Protein

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Protein  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Protein
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wortex95

PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2016 11:48 pm    Předmět: Protein Odpovědět s citátem

Zdravím, chtěl bych se zeptat, cvičím už nějakou dobu, ale nikdy jsem nepoužíval proteiny. Minulý týden jsem koupil protein od Myprotein. Po použití proteinu cca za 2 hodiny, mám křeče na obou stranách břicha, trvá to i hodiny než to odezní. Protein dávám do 200 ml vody, jednu odměrku, zkoušel jsem i více vody 400ml a to pomůže tak z 30%. Někdo nějaké nápady?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek

PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2016 12:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nekonzumuj protein mezi dvěma jídly, ber ho jako normální jídlo, nemůžeš ho přilít do relativně plného žaludku, kde se ještě tráví předchozí jídlo...
AldaB

PříspěvekZaslal: ne květen 29, 2016 8:21 pm    Předmět: Re: Protein Odpovědět s citátem

wortex95 napsal:
Zdravím, chtěl bych se zeptat, cvičím už nějakou dobu, ale nikdy jsem nepoužíval proteiny. Minulý týden jsem koupil protein od Myprotein. Po použití proteinu cca za 2 hodiny, mám křeče na obou stranách břicha, trvá to i hodiny než to odezní. Protein dávám do 200 ml vody, jednu odměrku, zkoušel jsem i více vody 400ml a to pomůže tak z 30%. Někdo nějaké nápady?
Divej zkus zmenit protein popripade kup gainer s vyssim obsahem bilkovin :)

Rychle na stránku:

Přejdi na: