Společenská témata ll.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 363, 364, 365 ... 426, 427, 428  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Společenská témata ll.  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Společenská témata ll.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pavouk


PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2016 12:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak aby pořádně stál je základ, pak i roh z nosorožce je dobrej
_________________
Don't waste your time or time will waste you.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2016 1:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Marky V. napsal:

Podívej se, jak ten býk na koridě končívá. To jestli není týrání, tak potom nevím. Tahle zvrhlá zábava patřila do středověku. Zabíjet zvířata pro zábavu

Jako člověk jde holýma rukama s kusem hadru proti tunovému rozzuřenému hovadu. To mi přijde docela jako "fair play" z pohledu toho býka :-) Jestli ho nakonec zabijou nebo ne, to už je jedno, ale opravdové týrání zvířat podle mě vypadá trochu jinak.
Jestli je něco zvrhlá zábava, tak vypatlaní Asiati, co kupují slonovinu a roh z nosorožce, aby jim pořádně stál...


počkej, ty jsi nikdy neviděl jak mu tam z hřbetu krvácí, když mu tam ten blbeček zapichuje ty půlmetrové tyče, jsi magor??? ty si myslíš, že tam jenom kolem něj běhá s s kusem hadru? ses posral v kině ne? se vzpamatuj, s holýma rukama, ty jsi kokot...
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bombay


PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2016 3:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:

Jako člověk jde holýma rukama s kusem hadru proti tunovému rozzuřenému hovadu. To mi přijde docela jako "fair play" z pohledu toho býka :-) Jestli ho nakonec zabijou nebo ne, to už je jedno, ale opravdové týrání zvířat podle mě vypadá trochu jinak.


Ehm.
1) toreadoři jsou od mala cvičení, mrštní, v podstatě zdatní sportovci
2) býk je býk. Silný, šlechtěný. Ale tím jeho výhoda končí.
3) kdyby tam byl toreador vs býk jeden na jednoho, ok. Ale okolo běhá mrtě ostatních odháněčů, nadháněčů, jsou tam zástěny, aby se toreadorovi nic nestalo
4) bandarillas ve hřbetu taky nejsou nic příjemného, stačí se podívat, jak z rány chčije krev
5) ke konci už kolikrát je vidět, jak se býkovi klepou nohy, je zmatený, atd.

Fakt mi to moc jako fair play nepřijde.
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2016 7:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

https://www.novinky.cz/koktejl/409019-prodavac-v-bistru-ignoroval-lupice-se-zbrani-ten-prepadeni-radeji-vzdal.html
jak tam na konci ten lupič potřebe pistolí jakože, seru na to...
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2016 8:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Marky V. napsal:

Podívej se, jak ten býk na koridě končívá. To jestli není týrání, tak potom nevím. Tahle zvrhlá zábava patřila do středověku. Zabíjet zvířata pro zábavu

Jako člověk jde holýma rukama s kusem hadru proti tunovému rozzuřenému hovadu. To mi přijde docela jako "fair play" z pohledu toho býka :-) Jestli ho nakonec zabijou nebo ne, to už je jedno, ale opravdové týrání zvířat podle mě vypadá trochu jinak.
Jestli je něco zvrhlá zábava, tak vypatlaní Asiati, co kupují slonovinu a roh z nosorožce, aby jim pořádně stál...


Spaziku tohle je asi nejdebilnější názor co jsem tu od tebe kdy četl. Holýma rukama s kusem hadru? Viděl jsi někdy co se tam děje?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ikee


PříspěvekZaslal: st červenec 13, 2016 12:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak už v tom lítám - Pokémon GO!
_________________
Říkal tu někdo profesionální jedlík?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: st červenec 13, 2016 3:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Riku napsal:

Spaziku tohle je asi nejdebilnější názor co jsem tu od tebe kdy četl. Holýma rukama s kusem hadru? Viděl jsi někdy co se tam děje?

Jasně že lidi tam mají výhodu - nikdo tam nechce umřít, ale docela dobře se to stát může, jako např. teď.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: st červenec 13, 2016 4:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

https://www.novinky.cz/krimi/409079-policie-za-ctvrt-stoleti-nabobtnala-o-ctvrtinu-a-bobtnat-bude-dal.html

... to je docela smutná tabulka. A to je bez měšťáků ....
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marky V.


PříspěvekZaslal: st červenec 13, 2016 5:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
https://www.novinky.cz/krimi/409079-policie-za-ctvrt-stoleti-nabobtnala-o-ctvrtinu-a-bobtnat-bude-dal.html

... to je docela smutná tabulka. A to je bez měšťáků ....


To je strašný, na tom se shodneme. Jediný s čím souhlasím, je potřeba vytvořit týmy IT policajtů, kteří budou řešit internetovou kriminalitu. Teď i my, běžný policajti, řešíme internetový podvody a strašně nás to ubíjí, protože je to časově náročný a množství idiotů, který posílají peníze různým podvodníkům na různý Blesk peněženky a NAP účty, vzrůstá snad geometrickou řadou. Najdou se superborci, který na různých facebookových skupinách typu "práskni fízla" mají silácký kecy a pak pláčou na policejní služebně, že někam poslali X tisíc korun a že inzerovaný produkt nepřišel a dotyčný inzerent s nimi nekomunikuje. A když jsou to většinou přestupkový částky do 5 tis., tak se to musí složitě prověřovat, hledat a spojovat po celý republice, aby z toho byl trestňák a šlo postupovat podle trestního řádu, aby byly ve spolupráci se státním zástupcem větší pravomoce, tak to je teprve pakárna a maratón!

Lidi, my policajti jsme pro mnohý z vás idioti, ale co si máme myslet o vás, kdo posíláte peníze ani nevíte kam a komu. A že vás je, to nejsou žádný ojedinělý případy! A bez rozdílu vzdělání a zaměstnání!
_________________
"Dřep je dřep, pane řediteli!" - profesor tělocviku z filmu Cesta do hlubin študákovy duše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: st červenec 13, 2016 8:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Víš Marky tady není problém ani v policii, ale ve způsobu, jakým se pachatelé trestají .. pokud vůbec.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marky V.


PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2016 7:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

CZEBLADE napsal:
Víš Marky tady není problém ani v policii, ale ve způsobu, jakým se pachatelé trestají .. pokud vůbec.


Mě to říkat nemusíš. Když např. chytáš ty samý lidi dvakrát do měsíce za volantem bez papírů, když kolegové, co dělají neplacení výživného, v podstatě pořád kopírují spisy těch samých lidí, akorát aktualizují data a částky atd. a atd. Finální vymahatelnost práva je v týhle zemi úplně směšná.
_________________
"Dřep je dřep, pane řediteli!" - profesor tělocviku z filmu Cesta do hlubin študákovy duše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2016 8:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Riku napsal:

Spaziku tohle je asi nejdebilnější názor co jsem tu od tebe kdy četl. Holýma rukama s kusem hadru? Viděl jsi někdy co se tam děje?

Jasně že lidi tam mají výhodu - nikdo tam nechce umřít, ale docela dobře se to stát může, jako např. teď.


Pokud tam zařve toreador, tak je to čistě jeho problém a debilita a není mi ho ani trochu líto. Ty lidi do té koridy lezou s tím, že budou pomalu a trýznivě zabíjet zmatený zvíře jen tak pro zábavu dokud prakticky nevykrvácí. Pokud se tomu zvířeti v pudu sebezáchovy, když se snaží aspoň minimálně bránit, podaří nabrat některého z těch dementů na rohy, dobře mu tak.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DeGuise


PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2016 8:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Makuška napsal:
Spazik napsal:
Riku napsal:

Spaziku tohle je asi nejdebilnější názor co jsem tu od tebe kdy četl. Holýma rukama s kusem hadru? Viděl jsi někdy co se tam děje?

Jasně že lidi tam mají výhodu - nikdo tam nechce umřít, ale docela dobře se to stát může, jako např. teď.


Pokud tam zařve toreador, tak je to čistě jeho problém a debilita a není mi ho ani trochu líto. Ty lidi do té koridy lezou s tím, že budou pomalu a trýznivě zabíjet zmatený zvíře jen tak pro zábavu dokud prakticky nevykrvácí. Pokud se tomu zvířeti v pudu sebezáchovy, když se snaží aspoň minimálně bránit, podaří nabrat některého z těch dementů na rohy, dobře mu tak.


Moje řeč. Takový ty argumenty, že je to kulturní tradice apod. jsou stejně iracionální, jako kdybych chtěl 1. května upálit Makušku s odkazem na středověkou tradici.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sk


PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2016 9:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

myslim, ze existuje dost zemi, ktere se divaji na nase velikonoce, jako na barbarsky zvyk, kdy mlatime zeny....oproti tomu, je nejake zapichnuti byka v arene malickost :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2016 9:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DeGuise napsal:

Moje řeč. Takový ty argumenty, že je to kulturní tradice apod. jsou stejně iracionální, jako kdybych chtěl 1. května upálit Makušku s odkazem na středověkou tradici.

Ono to není až tak jednoduché. Podle mě přebíráš vidění světa jednoduchých lidí a fanatiků typu muslimů, že to, co se nelíbí tobě, je automaticky špatně. Podle mě bychom měli tolerovat různé zvyky. Nemusí se nám líbit, nemusíme s nimi souhlasit, ale tolerovat je proto, že to je jiná kultura, která prostě má jiné zvyky.
Korida, kohoutí zápasy, ... jsou pro nás barbarské zvyky, ale vychází z mentality a tradic tamnějších obyvatel. Je sranda, jak někteří lidé (teď nemyslím tebe) brojí třeba proti globalizaci a zároveň se snaží vymítit místní zvyky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Společenská témata ll. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 363, 364, 365 ... 426, 427, 428  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: