.



Aha ....
_________________
Carpe diem carpe noce.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fireblader


PříspěvekZaslal: po květen 16, 2016 5:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="Peter Ustinov"]
Ikee napsal:


Spazik: nebyl to Munzer, nebo tak nejak? ale to byl tusim nemec, takze si to pletu....


měl jsem na mysli toho:

https://en.wikipedia.org/wiki/Mohammed_Benaziza

Mohammed Benaziza
_________________
Carpe diem carpe noce.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: po květen 16, 2016 5:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja si to pletl s timhle: http://kulturistika.ronnie.cz/c-8336-pravda-o-smrti-andrease-muenzera-rozhovor-s-nasserem-el-sonbatym.html
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: po květen 16, 2016 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
a teba jezdecky sport, nebo jak se nadava tomu, kdyz zokej mlati chudaka kone a pak slizne smetanu misto neho


Tak to buď naprosto klidnej...jezdecký sporty (všechny - ať dostihy, parkur, drezura nebo military) jsou pro jezdce VELMI fyzicky náročné a stejně tak pro koně samozřejmě a nedělej si iluze....jestli je nějaký sport prolezlý dopingem skrz na skrz, tak jezdectví.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út květen 17, 2016 9:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson napsal:
Chapu to spravne, ze je to ale nakonec vse o penezich? Proc jinak proste netestujou porad a uplne vsechny na vsech soutezich ? Tak bych to zavedl ja, kdyby to slo. Kdo chce soutezit, tak holt by musel toto podstupovat, kdo nechce, ma smulu. Jednoduchy reseni. Kolik treba stoji otestovat jednoho cloveka, jak dlouho to trva a kdo to plati ?


Jeden test údajně plus mínus 10 tis. Kč. Pokud bys tedy chtěl třeba otestovat závodníky tak malého sportu, jakým je kulturistika/fitness, tak bys na to musel sehnat jen třeba na letošní jarní sezónu 6 milionů korun (pokud bys testoval každého jen jednou a ne každého na každé soutěži při opakovaných startech). No a teď si vezmi skutečně velké sporty - a půlka státního rozpočtu by šla na antidopingové testy.

Btw. jen dovětek, platí to ADV ČR, tzn. jde to z rozpočtu zřejmě ministerstva školství, a jak dlouho trvají - většinou tak měsíc.

A dovětek druhý, ta částka výše je "z doslechu", už jsem slyšel i výrazně jiné oběma směry, ale mám za to, že když jsme vloni řešili jeden test pro jednoho sportovce, který ho sám potřeboval pro možnost startu na nějaké soutěži, okolo mnou zmíněné částky se to pohybovalo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Makuška


PříspěvekZaslal: út květen 17, 2016 9:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No ale stejně to ADV zvládá pokrýt myslím vcelku slušně ne??? Včera jsem zaslechla info, že komisařů ADV je snad k 80 lidem a jezdí po 2, takže jsou schopní za víkend obsadit 40 soutěží najednou??? Je to pravdivá informace??
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út květen 17, 2016 11:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Těžko asi počítat, protože ono komisaři mnohdy jsou, alespoň co myslím, externí pracovníci, tzn. třeba v civilním povolání lékaři a pro ADV dělají externě. Teď v Uherském Hradišti jsem stál na pódiu, jak je takové to úvodní povídání na začátku finále, někdo mluvil do mikrofonu a já si mezitím povídal s pánem, co stál vedle mě. Titulem MUDr., na pódiu byl jako náměstek hejtmana a po chvilce mi povídá "já jsem tu také jako antidopingový komisař"... já mu sice chvilku nevěřil, no ale fakt byl. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: út květen 17, 2016 11:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
Judson napsal:
Chapu to spravne, ze je to ale nakonec vse o penezich? Proc jinak proste netestujou porad a uplne vsechny na vsech soutezich ? Tak bych to zavedl ja, kdyby to slo. Kdo chce soutezit, tak holt by musel toto podstupovat, kdo nechce, ma smulu. Jednoduchy reseni. Kolik treba stoji otestovat jednoho cloveka, jak dlouho to trva a kdo to plati ?


Jeden test údajně plus mínus 10 tis. Kč. Pokud bys tedy chtěl třeba otestovat závodníky tak malého sportu, jakým je kulturistika/fitness, tak bys na to musel sehnat jen třeba na letošní jarní sezónu 6 milionů korun (pokud bys testoval každého jen jednou a ne každého na každé soutěži při opakovaných startech). No a teď si vezmi skutečně velké sporty - a půlka státního rozpočtu by šla na antidopingové testy.

Btw. jen dovětek, platí to ADV ČR, tzn. jde to z rozpočtu zřejmě ministerstva školství, a jak dlouho trvají - většinou tak měsíc.

A dovětek druhý, ta částka výše je "z doslechu", už jsem slyšel i výrazně jiné oběma směry, ale mám za to, že když jsme vloni řešili jeden test pro jednoho sportovce, který ho sám potřeboval pro možnost startu na nějaké soutěži, okolo mnou zmíněné částky se to pohybovalo.


Já bych zavedl pravidlo, že každej chycenej bude muset uhradit ty testy. Hned by se míň sypalo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út květen 17, 2016 11:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím, že kdysi v dávné minulosti něco takového u reprezentace bylo, a nebo možná bylo jen uvažováno... těžko říct.
Každopádně bohatě mi stačí, jak moc je s tím papírování a kolik to žere času teď, natož kdyby se do toho ještě namotaly peníze. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
madball


PříspěvekZaslal: ne květen 22, 2016 6:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
sport ano
ale kdyz to hodnoti komise, je to umeni

Péťa na jednom řádku napíše sport a na druhém sám sebe vyvrátí a napíše umění. :)

Schválně jsem se teď na netu snažil v rychlosti najít nějakou definici sportu a našel jsem toto (respektive, co je dnes považováno za sport):

Slovo sport je anglosaského původu, tedy převzato z jiného jazyka a odvozuje se od slova disport. Znamená obveselení, rozptýlení nebo vlastně útěk od práce, povinnosti k zábavě.
Pojmem sport je dnes označována pohybová (fyzická) aktivita provozovaná podle určitých pravidel a zvyklostí, jejíž výsledky jsou měřitelné nebo porovnatelné s jinými provozovateli téhož sportovního odvětví.

Chápu, že se ti nelíbí, že něco není fér, ale to je prostě život. Z tvého pohledu by v podstatě nebylo sport nic, kde by nějakým způsobem mohl výsledek ovlivnit člověk - rozhodčí. Ale souhlasím s tebou, že některé sporty dávají rozhodčím až moc volného prostoru pro hodnocení (manipulaci).
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gumak.Ln


PříspěvekZaslal: út říjen 31, 2017 7:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim

Mohli by jste mi někdo poradit ohledně tohoto přípravku? Jde mi o to jak moc toxicky to muže byt popřípadě jaké by to mělo mít účinky?

Děkuji za info


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ShDW


PříspěvekZaslal: út říjen 31, 2017 1:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Konvertuje v těle na Trenbolon (velmi silný steroid). A bude to daleko toxičtější, vzhledem k tomu, že je to orální steroid.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: út říjen 31, 2017 8:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aby alespoň trochu šlapal, tak by bylo dobré se na konci cyklu pohybovat na 100mg denně; počítal bych s možností potřeby PCT. Když umíš cvičit a jíst, tak něco málo poznáš, pokud neumíš, tak nepoznáš nic.

Je to orál, je to prohormon, z toho vyplívá, že ta přeměna na tren se pohybuje v jednotkách procent, čili to trochu rozháže cholesterol a když máš jo predispozice, tak pocítíš problémy s tlakem. Jinak prostě klasika, zvýšené jaterní, budeš se možná potit jako prase. Vyloženě vysoká toxicita tam díky minimální konverzi abstentuje.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Coorm1954


PříspěvekZaslal: pá listopad 03, 2017 10:01 am    Předmět: Hey Odpovědět s citátem

Ahoj svět, jak si myslíte, že můžu mluvit s tímto fórem, když se domnívám, že nejsem domorodec český?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Richard 2222


PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2018 9:04 am    Předmět: Zkušenosti s prohormony Odpovědět s citátem

Zkušenosti s prohormony? Já mám úplně katastrofální po měsíci užívání jsem začal žloutnout a měl jsem vysoké jaterní testy. Okamžitě mi obvodní nasadila Essential forte, nepomohlo to. Po dalších třech týdnech jsem musel okamžitě do nemocnice na jednotku intenzivní péče. Vůbec nevěděli jestli mě zachrání. A nebo budu muset na transplantaci jater. Teď po půl roce jsem se z toho naštěstí dostal, ale musím držet jaterní dietu a játra mám už poškozeny. Musím ještě dodat, že jsem užíval přesně podle návodu. Dávku jsem vůbec nezvyšoval a dokonce bral po celou dobu užívání ostropestřec. DŮRAZNĚ VARUJU VŠECHNY PŘED PROHORMONY. Bral jsem výrobek E-Shred a Hydru. Kupoval jsem v obchodě Prohormony.sk
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Prohormony Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: